Serials 2000 update 01082002 un LTK datubāze

cunthunters.lv pieturās pie tradīcijām un atkal piedāvā papildināt Serials 2000 datubāzi ar jauniem seriāliem. Agrāk es arī piedāvāju no sava servera lejupielādēt dažādas garšīgas lietas, bet tagad raustos – mīkstais, zin kā vecums un tā 😉

Serials 2000

Tiem, kas raudāja, ka vienmēr visu izķer bez viņu ziņas un nabadziņi nav dabūjuši Lattelekom datubāzi par kuru minēju šajā rakstā 30.07.2002 un pēc tam aktīvi apspriestajā rakstā 31.07.2002, var to lejupielādēt no tā paša cunthunters.lv saita.
Tiem, kas nesaprata – runa iet par .exe failu + db, ko var palaist kā programmu uz sava PC (tā nav servera datu bāze, lai gan neizslēdzu tādu variantu).

Pagaidām failus var lejupielādēt, bet vai varēs to izdarīt vēlāk, nezinu 😉

25 thoughts on “Serials 2000 update 01082002 un LTK datubāze

 1. MaxDam

  Vovo, sareklameeji, ka tik nav jaanjem nost taa db. Eh, bet ja ik pa laikam kautkas uzpeldees vienaa vai otraa saitaa, taads LTK buus bezspeeciigs. Un DC jau nu vinji izkontroleet nevar.

  Atbildēt
 2. MaxDam

  Jebkura db atrastaa ieraksta liidziiba ar reaaliem vaardiem uzvaardiem ,taalrunja numuriem un adreseem ir tikai sagadiishanaas. Ja kaads saskata liidziibu ar sevi, lai vaino pats sevi 😉

  Atbildēt
 3. krampo

  biki kaut ko nesaprotu – es shito phonebase jau pirms vismaz kaadiem meeneshiem 4-5 caur DC novilku. kaapee ta tagad taada rosiiba? Ziemelnieciskais veesums karstajaas dienaas izkusis?

  Atbildēt
 4. xxx

  Nasaprotu, par ko tads shums. Datu baze – vismaz 3 gadus veca (firmai sen ir nomainits nosaukums, bet saja perga vel ir vecais). Fuflo tas viss ir.

  Atbildēt
 5. Uibis

  Jebkuraa gadiijumaa ir labi taadu DB tureet savaa iipashumaa – tomeer noder reizeem :-). Un tad atnaak LTK un noformatee tavu cietni ar visaam tavaam nelicenzeetajaam (un licenzeetajaam) progaam. 😉

  Atbildēt
 6. ss

  Kaut kā neesmu pamanījis, ka DB būtu aizliegts turēt privātām vajadzībām. Kāpēc, piemēram, LT telefonu grāmata nevarētu būt mana epasta adresu grāmata? Konflikts var rasties publiskošanas gadījumā.

  Atbildēt
 7. Rai

  to ailess da vinji pieregjistres tavu auto (ja tads ir) citam ipashniekam, a tas tjipa pazinos, ka mashina nozagta. un ja kas – neko nezinam, kljuda sistemas, sorry. a pa to laiku Tevi kads ments tochna izkakares:))) eh, ko tik nevar izfantazet:)) par to LTK bazi – veca vai nevaca – daudzam firmelem tas ir atbslsts savu marketinga atrakciju veidoshana. pofig ko pardot. kastroljus, lietotus datorus etc. prozit!

  Atbildēt
 8. veciz

  eu, a kaadaa formaataa issti iraid shitanaa datubaaze? tb. vai ir kaadam kaac verkjis ar kuru shamo var nokonverteet uz jebkaadu citu? teiksim uz vienkaarshi “db” vai tjipa tavo?

  Atbildēt
 9. Lasītājs

  Ja kas. Visi ZemesGrāmtā reģistrētie dati ir publiski pieejmai un tā ir arī paša šī reģistra pamatideja. Kut kas līdzīgs, cik atceros, rakstīts uz katras ZemesGrāmatas (nav neviena pa rokai). Un tiešām, aizej uz jebkuru ZD nodaļu, un ar lielākām vai mazākām formalitātēm, tiešām var dabūt visu par visiem. Protams, arī ZD neaizmirst, ka naudiņa jāpelna :o)

  Atbildēt
 10. Martins

  to Lasītājs: naudiņu prasi tikai, ja tu gribi daokumentāli.. ne? Vismaz me Puškina ielā visu noskaidro pa pliku velti, vienreiz gan šokolādi aiznesu, jo nesapratu – neprasa piķi man tāpēc, ka roža naglaja, vai vienkārši nevienam neprasa 🙂

  Atbildēt
 11. Lasītājs

  To Martins: nu īstenībā citur arī neprasa (kā sarunā), bet cenņiks ir izdomāts. Nekas baigi traks jau nav, bet vienalga nepatīkami.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *