Baumas, ka Creator aiziet no cietnis.lv

Vakar daudzi no cietnis.lv lasītājiem, tajā skaitā arī mani, izlasīja ziņu, ka Creator pamet cietni. Šī ziņa izvērsās par kārtējo fleima lauku un tika nonesta. Tā vismaz es padomāju, bet kā izrādās, tad Creator nemaz nav aizgājis no cietnis.lv jeb pareizāk būtu teikt – pēc grūtām cīņām komentāros pārdomāja un palika. Iespējams, ka tieši komentāros noskaidrojās, ko viņš īsti vēlas no cietņa un, ko vēlas cietnis no viņa.
Varbūt cietņa komanda uzrakstīs par to sīkāk, bet vismaz manas domas bija/ir/būs tādas, ka, ja reiz ziņa ir nopublicēta, tad to nevajag ņemt ārā. Savukārt, ja, tomēr tā tiek izņemta, tad nepieciešami paskaidrojumi.
Telefonsarunā ar Creator viņš man pastāstīja, ka ir pārdomājis un palicis cietnī.

12 thoughts on “Baumas, ka Creator aiziet no cietnis.lv

 1. njerga

  es atkal sapratu ka laa un kugim neiepatikaas kaa vinjus creator noliek un noleema to raxtu likvideet. vispaar daudz jaunu uzzinaaju.

  Atbildēt
 2. coolynx

  njerga: varbūt nejauši ir palicis cache no tā fleima? man te stāstīja, ka tur ir bijusi reāla cietņa veļas mazgāšana. vakarā gribēju izlasīt, bet tā aplauzos, ka ziņas vairs nebija 🙁

  Atbildēt
 3. Stefuks

  Vari arii komentus palasiit http://cietnis.lv/comment.php?id=1760644 coolynx tu jau mums gudrs un arii pie pasha raksta tiksi 🙂

  Atbildēt
 4. Gremlins

  Nu nav ko vairs atcereties un nafig vel kaut ko atcereties. Ka teikt katram ir janokrit/jaapdauzas, lai pec tam paceltos augstak. Nevilt nekadas paralelas ar cietna personam.

  Atbildēt
 5. Pink

  1. Creatorz pats paluudza, lai dzesh to lapu nafig, sakaraa ar vinja atgrieshanos. 2. Creatorz mums te taads dedziigs latvju puika ir, kursh visu dar karstu. 3. Jaa, me uzskata ka raksts vereej palikt, bet ja kads neveelaas tomeer, tad vinja velme ir jarespektee. 4. Galu gaalaa, tas raksts nonaaks podaa, jo podam vaig sensaaciju :). BTW, es zinu ka vinsh nonaaks. Jo viss ar laiku tur nonaak 🙂 Taa kaa nevaig satraukties. Ridzenieki taapat reec par Liepajniekiem (imho kanaalaa #latvia to tik vien dara kaa postee topicos visaadas fifiigas lietas kas notiek Liepaajaa, bet nu japiekriit Liepaajaa daudz kas nenotiek kaa vaig 🙂 ), un kapeec tad atkal nepareekt par Creator piedziivojumiem un Kurzemes Vards. Galiigi offtopic, kas ir tuvs Creatoram, bet ne pareejiem. Taada taa pasaule ir. Nu neesam mees pasaulju lapiitaaji, soore. Visu cienju, bet peec raksta publiceshanas, tik taada njirgshana par Creatoru un Kurzemes vaards vien buuus. Karavana iet, bet sunji rej.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *