Noskaidrosim reālo situāciju ar Apollo

Kā jau manījāt, tad šodien Pods.lv bija brīžiem nepieejams un daudzi no jums ar šādu lietu norisi nebija apmierināti tajā skaitā arī es. Tāpēc visiem, kas lieto Apollo interneta pakalpojumus un ir neapmierināti ar tiem, lūgums pierakstīt konkrētus faktus par traucējumiem un problēmām. Tiesa labāk to darīt iekš Cietnis.lv raksta komentāros Cietnis.lv komentāri par tēmu Apollo (rakstā ir uzdoti konkrēti jautājumi uz kuriem arī vajadzētu sniegt tik pat konkrētas atbildes + komentārus, ja tādi ir). Var, protams, arī tepat rakstīt, bet vēlams labāk cietnī, jo tur tas pasākums ir tehniski labāk noorganizēts.
Tikai šoreiz komentāriem jābūt par tēmu un bez liekiem sux un must die gājieniem. Kāpēc tas tā vajadzīgs uzzināsiet vēlāk, bet šobrīd apkoposim datus. Diemžēl ar lieliem portāliem šādas lietas nevar sarunāt tāpēc darbojamies kā partizāni 🙂

2 thoughts on “Noskaidrosim reālo situāciju ar Apollo

 1. Muudzis

  Taa kaa cietnii tie jautaajumi ir sakaraa ar home DSL tad es te uzrakstiishu par taam apollo zvaigzneem, ko firmaam piedaavaa. Atbildes uz tiem pashiem cietnja jautaajumiem: —1) Briiviibas ielaa pie Alfas —2) 384/? kbps (aizmirsu cik izejoshais). Reaalais aatrums, kad viss straadaa ir tuvu tam max 48kbyte/sec. Par aarzemeem, protams, nerunaaju, jo tur jau no servera atkariigs. —3) Jaa. Reizes piecas. Neko konkreetu nav speejushi atbildeet. Tikai dazhaadas atrunas un soliijumi ka straadaas (bet nesakot kad). —4) Nebija lielas izveeles, kuru isp njemt tehnisku iemeslu deelj. Kad straadaa – tad esam apmierinaati, kad nee – pashi saprotat. —5) Jaa. Probleemas bija pirmo meenesi, kad piesleedzaamies (neatceros meenesi). Tad viss rulleeja liidz pat decembra beigaam, kad saakaas viss shitas murgs. Probleemas veel joprojaam turpinaas. —6) Baigi daudz porta skaneetaaju. Firewalls pilns. Maajaas (man delfi kabelis) ne tuvu tik daudz.

  Atbildēt
 2. Jusis

  Kaadreiz patika lietot, tacju zl kljuust arvien leenaaks, leenaaks, un tagad :((
  The page cannot be displayed There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed.
  ——————————————————————————–
  Please try the following:
  Open the www.7770777.lv home page, and then look for links to the information you want. Click the Refresh button, or try again later.
  Click Search to look for information on the Internet. You can also see a list of related sites.
  HTTP 500 – Internal server error Internet Explorer

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *