Gemius publicē blogu statistiku (papildināts)

Šodien Gemius atsūtīja aprīļa datus, kuros ir parādījušies arī blogi. Pāris gadus atpakaļ mēs par šo lietu runājām, ja nemaldos, tad tas bija vienā no BarCampiem. Beidzot tas ir noticis.

Te var redzēt cik skaisti man krīt apmeklētāji. 🙂

Kolēģis man iemeta sejā statistiku un lika saprast, ka es esmu zaudētājs, jo tādi grandi kā Laacz un Onkulis man ir ielikuši vienā setā. 🙂

Apsveicam Onkuli ar to, ka viņš aprīlī ir apmeklētākais blogs Latvijā!

Tā ir sazvērestība pret laacz. 33 cilvēki izdomāja aiziet pie Onkuļa, lai iegāztu laacz.lv statistiku. 😛

Papildināts

@agris_krusts ir nopublicējis arī detalizētāku statistiku par blogiem.

25 thoughts on “Gemius publicē blogu statistiku (papildināts)

 1. Edgars Koroņevskis

  vai ir kāds publiski pieejams Latvijas blogu statistikas rīks? Blogtop.lv kaut ko apkopo, bet tur nav skaidrs līdz galam, kā viņš atjaunojas un uzskaitās. http://blogi.exs.lv/topi/ – te vairs informācija neparādās. Gmetrix.lv sastindzis.

  Atbildēt
 2. karuuzo

  Pats vainīgs, ka vazājies apkārt un neraksti 🙂 Lab, nemīz, pods man vienmēr būs RSSā (kurā, ja kas, ir tikai 4 ieraksti 🙂

  m

  Atbildēt
 3. Vigants

  Es te nemaz neesmu! 🙂 Līdz ar to mani nevar nedz nomērīt, nedz nosvērt … 🙂 Un līdz ar to es jūtos labi. Piekrītu Sapnix – blogu takšu raksta sev un saviem lasītājiem nevis tam lai citi blogeri varētu mēģināt tevi apsteigt vai arī priecāties, ka ir “lielāks” 🙂

  Atbildēt
 4. Andron Mc

  Coolynx! TAISI FORUMU!
  Zajebaļi patreizējie klaunu forumi. Vajag reālu forumu profiem.

  P.S. Cik tēlaini un svēti ir nosaukt piedzeršanos par BarCamp….

  Atbildēt
 5. e-remit

  Nu laacz pēdējā laikā raksta maz un arī tad parasti par ģimeni, ceļojumiem un alu, stipri maz par tehnoloģijām, tāpēc vispār brīnums, ka viņu kāds lasa – drīzāk paradums gaidīt, vai kas jauns nebūs. Vot uzrakstītu kaut ko par “php vs. python” un uzreiz cilvēki sabirtu iekšā.

  Andron, mūsdienās maza jēga tādiem forumiem. Vari kaut ko mēģināt parakstīt boot.lv vai hack.gme.lv forumos, bet Tavs interešu pulciņš vairāk izmanto google. Tad jau dzīvot spējīgi ir tematiskie forumi, kā php.lv, cgimage.lv (dizaineru), calis.lv (māmiņu) forumi.

  Man liekas, labi iet tie blogi, kur autoram ir zināma “ineta harizma”, ap kuru savācas zināms komentētāju pulciņš. Tad komentāros bieži var izlasīt to, ko agrāk runāja forumos.

  Atbildēt
 6. Vaards

  A ko man tagad. Uzpirkt apmeklētājus? 😀

  Nemīz, es uzreiz aizgāju apskatīties Lāču blogu. Biju piemirsis tur ienākt kādu pusgadu. Smieklīgi redzēt kā lācim mainās pasaules skatījums – no bargā autobraucēju necietēja, uz zīmju novērotāja un iesācējbraucēja pusi ;-). Par to prieks, īstenībā!

  Atbildēt
 7. Vaards

  Bet poda kritiens no 17500 ir ļoti pamācošs. Raksti šeit tiek publicēti regulāri, taču ar tendenci uz statistikas celšanu – dzeltenie raksti. Sākotnēji tas auditoriju piesaistīja, tagad auditorija lēnām samazinās. Pāri paliek piesaistītie kašķīgie un dzeltenie apmeklētāji. Piemēram, es. 😉

  Atbildēt
 8. djapollo

  Nu.. laikam lielie zinju portali un pods ir vieniigais ko vairs LV saitos apmekleeju, bet nu jaa – zheel gan ka info apjoms saruuk.. jo nu saturs parasti ir saistosh…

  Atbildēt
 9. kt315b

  e-remit: 2010.05.20 @ 19:19:14

  Nu laacz pēdējā laikā raksta maz un arī tad parasti par ģimeni, ceļojumiem un alu, stipri maz par tehnoloģijām, tāpēc vispār brīnums, ka viņu kāds lasa – drīzāk paradums gaidīt, vai kas jauns nebūs. Vot uzrakstītu kaut ko par “php vs. python” un uzreiz cilvēki sabirtu iekšā.
  —-
  Piedod, bet tā ir absolūtākā huiņa, ko esmu dzirdējis pēdējā gada laikā. Ja neesi pamanījis, tad laacz ir pieaudzis, tāpat kā viņa lasītāji. Un viņus vieno akurāt ģimene, ceļojumi, alus, nevis nebeidzamais fleims par programmēšanas valodām.

  Just my 0.02 USD

  Atbildēt
 10. Normunds

  Ja neesi pamanījis, tad laacz ir pieaudzis, tāpat kā viņa lasītāji.

  nū tā nu gan nebūs. daļa lasītāju ir palikuši koda rindu un alus litru līmenī 😉

  Atbildēt
 11. kt315b

  Normund, man patika tas story, kur kādam amerikānim tika jautāts – kur tad palika visi puķu bērni? Jamējais esot padomājis un atbildējis – viena daļa nodzērās un nonarkojās, bet pārējie nogrieza matus, aizšuva biksēm staru galus, piekāra šlipses un sāka strādāt.

  Atbildēt
 12. e-remit

  kt315b, var izaugt, radikāli mainot tēmas, bet var arī tajās pašās tēmās sniegt citu viedokli. Mani īpaši neinteresē laacza ģimenes notikumi, tai pašā laikā CooLynX arī ir izaudzis savās tēmās, bet tomēr +/- pieturas pie sākotnējā kursa.

  Atbildēt
 13. 8)

  Ja skatītos google statistiku, kur ir visas lapas, tads pods u.c. krāniņmērītāji aizkristu vel zemāk. Es tikai informēju. sss

  Atbildēt
 14. Krotow

  Laacz pēdējā laikā pārgājis uz filmām un bērniem, tas galīgi nesaista. Podā vēl pa laikam uzpeld kādi tehnikas jaunumi… Cool…, mazāk vāries par blogiem un statistiku, drīzāk derētu invo par jaunākajiem androīdfoniem, USB3 vs … kaut kas un jQuery iedzīvināšanu kodera ikdienā.

  Atbildēt
 15. Didulis

  Manīju, ka viens jau ieminējās – raksti regulārāk. Taču laacz arī šajā ziņā slinko. Kad, pāris mēnešus atpakaļ, katru dienu publicēji lielo drazas (dzelteno ziņu) gūzmu, tad pa starpu laikam manīju, ka lielies ar apmeklējuma pieaugumu.

  Atbildēt
 16. Atbalss: Gemius 2012.gada Latvijas blogu Top 10 | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *