GeeG Web vs. top.good.lv

Murgonis informēja par plaģiātu – GeeG Web saitu, kas ir *aizņēmies* no top.good.lv dizainu un aizmirsis par to informēt saita īpašniekus. Nezinu vai ir vērts daudz kaut ko rakstīt. Vienkāršāk ir piedāvāt apskatei bildi ar abiem saitiem, lai var pameklēt atšķirības.
Zem sarkanās līnijas atrodas GeeG saits, bet virs tās Good.lv. Jāatzīst, ka arī saturs ir kopēts vienīgi no citiem saitiem. Nezinu vai ir labi šādi *maistari*. Ja tur būtu kaut kas sakarīgs, tad varētu piedot, jo ne jau katrs ir dzimis webmeistars. Bet šeit kopējam nedaudz no šī saita un nedaudz no cita saita un sanāk “datoru manjaku saits”.

6 thoughts on “GeeG Web vs. top.good.lv

 1. kex

  Taadus “autortiesiibu paarkaapeejus” principaa atbalstu, ja vien tas nav komercials projekts. Ir taads kantoriitis kaa “Pro Graphics”, kas skaitaas webdizaina studija – vinji “aiznjemas” regulaaari un par to veel sanjem naudinju. Par sho firmu vareetu runaat stundu, bet nav veerts. “Riga-online” (TV 5 raidiijuma) driizumaa buus labs sizhets par sho firmu.
  P.S. Artemijam Lebedevam ir vesela sho klonu galerija: http://www.design.ru/museum/

  Atbildēt
 2. PoRToSS

  Luuk arii jamaa emails: Es jau no pasa sakuma esmu ieplanois so sajtu ka paraugu tam ka Interneta var dabut labas lietas. Ja labak paraknaties var pamanit lidzigus materjalus citas lappuses, bet es esmu tos apvienois viena lapa. Ja jau jus uztrauc lidziba ar top.good.lv es varu to mainit. Tiesam es esmu izmantois so resursu ka paraugu. Ludzu jums piedosanu, Apsolu drizakaja laika to mainit un uz lappuses izvietot atvainisanas zinojumu.

  Atbildēt
 3. ale2n

  Paldies visiem maniem lidzjuteiem Es jau saku darbu pie jauna dizajna. Bet kas par so resursu slikti doma, lai ta ari doma jo sis proekts nav domats tadiem cilvekiem. P.S. top.good.lv paldies par visu. Es ka soliju uz pirmas lapas izliksu paskaidrojumu(publiskaj pieejai)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *