A Kuģis pie Ļebedeva gāja :)

Tā ap septiņiem vakarā vazājāmies pa Vecrīgu. Ielīdām suvenīru veikaliņā, jo Kuģis gribēja nopirkt dāvanu Ļebedevam un bijām izdomājuši, ka hokeja krekliņš Latvijas nacionālajās krāsās būs tieši laikā. Kuģis apmierināts nopirka krekliņu un devāmies tālāk.
Izgājām no veikaliņa un devāmies uz “Alas” pusi. Ejam mierīgi, smaidam un galvenais nevienu neaiztiekam. 🙂

Ejam garām miskastei, kas atrodas piestiprināta turpat desmit metrus no veikala, skatos Kuģis iet garām un pēķšņi apstājas, lai kaut ko iemestu tajā…
Tā kā gāju uzreiz aiz Kuģa, tad skatiens pievērsās viņa kustībām. Skatos, viņš mierīgi bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem iemet zaļu papīrīti miskastē un dodas tālāk. Kustības līdzinājās darbībai, kad teiksim izņemam konfekti no papīrīša, iebāžam to mutē un pašu papīrīti saburzam un izmetam miskastē. Kuģim nebija rokās konfektes, bet bija divi papīrīši – viens zaļš un otrs balts. Izmeta to, kas bija zaļš. Iedomājieties skatu, kad Kuģis ar šādām kustībām izmet zaļu pieclatnieku. Principā man pat šoka nebija (vienkārši nepaspēju, jo viss notika tik zibenīgi), vienkārši apstulbu un paspēju izdvest:
“TU, KO! Piečuku izmeti?!!???”
Kuģis fiksi cik vien spēdams atskrēja atpakaļ un ielīda miskastē pēc tikko svaigi izmestā piečuka. Momentāli sapratu, ka čeka vietā viņš ir izmetis piečuku, sāku nežēlīgi rēkt… pārējie arī saprata, kas par lietu pievienojās rēkšanai… tie vairs nebija vienkārši smiekli. =)

Kā gāja Kuģim un Laacz tālāk pie Ļebedeva var palasīt šeit, bet mēs ar Dreef sūcām aliņus pāri ielai un aurojām, jūtot līdzi mūsu hokejistiem. Man patika.

7 thoughts on “A Kuģis pie Ļebedeva gāja :)

 1. Dreef

  Bija arii Krotovs un Spaanis, bet pasaakums tieshaam bija “kuriozaakais” shajaa gadaa. Mees nevareejaam beigt smieties veel kaadu stundu vismaz. Man liekas, ka es taa arii neaizmigshu nesmejoties 😉

  Atbildēt
 2. Stefuks

  Nu vo Dreef dabuusi pa kjobi, bija spaanis, bija Krotovs, a ko savu sievu par cilveeku neskaiti? Bet moraale shim staastam taada, ja uzzini, ka Kugim ir algas diena, centies staigaat tam liidzi – mosh izmetiis ko lielaaku par piechuku….

  Atbildēt
 3. Dreef

  Taatad algas dienaas centieties spietot ap Kugji ;-).
  Visu laiku nesapratu kaadeelj bomzhi rokas pa miskasteem. Tagad beidzot man daleca. Varbuut jaamaina profesija ;-))). Tik viegla nauda, jo Kugis nav tas bagaataakais kas ar naudu meetaajas. Labdariiba ir laba lieta.
  Es veel shodien nevaru nomierinaaties, kad ieraugu to skatu, kur Kugis taa “vienkaarshi” saloca zalju pieciiti un izmet miskastee. Tas man liekas ir gada kuriozs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *