Kas notiek, kad Mozilla adreses lauciņā ieraksta about:mozilla

Andzha pavēstīja vienu inetersantu lietiņu saistībā ar Mozilla pārlūku. Ierakstam adreses lauciņā about:mozilla un redzam.

about:mozilla

Mozilla

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on VKShare on RedditShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

15 komentāri par “Kas notiek, kad Mozilla adreses lauciņā ieraksta about:mozilla

 1. laka

  jaaatziimee shii kultuura izplatiijusies no macintosh stuuriisha. vecie osi bija PILNI ar iister egs, bija pat brickout geims iebuuveets osaa :))) slepeni. ir dzirdeeti staasti par bildiiteem ieksh procesoriem, bet originaalajiem maciem (neatveros vairs kuriem) bija autoru autograafi uz visiem motherboardiem. long live isteregs!

  Atbildēt
 2. ZBH

  laka : par autograafiem uz maateneem nezinu, bet Umax makiem taam duriim, kas piesedz CD padariisan un paareejaas 5.25″ luzas, biij reljef parakst iekspusee.

  Atbildēt
 3. ash

  evc, a es kauc kur dzirdeeju,ka ieksh windowes ir kauc kaads braukshanas geims! tjipa, kaa need for speed .. nav? manlieks 98. paarbaudiiju par morzilla! hmm. a tas kaa autora parakstc?

  Atbildēt
 4. anti ZBH

  Sakiet lūdzu, cienījamais ZBH, vai gadās kādreiz arī tā, ka Jūs kaut ko pasakāt, bet apkārt neviens par Jums nerēc un neņirgājas? Jūs runājat arī tikpat stostīgi un bez galotnēm, kā rakstāt?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.