Serials 2000 kārtējais papildinājums

Serials 2000 kārtējais datubāzes papildinājums. Tiem, kas nezin par ko iet runa var palasīt šeit.
Pārējie steidzas uz sekojošām lapām un lejupielādē jaunos papildinājumus.

030102.zip Update to 03-01-02 (March 1st, 2002)
021502.zip Update to 02-15-02 (February 15th, 2002)
020102-full.zip This single update contains updates from 9/01/2001 to 2/01/2002

Ja šīs norādes neiet, tad ir vērts aiziet uz saitiem:
http://kickme.to/serials2kupdate
http://www.serials2kupdate.da.ru
http://sling.to/serials2kupdate

18 thoughts on “Serials 2000 kārtējais papildinājums

 1. zZz

  Hmm, pardon, taa es negribeeju! Njemu savu kruto padomu atpakalj. :o( Bet vai to saishu “sleedzeeju” pashu nevar izzsleegt, ko?

  Atbildēt
 2. coolynx

  zZz: diez vai to varēs izdarīt. Pirātiskās programmatūras izplatīšana visā pasaulē ir ar likumu sodāma darbība. Sīkāku informāciju var atrast www.bsa.lv un www.likumi.lv.
  Un var jau arī iztērēt tos pāris santīmus par ārzemju trafiku, jo programmatūru par pāris tūkstošiem tāpat nepirksi. Tā kā nav tur ko sūroties.

  Atbildēt
 3. DirtyPig

  Jā uz [dzēsts spamera saits] Poda bauslis tev nebūs reklamēt spama saitus!
  Neskaidrību gadījumā meilot.
  coolynx

  jau arī parādījās un nav nekāda ārzemju trafika, jo viss glabājas tur.

  Atbildēt
 4. alien

  vai tad serial kods ir piraatiska programmatuura? Un ja taa, tad ASV jau arii ir aizliegts likt linkus uz lapaam kuraas ir piemeeram DVD uzlaushanas algoritms…

  Atbildēt
 5. coolynx

  alien: principā jau serials 2000 pat varēja lejupielādēt no download.cnet.com saita, bet šajā programmā ir vairāki tūkstoši seriāļu, kas ir manuprāt pretlikumīgi, jo ar to palīdzību var lietot programmu nemaksājot par to autoriem ne santīma.
  Lai vai kā, bet man saits atrodas uz firmas servera, kur saimniekus atrast nesagādā nekādas problēmas, jo gan domēna saimnieks, gan IP adreses saimnieks ir visiem zināms. Un BSA, ja arī kādu kādreiz gribēs paņemt pie dziesmas, tad tas noteikti nebūs vis kaut kāds anonīmais, kas izmanto bezmaksas servisu uz *.times.lv vai *.yo.lv, kur viņam piesiet bumbiņas praktiski nav iespējams, bet tas būs tas saits, kas ir visiem zināms un atrodas acu priekšā. Un man šādas problēmas nav vajadzīgas. Ja jums šķiet, ka nevajadzēja ievietot šos linkus, tad turpmāk varu arī to nedarīt. Vienkārši man jau ir bijušas vairākas diskusijas par šo tēmu – ievietot cracks/serials/keygens uz sava servera, likt tikai linkus vai nelikt neko. Pagaidām pieturos pie otrā varianta un ievietoju norādes, jo tas nav pretlikumīgi. Bet, ja tas nav vajadzīgs, tad dodiet ziņu un šāda veida informācija vairāk neparādīsies 😉

  Atbildēt
 6. zZz

  To coolynx! Principā jau skaidrs, ka ar katru dienu būs grūtāk un grūtāk ievietot kādu programmu, labi, ka vismaz norādes paliks. Paldies par to! Taču tā nemaz nav, ka trafiks ir pāris santīmu, mēnesī savācas nedaudz par daudz. Tāpēc sanāk meklēt kur lētāk. Žēl, ka nokavēju DirtyPig norādi, tas bija jau nodzēsts. Bēdīgi! Es tik nesaprotu, kāpēc tas dzēsējs nenodzēš rupjos komentus, kurus lasot daudz lielāks ļaunums rodas. Un vēl interesanti ko īsti DxC ar savām replikām ir gribējis pateikt, varbūt varētu konkretizēt!

  Atbildēt
 7. coolynx

  Arnix: principā paliks tikai teksti un visādi tīņi, kas nejauši iegāzušies lēto uzkodu meklējumos varies pasūkāt vēl kādu Čupa-Čups. Principā laba doma, jo kopš pārgāju uz Pods.lv es par 99% esmu samazinājis cracku ievietošanu un pārgājis uz linkiem kurus ievietoju salīdzinoši maz domāju, ka tikai 20-30% no visa, kas agrāk bija, bet apmeklējums no tā nav cietis, jo palielinājums skaitļos ir no 100-150 unikāliem apmeklētājiem/dienā izaudzis līdz 600-750…
  Tā kā ir vērts padomāt. 😉

  Atbildēt
 8. zZz

  Cien. coolynx ! Ir ļoti neglīti zākāt Poda apmelētājus, saukāt tos par visādiem tīņiem, sūtīt atejas mazgāt u.t.t. Neesi jau nekāds gaišreģis un nevari zināt, kas zem katra nika slēpjas. Un ja Jums ir kādi ieteikumi komentu sakarā, to var izteikt kulturālā formā, nevienu nepazemojot un neaizskarot pašcieņu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *