EasyDivX v0.82

Tiem, kas nodarbojas ar DVD ripošanu iespējams, ka varētu noderēt šī programmiņa EasyDivX 0.82 2 608KB. Tās galvenais mērķis ir atvieglot šo *konvertēšanas* procesu pārejai no DVD formāta uz DivX.
Izgatavotāju saits easydivx.does.it.

EasyDivX

Vakar noskatījos filmu Princess Of Thieves (2001) iMDB, Sharereactor, ISONEWS. Kvalitāte riebīga, bet filma laba. Neko daudz jau nevar gribēt no bērnu filmas, bet skatīties var 😉
Ar šo es gribēju teikt, ka *pateicoties* 11.decembra asiņainiem notikumiem no mums aizgāja daudzas labas DVD ripu grupas kā ViTE, lai gan šī grupa vēlāk atgriezās. Tagad tiek izlaisti drausmīgi daudz sliktas kvalitātes ripi. Tas sarūgtina, jo iedomājies, ka tu velc kādu filmu nedēļu un beigās izrādās, ka tā ir apgrieztā versija vai sliktā kvalitātē.

Starp citu vai kāds neapgaismos, ko nozīmē – STV (skat. ISONEWS .nfo). Vienīgais un droši vien, ka nepareizais pieņēmums, kas man nāk prātā ir Sattelite TV.

8 thoughts on “EasyDivX v0.82

 1. Kaspars

  STV – Straight To Video. Tā ir filma, kas nav tikusi rādīta ASV kinoteātros, bet gan iznākusi pa taisno uz video. 🙂

  Atbildēt
 2. Kaspars

  Izplatītākos apzīmējumus var meklēt iSONEWS un http://www.vcdquality.com forumos “newbies” sadaļās 🙂 Šo konkrēto arī laikam isoņūzos forumā kaut kur redzēju.

  Atbildēt
 3. Kaspars

  Reku šeku ir saraksts ar apzīmējumiem: 😎
  http://www.isonews.com/forums/showthread.php?s=4bae708ecdf69214166d7047340ff71b&threadid=69338

  Atbildēt
 4. coolynx

  Kaspars: tencinu. 😉 man kā sliņķim bija grūti aizvilkties līdz forumam un sameklēt infu. Būs jāpaņem laikam un jāapkopo, jo pašam kādreiz noder…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *