Daži vārdi par reālo situāciju ar interneta veikaliem

Principā šeit gribēju ielikt vienkāršu norādi uz vienu rakstiņu saitā webprojekts.lv. Būtiskākie ir secinājumi pēdējās divās rindkopās. Tā tiešām ir realitāte un šīs rindkopas vajadzētu izlasīt visiem tiem, kam ir vēlēšanās izveidot savu intrneta veikalu vai vienkārši mājas lapu. Lai nelolotu īpašas cerības, ka internets ir medus.pods.lv 🙂 un pēc saita izveidošanas nauda tā vien gāzīsies virsū. Patiesībā ir tā, ka internetā ir vēl grūtāk nopelnīt nekā parastā veikalā… Un beigās iznāk, ja ne darvas.pods.lv, tad vismaz caurs.pods.lv noteikti 🙂

12 thoughts on “Daži vārdi par reālo situāciju ar interneta veikaliem

 1. UL

  Lielā mērā pie firmu noladīgās attieksmes pret lapas saturu ir vainīga pasūtījumu shēma – firmu apkalpo “sava” reklāmas aģentūra, kurai savukārt ir līgums ar “savu” poligrāfijas kantori, kas savukārt sameklē “savu” mākslinieku, un uztaisa to pašu firmas drukāto bukletu, tikai webā. Un tad tas tur tā arī stāv un iepelē kādus gadus divus, kamēr aģentūrai savajagās atkal nokāst naudiņas…

  Atbildēt
 2. laacz

  nav gluzhi taa, kaa tas ir pasniegts – interneta veikalu var uztaisiit. neskatoties uz mazajaam izmaksaam, tomeer, auditorijas piesaistiishana un notureeshana ir galvenais, ko neviens taa arii nav sapratis. piemeers nav taalu jaameklee – delfi emols vai kas tur jamiem bija. tachu, tai pashaa briidii, www.24.lv dziivo un pat sekmiigi 🙂

  Atbildēt
 3. coolynx

  Tieši tā – uztaisīt ir viegli, bet noturēties virs ūdens un noturēt pircējus ir grūtāk. Es gan nezinu kā iet 24.lv, bet nu to tak redzēs, kas izdzīvos un, kam būs lemts noiet pa burbuli. Katrā gadījumā daudz reālāk, ja interneta veikals ir tikai kā papildus ekstra, kas tiek piedāvāta klientiem….

  Atbildēt
 4. squash

  internet veikali ir prieksh cilveekiem, kam ir skanoshais.. latvijaa tadu ir maz un dalja no vinjiem nemaz nesparot, kapec ir interneta veikals, ja var aiziet uz normalu veiklu un nopirkt produktu. un vispar, ja tev nevajag neko unikalu t.i. tadu ko var dabut arzemees, tad sorry interneta veikals iesuukaa par visiem 100%. tads man necilais viedoklis.

  Atbildēt
 5. Guru

  to squash: Nu nezinu, es te nesen pirku TV. Un cena bija man pienjemama, cik nu biju kaa parasts pirceejs bez iipashiem sakariem izpeetijis.
  Kasti man pieveda majas par velti.
  Lidz shim esmu kadas 5 reizes samera veiksmigi pircies Inetaa. Viniigais lielaakais minuss ir tiem cilvekiem, kas nedziivo Riga, jo vinji diezin vai preces sagaidiis tajaa pashaa vakaraa un bez transporta izdevumiem

  Atbildēt
 6. Guru

  Vispaar e-veikali ir normaala lieta. Vieniigi klientu skaits ir ljoti ierobezhots. Tamdeelj arii tur cenas nav tik pienaaciigi zemas kaa gribeetos, ja peerk tikpat kaa no noliktavas. Bet cenu liimenis tomer ir zemaaks nekaa vairumam parasto veikalu ar visu labo vai slikto personaalu un skaistajiem skaltlogiem utt.

  Atbildēt
 7. iBoy

  to Guru
  “Vieniigi klientu skaits ir ljoti ierobezhots. ..” tieshi taapeec e-veikali sekmiigi var straadaat TIKAI kaa papildus servis jau eksisteejushiem veikaliem vai veikalu tiiklam. Internets darbotos kaa reklaama un piesaistiitu jaunus klientus kuriem patiik izmantot papildus priekshrociibas. Liidziigi kaa Banka un iBanka- ibanka ir papildus pakalpojums, kas nav iedomaajams pilniibaa bez reaalaas bankas:))

  Atbildēt
 8. laacz

  Piezīmēšu, ka Latvijā, atšķirībā no citām visnotaļ neattīstītām valstīm, interneta bizness tiek aplikts ar nodokļiem tieši tādā pašā veidā, kānormāla uzņēmējdarbība.
  Es pieļauju, ka tās ir vienkārši bailes no potenciālas naudas atmazgāšanas šādā veidā. Bet naudu atmazgā ikdienas. Un kālab, lai neveicinātu šādu uzņēmējdarbību? (i mean – internetā), samazinot nodokļus u.t.t.?
  Neskatoties uz to – interneta veikalu (ja tev ir normāls piegādātājs) ir daudz vieglāk noorganizēt un uzturēt. Lētāk arī.

  Atbildēt
 9. Jurels

  Mana nostāja par e – veikaliem ir samērā normāla. Man kā cilvēkam liekas, ka šis biznes Latvijā ir samērā nestabils, jo cik
  es zinu daudzi cilvēki labāk aiziet uz tuvo veiciti un tur nopērk kukuli maizes nekā iet uz e- veikalu un pirkt to pašu batonu internetā un gaidīt kamer atnāk pa pastu. Man pašam jaraksta darbs par e- veikaliem un par šo tēmu es domaju ka e- veikali nav tā labākā vieta, kur iepirkties.

  Atbildēt
 10. Pastnieks

  te ir kāds labs cilvēks, kas varētu atsuutiit man un Brain patstaaviigo par e – veikaliem Latvijā in arzemees
  ja atsuutiisi tu rulleesi
  e- veikaliem ir labaas un sliktaas ipssiibas

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *