Bezmaksas e-mail serviss mail.4f.lv

mail.4f.lv Kaut kā nebiju pamanījis, kad parādījās šis bezmaksas email serviss. mail.4f.lv
mail.4f.lv bez webmaila piedāvā izmantot kā POP3 tā arī SMTP serveri. Jāatzīst, ka nav daudz tādu bezmaksas email servisu, kas piedāvātu arī smtp servera pakalpojumus. Atgādināšu, ka emailus saņemam caur POP3 serveri, bet izsūtīšanai izmantojam SMTP serveri, kas dod iespēju lietot šo emailu ar jebkuru email klientu un nav jāizmanto web mails. Tātad viss izejošais trafiks gulstās uz SMTP serveri. Parasti bezmaksas pakalpojumu sniedzēji nevar atļauties šādu greznību un piedāvā tikai saņemt emailus caur POP3, savukārt sūtīšanai jāizmanto sava interneta pakalpojuma sniedzēja serveris.
Pastkastītes apjoms ir 5mb gluži tāpat kā lielākai daļai šāda tipa bezmaksas servisu sniedzēju.
P.S.
Bet vislabāk man patika, kad veidojot jaunu vēstuli man parādīja baltu lapu ar uzrakstu “sux” 🙂 Pēc tam, kad nospiedu pogu Refresh viss notika… Webmailu, tomēr neieteiktu lietot, jo tas izskatās vēl pārāk zaļš un īsti vēl nestrādā, bet POP3/SMTP var mēģināt. Vismaz testa emails aizgāja 😉

2 thoughts on “Bezmaksas e-mail serviss mail.4f.lv

  1. skaidrotaajs

    SMTP serveri jau atļauties var – līdz tiec kādā spameru blacklistā ;). Tāpēc normāli provaideri neliek saviem freemailiem smtp, mazāk problēmu. Vai arī tiek veidotas īpašas shēmas, kad tas smtp ir vaļā tikai noteiktu laiku pēc pop3 lietošanas uz doto adresi. Gan jau šitie arī drīz dabūs mācību.

    Atbildēt
  2. Olegs

    Esmu biku palietojis sho mailu, un sapratis ka uz sho veestulju kasti paljauties NEdriikst. Mails ir paraak gljukains – dazhreiz stradaa dazhreiz nee. Ja jau runasim par web-mail, tad tur ir galigaakais SUX, ja es velos nosutit Cc: , tad man jaaizied uz podu. Pac kaa “4f”, ir speelju klubs – uz vinju serveriem staav drausmiigi daudz visaadu “game servers”, un tas nav nopietni. Un vispaar Bezmaksas Mail Pakalpojumi ir sux – uz tiem nekad nevar paljauties. Nebuus brinums ja kautkas tavaa kastitee truukst. Droshi vien neesmu taads spec, lai vareetu izveleties kaads labaaks un kaads nee – vismaz man likaas viss-labakais (maksas) mails “LATNET”.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *