Drošības policija uzsākusi pārbaudi saistībā ar www.tualet.times.lv

Iepriekš rakstīju par skaņdarbu, ko piedāvāja naidīgi noskaņota jauniešu grupa no saita www.tualet.times.lv 28.06.2002. Uzskatu, ka savu *melno* darbu esmu paveicis un šī jauniešu grupa ir ieguvusi nepieciešamo popularitāti, lai ieinteresētu drošības policijas darbiniekus. Ceru, ka visi tie fleimotāji, kas komentāros izteica nožēlu vai kritiku par šīs informācijas publicēšanas nepieciešamību ir sapratuši kāpēc, tad šo informāciju publicēju.
Ja reiz policija ir pieķērusies šai lietai, tad lietišķie pierādījumi visticamāk, ka jau ir savākti un tapēc šo mp3 izvācu no saita.

critter raksta, ka esot policijā iesniegts iesniegums un vakar par SWH Radio ir ziņots par pārbaudes uzsākšanu.
Kā arī Gremlins atsūtija izrāvumu no Letas ziņām. Tātad mediji, tomēr var kaut ko izdarīt.

Rīga, 3.jūl., LETA. Drošības policija uzsākusi pārbaudi, lai noskaidrotu, vai kādu jauniešu mūzikas grupa, kas krievu valodā izpilda repa dziesmas, nekurina nacionālo naidu, aģentūra LETA uzzināja policijā.

Repa izpildītāji “Dihlafoz & Nailz” savā dziesmā “Gansi”, lietojot necenzētus vārdus, dažādi apvaino latviešu valodā runājošos Latvijas iedzīvotājus.

Kā aģentūrai LETA pēc dziesmas noklausīšanās sacīja Drošības policijā, tās saturu noteikti var uzskatīt par nacionālā naida kurināšanu, tādēļ policija veiks pārbaudi, lai noskaidrotu dziesmas izpildītājus un viņus sodītu likumā paredzētajā kārtībā.

Drošības policijas priekšnieka palīdze Kristīne Apse aģentūrai LETA teica, ka policija jau pārbaudot vairākus līdzīga rakstura materiālus.

Dziesma ir pieejama internetā MP3 formātā. Kā redzams interneta mājas lapā “www.tualet.times.lv”, dziesmas izpildītāji ir seši jaunieši, kuru vecums varētu būt no 16 līdz 18 gadiem. Izpildītāji “Dihlafoz & Nailz” esot dziesmas teksta un mūzikas autori. Arī mājas lapā tiek lietota necenzēta krievu valoda, turklāt atzīmēts, ka dziesma esot mājas lapas superhits.

Minētajā mājas lapā ar sašutumu atzīmēts, ka pēc “vairākām “stukaču gansu” sūdzībām” interneta portala “times.lv” administrācija palūgusi no lapas dziesmu “Gansi” aizvākt. “Diemžēl mūs cilvēki nav sapratuši, uzskatot par nacionālistiem. Tas tā nav! Šis bija tikai tiešs un atklāts protests pret krievvalodīgo pazemošanu Latvijā”, teikts mājas lapā.
Leta

41 thoughts on “Drošības policija uzsākusi pārbaudi saistībā ar www.tualet.times.lv

 1. critter

  :)) redz kā! var tomēr pret šiem mērgļiem atrast zāles! redzēs tik, vai šie viegli tiks cauri, vai tomēr norausies tā pasmagāk…

  Atbildēt
 2. cinks

  eh. Nekaadas cienjas pret vaarda briiviibu. nu nespees tie puishi par sevi pastaaveet, nodreifees. Man jau labaak patiktu ka tieshi taadus suudzambiibeles, kas policijaa iesniegumus striikjee, droshiibas policija paarbaudiitu, par paarkaapumiem pret Satversmi, par vaarda briiviibas ierobezhoshanas meeginaajumiem.
  Un, ja tas par ko vinji suudzas liidz tiesai neaiziet, ietupinaatu pashus.
  Buutu mazaak gribeetaaju suudzeeties par “apvainojoshiem” tekstiem/whatever internetaa.

  Atbildēt
 3. bez nika

  2 cinks: vārda brīvība un visatļautība ir divas dažādas un nesavienojamas lietas. Man varbūt liekas, ka tu esi stulbs pālis un tāpēc es to varu lieliem burtiem uzrakstīt uz tavas mājas sētas?

  Atbildēt
 4. jealousy

  “protests pret krievvalodīgo pazemošanu Latvijā” – vai kaads var pateikt KAA un KUR tad latvijaa krievi tiek pazemoti? man personiigi pilniigi po vai te katrs otrais ir krievs vai araabs, bet par ko vinji kasaas? kas tad vinjus pazemo? Es kas ar krievu runaa krieviski? Es kam Tmarketaa paardeveeja saka “Lat tricikj”? nesaprotu… jaunieshiem vienkaarshi gribaas izraadiities… Ar steigu atjaunot pionieru nometnes, kur nodarbinaat jaunieshus! kaut ar chiekuru vaakshanu!

  Atbildēt
 5. Storms

  Eeee! coolynx!? Un ko tu man neteici??? Buutu teu kaadu alu uzsaucis! Nu neko… Naaksies shtukot kad paseedeesim kaadaa krodzinjaa. 🙂
  Cinks: … Nu ti menja ponjal, muzhik!? :->

  Atbildēt
 6. coolynx

  Storms: nu es pats tikai atnākot uz darbu to uzzināju, jo no rīta vēl nebija meilu. Bet par alu es jau pierakstīju tā kā nāksies vien uzsaukt =)

  Atbildēt
 7. Neons

  Shoreiz coolynx man liekas tu sevi paarveertee. Nu ne jau tevis deelj DP saaka kaut kaadas aktivitaates. Par shito lieto bija visiem zinaams jau krietnu laiku atpakalj. Par to jau rakstiija kaut vai tie pashi Latvians.lv.

  Atbildēt
 8. cinks

  2 bez nika: tu pielauj klasisku kljuudu – rakstiit uz zhoga nav gluzhi tas pats kas rakstiit internetaa vai sacereet dziesmu. tu sajauc darbiibu virtuaalaa videe ar darbiibu reaalaa dziivee.
  sekojoshi, tavs priekshtats par vaarda briiviibu vs. visatlautiibu ir greizs.
  paardomaam: kaapeec lai nebuutu visatlautiiba, ja tas nekam neko sliktu nenodara? kaapeec lai cilveeks neraksta (vai nedzied) visu ko vien grib, ja aprobezhojas tikai ar rakstiem?
  es uzskatu ka tiiri informaacijas videe nevajag tik strikti ierobezhot ko driikst un ko nee.

  Atbildēt
 9. HELDON

  nesaprotu es tos krievus, kuriem Latvijaa kaut kas nepatiik. Nu tak tinieties uz to savu Krieviju vai tur kur jums labaak. Latvijaa jau nu krievi nav apspiesti. tas ir pilniigs fuflo, ko vinji tur dzen. Jaasmejas.

  Atbildēt
 10. coolynx

  Neons: pilnīgi iespējams, bet kāpēc, tad tikai tagad kaut kas notiek un visu šo te laiku bija klusums? Ja būtu kaut kādas aktivitātes notikušas un pārbaude būtu sākusies, tad man nemaz netiktu dota tāda iespēja iepazīties ar šo skaņdarbu un bildēm, kas atrodas viņu saitā, varbūt pat vairs nebūtu paša saita. Times.lv būtu pirmie, kas nobītos no policijas un aizklapētu ciet šo saitu un nevis vienkārši palūgtu aizvākties. Tik daudz sakritību. Principā jau man vienalga, bet fakts ir tāds, ka lieta izkustējās.

  Atbildēt
 11. Neons

  2coolynx: Nu labi, labi, nestriideeshos… Principaa tam jau nav noziimes. Galvenais lai nedaudz patramda tos krievu degjeneraatus!

  Atbildēt
 12. cinks

  neons: kaa tu josustos, ja tagad par “krievu degeneraatiem” tev naaktos policijaa atbildeet? es domaaju, ja pacensties, tavaa komentaaraa daudzi gudri onkulji saodiis nacionaalo naidu…

  Atbildēt
 13. coolynx

  Neons: var iztikt arī bez vārdiņa “krievu” – vienkārši deģenerātus… vienkārši šoreiz gadījās, ka viņi ir krievu tautības pārstāvji.

  Atbildēt
 14. djhurio

  –>cinks
  Vai driikst iet pa Briiviibas ielu dienas laikaa un vicinaat virs galvas cirvi?
  Ja mees it kaa skatamies peec visiem demokraatijas principiem, tad jaa, kaapeec ne, ja nevienam netraapa pa galvu. Ja traapiisi tad gan dabuusi.
  Taa pat ir ar to dziedaashanu. Ja vinji buutu dziedaajushu piemeeram dziesminju ar taadu tekstinju:
  “Iet mazaa meza vabole pa celju un eed saldeejumu.
  Sauliite sppid un vabole juutas kruta.
  Ai cik garshiigs saldeejums”
  Nu galiigi bezjeegaa, bet lai jau dzied nevienam tas netraucees.
  Bet, zinot Latvijas veesturi un dazaado tautiibu Latvijas iedziivotaaju savstarpeejas atiieciibas un dazaados uzskatus, shii dziesma par “ganiem” var izsaukt savstarpeejo nesaskanju pastiprinaashanos un vispaar slikti beigties.
  Labi, ka kaads jau saak tam pieveerst uzmaniibu, kaut arii nekas jau veel nav noticis.

  Atbildēt
 15. Mogomeeds

  Cinkam iesaku nedaudz apvaldiities. Neons nevienu nav apvainojis. Degjeneraats ir korekts un preciizs apziimeejums personiibaam, kuras aareejaas vai iedzimtas traumas deelj neiekljaujas eetikas un likumu robezjaas. Taapat shis attiecinaajums ir uz personaam, kuras aug deklseetu elemntu videe un pienjem sho indiviidu parazjas un tikumus. Nekaadu rupjiibu, nekaadu apvainojumu. Shie krievi ir degjeneraati aciimredzami un neshaubiigi. Jaa, es pienjemu vinjas labosies, bet dotajaa momentaa shiis personas ir marginaali elementi- personiibas kropljojoshaa saakuma stadijaa. Un veel. Neviens krievs Latvijaa netiek apspiests. Ja kaads tiek apspiests tad tie ir latvieshi. Latvijaa latvieshu ir knapi puse, Riigaa un citaas lielpilseetaas vispaar zem 30%, viss finansu kapitaals ir nelatvieshu rokaas. Shaubos vai pasham Poda saimniekam darba deveejs ir latvietis… Fakts ir aciimredzams- latvieshi ir minoritaate :(((

  Atbildēt
 16. cinks

  2 djhurio: taa nav vaarda briiviiba, ka atlauj dziedaat latvju dainas vai tamliidziigas dziesmas, un neviens neko nesaka (protams!). vaarda briiviiba ir tas, ka cilveeks pauzh pretruniigus (pat aizvainojosus) uzskatus, un vinjs ir briivs to dariit. vaarda briiviiba ir tas, ka tu pienem, ka oponents driikst runaat par to, kam tu nepiekriiti.
  un vaarda briiviiba vispaar nav vajadziiga, lai vaavulotu visu to pashu, ko citi, kam visi piekriit un neviens neiebilst.
  kaa es gribeetu, lai tie kam nav vajadziiga vaarda briiviiba paarvaaktos dziivot kaut kur kopaa, kur vinji visi draudziigaa saimee vareetu vienoties savos uzskatos, stagnaacijaa, kur “citaadas” idejas vienkaarshi ir aizliegtas.

  Atbildēt
 17. Uldis

  Mogomeedam. Varam nedaudz nomierināt un pilnīgi oficiāli paziņot, ka coolynxa darba devēja – uzņēmums C4 – dibininātāji un vadība ir latvieši.

  Paldies.

  Atbildēt
 18. Kugis

  datorpods: labais,vot taa arii vaig tiem sunjiem,bumbas noraut viniem,maitas gabali,lai seezh aiz #
  Neons: Galvenais lai nedaudz patramda tos krievu degjeneraatus!
  Mogomeeds: Latvijaa latvieshu ir knapi puse, Riigaa un citaas lielpilseetaas vispaar zem 30%, viss finansu kapitaals ir nelatvieshu rokaas.
  Un tagad, mīļie, pasakiet ar ko jūs esiet labāki par tiem, kuriem iet runa rakstā? Godīgi – nekādas īpašas atšķirības nemanu…

  Atbildēt
 19. JarX

  Da norma ka jamos patramdiis! Bildes ir pieseicotas taakaa tas neksaitaas, dziesma arii… Lucky kauko jeela ka varot iedot adreses, bet vispaar ar shitiem policija neko nevarees izdariit… kameer nebuus beigti vinji savas domas un darbiibu nemainiis…
  Par ALFAaa kur kaadreiz vispaar bija tikai Latvieshi tagad panesas bazars krieviski pa pillu ekraanu un debiilaakais tas ka mees deel 1 krieva 10 runaajam krieviski (censhos taa nedariit es pac)… bet vispaar beediigi…
  Un vispaar akal pieraadiijaas “Poda speeks!” 🙂 Es CLX vietaa to reaali izmantotu maarketingam.. 😀

  Atbildēt
 20. ss

  Cinks. Varbūt nodefinē, kas tad ir brīvība vispirms. Un izvērtē, cik laimīgs tu būsi, ja citi izmantos tevis izdomāto brīvību attiecībā uz tevi. Izskatās, ka tev sekojot, jebkurš var rakstīt, ka tavā mājā ir točka vai teroristu saiets vismaz. Bet cits elektroniski kliegt, kāpēc policija neko nedara, lai to likvidētu…. Tīrā informatīvā vide ir abstrakcija, tāpat arī brīvība tavā izpratnē. Reālā vidē jebkura informācija izsauc reakciju, kaut vai molekulārā līmenī.Un brīvības viens definējums ir “apzināta nepieciešamība” Par krieviem. Domāju, ka daudzi, kuri šeit sevi dažkārt dēvē par krieviem, nemaz nav krievi. Krievu valoda laikam ir vienīgā , kurā viņi māk sevi paust. Stulbi, piemēram, būtu, ja mēs leiti, kurš sevi nosaucis par letiņu, sāktu saukt par latviešu deģenerātu. Diagnozes vajadzētu atstāt speciālistu ziņā.

  Atbildēt
 21. Tāpat vien

  To Kugis: piekrītu – dažos gadījumos nav atšķīrības. Latvieši apdirš krievus tāpat kā krievi apdirš latviešus.
  esmu indiānis …

  Atbildēt
 22. cinks

  padomājot ar vēsu galvu, es prognozēju, ka coolynx būs izdarījis Tualet.ru lāča pakalpojumu. Paskatieties uz precedentiem: Gardas grāmatiņu “Latviju nevienam nedodam” (neatceros precīzi), viņa sacarējumus pret homoseksuālistiem Drošības policija (vai SAB) arī vērtēja un PĀRKĀPUMUS NEATRADA.
  Drošības policija noteikti par Tualet.ru arī paskatīsies un nacionālā naida kurināšanu neatklās.
  Tad, mp3 būs dota policijas svētība un to varēs brīvi izplatīt kur vien gribas. Arī grupas saitā (Un tā būs reālākā reklāma viņiem.) uz times.lv, jo tas izrādīsies nav pretrunā ar LV likumdošanu.
  No grupas saita mp3 bija izvākts pēc times.lv administrācijas lūguma jau sen, es prognozēju, ka pēc šitā cundura tas atgriezīsies ar lielu spēku.

  Atbildēt
 23. coolynx

  cinks: tas taču būs baigi labi, jo varēsim ar šo jauko dziesmu piedalīties nākošgad Eirovīzijā, lai visa pasaule redz kādi mums ir talani un cik demokrātiskā valstī dzīvojam.

  Atbildēt
 24. ulzha

  Vispaar laikam man piemiit kluseetaaja talants… ganci.mp3 shift+del, gluzhi kaa paklausot disclaimera aicinaajumam, un aizmirstu…
  Un lapaa vispaar peets feisiem neskatiijos, taa ka ja uz ielas shos satiktu, neko sliktu nepadomaatu… Ja nu puishi pacilaataa dveeseles staavoklii sarakstiijushi dziesminju un tagad triic pie visaam miesaam, nezinu?
  Bet ja uz ielas shos satiktu, un kaads dotu maajienu, ka ir no vinjiem stipri dveeseliski/fiziski aizskarts – no kidding, ar dziesmu saakas, ar lozungiem uz priekshu, un klusaas ielinjaas beidzas – lai cik arii vinji vaarda briivi neizskatiitos, manam vinji vairs nepatikt!!!

  Atbildēt
 25. Lucky

  1. “Ar steigu atjaunot pionieru nometnes, kur nodarbinaat jaunieshus! kaut ar chiekuru vaakshanu!” (by jealousy :: 04.07.2002 / 13:53) :: Speeks 8)! 2. Vai driikst iet pa Briiviibas ielu dienas laikaa un vicinaat virs galvas cirvi? (by djhurio :: 04.07.2002 / 15:57) :: Speeks 8)!!! 3. “Da norma ka jamos patramdiis! Bildes ir pieseicotas taakaa tas neksaitaas, dziesma arii… Lucky kauko jeela ka varot iedot adreses, bet vispaar ar shitiem policija neko nevarees izdariit… kameer nebuus beigti vinji savas domas un darbiibu nemainiis… Par ALFAaa kur kaadreiz vispaar bija tikai Latvieshi tagad panesas bazars krieviski pa pillu ekraanu un debiilaakais tas ka mees deel 1 krieva 10 runaajam krieviski (censhos taa nedariit es pac)… bet vispaar beediigi…
  Un vispaar akal pieraadiijaas “Poda speeks!” 🙂 Es CLX vietaa to reaali izmantotu maarketingam.. :D” (by JarX :: 05.07.2002 / 00:48) …
  Sorry par manu leimo peisto6anu! Anyway, luk vel spams no komentiem uz veco rakstu!
  “Hey! So … ja vēl kādam interesēs, varētu sadabūt pilnīgu infu par tiem keksiem (vairāk attiecas uz Critter)! Btw, to vienu keksu blondo nesen uz ielas satiku (kā domājat, ar ko beidzās?) …”
  P.S. Runajot par ALF’u ;( … to4 bedigi! Man vienmer DC asociejas ar foj6u vietinju, kur var patuset ar letinjiem, nevis rasheniem, kas tik uz manu bazaru reizem atbild “Izvinji, ja po latishki njeponjimaju!” … Bedigi, protams ;( …
  Baaaac! Velreiz sorry par leim + big spamu unj … tas ari viss! :P~

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *