Par suņiem

Atkal laacene iesūtīja šo to atslodzei. Neliels rullītis, kas baigi rullē. Neliela izklaide ar suni 🙂
foot.avi 750Kb

Tas gan neattiecas uz augstāk redzamo rullīti, bet tā nu ir sanācis, ka esmu palicis bez suņa mājās, tagad kaķis nabags garlaikojas, jo nav vairs ar ko cīnīties. Meklēju kucēnu vācu-aitas suni vai kaukāzieti. Vienu vārdu sakot sargsuni, kas pa sētu skraidītu un ciemiņiem pakaļā ķertos. Dokumentus un ciltsrakstus var atstāt mājās, jo suns tāpat lasīt nemāk, bet nu par saprātīgām naudiņām gan varētu kādu paņemt. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur meklēt vai kādam paziņam ir kāds suņuks ar domu kucēns aizķēries. Manā izpratnē kucēns ir pāris mēnešus vecs nevis gadu un vairāk (tas bij tankistiem).
Redz, kur Jānis iesūtīja bildīti ar suni kādu viņš ir iegādājies nu es arī tādu meklēju 😉 Man jau pašam vācu-aitas suņi baigi patīk, bet kaukāzieši arī nav slikti.

Alba

19 thoughts on “Par suņiem

 1. Tā gan!

  to: Kugis. Nu bet tagad Tev ir taaaaada iespeeja: nnemam vaacu-aitas-kaukaazieti-etc. un audzinaam, audzinaam, audzinaam… Liidz kameer sanaak – nu ja , pareizi!!!! AIBO2 :))) Ieklluussana ne tikai Podaa garanteeta!!!

  Atbildēt
 2. Imis21

  Taa filminja gan ir nezheeliiga. Joki ir joki, bet sunji ir kas cits, taa tak nedriikst. Tu coolynx taa gan neaudzini savu kuceenu (ko dabuusi) 🙂

  Atbildēt
 3. gludeklis

  coolynx: skatos tu galiigi neintereseejies kas notiek jaunaako rotaljietu tehnologjiju jomaaa :), atceros, ka tu nezinaaji kas ir GameBoy.. nu tas taa, just kidding 😉

  Atbildēt
 4. Pink

  coolynx, neba teu eksperimentiem jamo vajg? Taa kaa tai filminjaa 🙂 Vaacu aituganis ir rulz, lapaaka nau 🙂 Pasham ir pie Omas 🙂 Vot dereetu kaadu kuciiti, kura veeleetos peecnaaceejus, mans suns jameejaas velmei diez vai atteiktu. I pie reizes kuceeni buutu. Vot un ja saimniece nebuutu skopa tiktu arii coolynx pie kuceena.

  Atbildēt
 5. Kugis

  Es pats fanoju par jakterjeriem un foksterjeriem – drausmīgi aktīvi un nedod garlaikoties. Pats havoju jakterjerieni:) DRAUSMĪGI jauka radībiņa:)

  Atbildēt
 6. Dracon

  Hmm, agrāk ar žargona vārdu “havot” visādi bomži un padibenes apzīmēja ēšanas procesu. Vai autors ar segvārdu Kugis noēd tās jaukās radībiņas (sunīšus)?

  Atbildēt
 7. coolynx

  Dracon: šobrīd šis vārdiņš nozīmē – manā īpašumā ir vai vienkārši man ir, kas aizgūts no angļu vārdiņa “to have – i have” atvasinot uz latviešu valodu sanāk es *havoju*. 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *