Kaspersky Antivirus 4.0

Kaspersky 4.0 Krievijas Kaspersky Antivirus ftp serverī ir parādījusies jauna 4.0 versija. Oficiālajos saitos pagaidām nāves klusums. Latvijas Kaspersky pārstāvniecībā gan web saitā, gan arī publiskajā ftp serverī arī tukšums.
Iespējams, ka tas ir saistīts ar vēl pagaidām jaunu un zaļu versiju. Ņēmu un uzliku šo zvēru uz savas kastes, kas no tā visa rezultātā sanāca lasiet paši.

Uzinstalējot jauno antivirusu iepatikās jaunās iespējas, kas tika piedāvātas pārbaudot email. Ja agrāk tika parādīts paziņojums, ka saņemtajā meilā ir vīruss un dari ar to ko gribi, tad tagad var izvēlēties, ko ar viņu darīt.

Kaspersky email check

Vienīgi problēmas radās jau pēc tam, kad ieķeksēju, lai tas attiektos uz visiem pārējiem meiliem un pēc tam, lai vairs nerāda šos paziņojumus.
Rezultātā mežonīgi tika grauzts cietais disks un dators kvieca kā sivēns, jo KAV ir tāda kviecoša sivēna skaņa, kad tiek atrasts vīruss. No 7 emailiem, kas tika saņemti 6 bija inficēti. Principā jau normāla situācija vienīgi KAV šoreiz gribēja izlikties gudrāks un nesaprotu, ko darīja ar tiem, jo tā tas turpinājās veselas 30 minūtes. Es jau paspēju paēst un noskūties pat pasēdēju uz poda un tā 😀
Atnāku skatos vēl moca tos nabaga sivēnus. Vienu vārdu sakot vēl kādas 5 minūtes pamocījos, kamēr dabūju atslēgt email pārbaudi. Iespējams, ka jaunā versija nav vairs domāta P200mmx datoriem. 🙁 Būs jāizvēlas tas pats dr.Webs.
Ja nu pēkšņi kāds grib uz savas ādas to izmēģināt, tad programmu var dabūt no Krievijas ftp servera.
ftp.avp.ru Kaspersky Antivirus Personal Pro aizņem 12mb

4 thoughts on “Kaspersky Antivirus 4.0

  1. keem

    ir jau veel fakc, ka avp nekjer vecos viirusus – kurus uzskata par vairs neejoshiemmm.. un veel ceriiba ir, ka jaunaa versija beidzot spees tikt galaa ar failu aarsteeshana, jo pietiekami ir gadiijies, ka windows fails inficeets, citi antiviirusi konkreeto viirusu aarstee, bet avp speej tikai pateikt, ka fails inficeets… un ja win instalaaciju uz sitienu nau dabonama, tad var skalji gaudot ar visu avp…

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *