AiKS vs. TiMURS – dizaina cīņa

Samērā interesants izpaušanās veids – dizaina cīņa. Aiks un Timurs sacenšās savā strarpā izmantojot savas mākslinieciskās dotības.
Cīņas princips ir ļoti vienkāršs un jau agrāk redzēts, bet tas nepadara pasākumu mazāk interesantu, jo katra šāda cīņa ir unikāla un neatkārtojama.

Viens no cīnītājiem izdara pirmo gājienu uzzīmējot bildi, atstājot gājienu savam pretiniekam kuram ir jāturpina šī bilde. Un tā pa riņķi – viens vienu gabaliņu, otrs turpina.

Design battle

17 thoughts on “AiKS vs. TiMURS – dizaina cīņa

 1. aiks

  jaa ja tas pats kursh shito pasaakumu kopaa ar timzu iesaaka – nu juus ar vareesiet piedaliities – pashlaik top idejiskais koncepts uz python valodinjas balstiitam web-enginam lai shito pasaakumu padariitu publisku 🙂

  Atbildēt
 2. Imis21

  Nu tik tiešām smuki džeki raujas. Katru dienu tik gaumīgus bilžukus nesanāk apraudzīt.
  Atliek cerēt ka idejas tik drīz nevienam neaptrūks.

  Atbildēt
 3. Uibis

  Manupraat, Latvijas nobruzhaatajaas web-lapelees vajadzeeja vairaak tik kvalitatiivas maaxlas ievietot, savaadaak izskataas, sorry, annoying!

  Atbildēt
 4. MAD CHCIKEN

  Ujj … shitadas lietas ir tiiiri aizkustinoshas pat manas acis gandriiz izteceeja … davai kaac negrib uzriikot sacensiibas ar mani ?? ziimejot ar MS paintu ? 🙂

  Atbildēt
 5. aiks

  emm – nuu nau tur krustinji – just tie atteeli ir jpeg maximaalaa kvalitaateee – mosh teu tik lielus nesanaak novilkt deelj konekta un taimouta uz servaha.
  aiks

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *