Ass.lv tomēr ir uzlauzts

08.12.2001 biju iemetis bildīti par to kāda ķibele ir notikusi ass.lv saitā. Tur esošais Micro$oft IIS serveris bija nesmuki atliecies. Nemāku teikt vai tā bija servera pārslodze vai hakera uzbrukums, bet serveris jau otro dienu izskatās tā kā tas bija redzams bildīte. Līdz manīm nonāca informācija, ka serverī jau ir pabijuši hakeri….

Lai apstiprinātu šo informāciju man pačukstēja par URL’i, kur var redzēt paroļu administrāciju. Spriežot pēc tā, ka nebija nekādas autorizācijas, lai nokļūtu pie šī rīka, tad noteikti, ka viss pārējais arī ir taisnība. Šķiet, ka šobrīd šis saits vēl joprojām ir caurs un vismaz līdz pirmdienai tāds paliks. Domājams, ka ar pirmo darba dienu admini sāks kaut ko darīt. 🙂 Bet līdz tam brīdim saits ir pieejams hakeru rotaļām.

ass.lv Internet Sercive manager

Adrese ir speciāli izdzēsta, lai nerastos iekāre paspēlēties ar to.

3 thoughts on “Ass.lv tomēr ir uzlauzts

 1. Asais

  Nu, tas ka atmiņa ODBC draiveriem aizšujas, nav nekas jauns, un liecina par to, ka vismaz 3 mēnešus serveris nav pārstartēts, kas ir izcili labs sasniegums, ņemot vērā slodzi un kārbas (tipa PC) nīkulību. Watsaps arī šādu te mērkaķību nevar izķert, jo http pieprasījumam atbilde atnāk, a kas ir redzms – to diemžēl monitors noteikt nespēj (lasīt tipa nemāk, nabags)… Nu bet par jamo te augšā redzamo bildi gan nekomentēšu neko. 😉

  Atbildēt
 2. hacker(harley)

  nu jaa!
  baigi!!
  un iisteniibaa es par to zinu ljoti daudz!:)
  –man ar to ir saistiiba–
  ataa!!!es neko nezinu!!:) taa jau gan ir!! ass.lv ir viegli uzlauzhams!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *