FTP serveris Serv-U 3.1, The Bat!, FlashFXP

Serv-U Iznākusi viena no populārākajām Windows FTP serveru programmām Serv-U 3.1.
Ko tur daudz muldēt vienkārši tie, kas lieto tie ņem un liek jauno versiju. Pārējie atpūšas.
Serv-U 3.1 2 435kb
Tiem, kas vēlēsies iegādāties šo versiju nāksies šķirties no vismaz $50 zaļiem papīrīšiem, bet pārējiem nedaudz pasvīst un patērēt laiku ložņājot pa tīklu. Vai arī iespējams, ka vienkārši izmantot jau iepriekš uzkrāto pieredzi un iebarot veco mānekli programmas reģistrācijā. 😉

Ritlabs galīgi izlaidušies, jo izlaiduši jau 20 betu savam mīlulim The Bat!. Tik cītīgi viņi vēl nav rāvušies, bet finālu tā arī uz Ziemassvētkiem nav izlaiduši.
Ir parādījusies arī jauna versija vislabākam FTP klientam FlashFXP 1.4.1 build 820. Tiem kurus interesē var meklēt Warezos…

3 thoughts on “FTP serveris Serv-U 3.1, The Bat!, FlashFXP

  1. KOKO

    Nemam vecajam serialim (6dYwuCzKYyiSYQm0Hlp0OmDivgW8pyxAM2ZMLSpgg9Ywu+psehNIYwi0Ex4bTweO33ac5V4vRxJZXk8MhblFzGyrF1z1DWbWfzZaVAWW) nu tas ir tas par kuru brec ka vins ir neta 🙂 ,liekam gala wervienu w un viss rulzzzzzzzzzzzz :-))))))))))

    Atbildēt
  2. coolynx

    Vispār jau ir iznākusi nākamā beta 826. Lejuplādēt var no izgatavotāja saita. Ja ir vēlme iegūt savā īpašumā nelicenzētu versiju, tad vislabāk iet uz www.liaokai.com un tur varēs atrast pēdējās *warez* versijas.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *