Adobe Photoshop 7 un Macromedia Flash MX betas

Aizgāju uz WZor.net skatos pilns ar gardumiem. Ir arī šis tas uzrakstīts par jauno Adobe Photoshop 7 beta kā arī bildītes.
Atļāvos uztaisīt spoguli ar bildītēm. Var ievērtēt kā izskatās šie zvēri.
Adobe Photoshop 7 beta spogulis no WZor.net un Macromedia Flash MX final(?) spogulis no WZor.net. Es gan nezinu vai tas jau ir fināls, jo neesmu vēl licis. Flash var nopumpēt no .lv saita, kas minēts komentāros.

7 thoughts on “Adobe Photoshop 7 un Macromedia Flash MX betas

  1. Bešenais !

    Kas tas par stulbumu ? Apskaidrojiet mani kads ! Nafig kaaa meginji likt www.cietnis.lv komentarus, taa paradaas uzraksts “hackojam ko ?'” Cietnis sukaa ! Stulbums ! Aizmeilot shiem ! A nav nekur adreses ! Lai tas projekts nopuutu !

    Atbildēt
  2. Benvenuto

    Bešenais: nu man ir vairaakas versijas: 1) tu komentos rupji bezjeedziigi dirs 2) dzen offtopiku 3) floodo 4) visi ieprieksh mineetie
    sliecos domaat, ka 4) ir pareizais

    Atbildēt
  3. Muudzis

    Es ceru ka taas pretiigaas kraaasas un riebiigi apaljaas pogas photoshop7 bildees ir tikai XP drankjiibas rezultaats, nevis pats photozhops piecuukaats ar taadaam stulbiibaam.

    Atbildēt
  4. kautkur

    Lejuplaadeeju no wzora jau divas dienas to photoshop7 !Ienaakushi tik 10procenti. Droshi vien liidz meenesha beigaam tik ienaaksies :)))

    Atbildēt
  5. Beshenais

    Neee ! Neeee ! Neeeee ! Es savā mužā nereizi nesmu tur bāzis komentārus. Man jau no pirmās meginašanas neiet ! Wienkarši www.cietnis.lv sukaaaaaaaaaaaaaa

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *