Gmail iezīmes

Šorīt atvērtu savu Gmail epastu un manā priekšā parādījās paziņojums par jaunām iespējām spēlēties ar iezīmēm.

Būtiskākā atšķirība no citām reizēm, kad Gmail kaut ko jaunu ieviesa, ir tā, ka šoreiz šis jaunums parādījās vienlaicīgi visiem un izskatās, ka arī dažādās valodās. Man tas iekrita acīs, jo šis ir privātais konts ar savu domēnu, kas ir latviešu valodā un specifisku tēmu. Agrāk visi jaunumi sākumā parādījās tikai angļu valodas lietotājiem uz @gmail.com kontiem. Esmu glaimots.

11 thoughts on “Gmail iezīmes

 1. Anon

  Tieši tā ritenis tiek izgudrots no jauna… iezīmes pamazām pārtop līdzīgas folderiem, tikai izņemot to, ka viena vēstule var atrasties vairākās iezīmēs. (Btw, kāds nezin kā var atlasīt vēstules bez iezīmēm?).

  Piekrītu, par vēstuļu grupēšanas atslēgšanas iespēja būtu ļoti jauka. Un opcionāli kāpēc viņi nevar uztaisīt folderus pieejamus (Iekš GReader taču ir kaut kas līdzīgs folderu/birku krustojumam.).

  Atbildēt
 2. andris

  to xc,
  aha, un kad tas “labais” filtrs iemet svariigu mailu pie spama, emailu browseris tam netiek klaat un tev ik pa dazaam dienaam naakas iet uz gmail.com un paarbaudiit spam folderi.

  Atbildēt
 3. andris

  to Papuass,
  tas nemaina faktu ka spam filtrs nofiltree arii deriigaas veestules un taadeel tik un taa naakas paarbaudiit spam foldera saturu.

  Atbildēt
 4. Krotow

  Dēļ paša merkantilajām interesēm GMail vēlos sagaidīt 2 lietas:

  1. Folderus. Iezīmes nav īsti tas.
  2. HTML parakstu vēstulēm. Ir pāris kadri, kuriem vajag firmas logo beigās piekabināt.

  Atbildēt
 5. Shadowbird

  Papuass: Pareizāk būtu teikt, ka paredzēts lietošanai tiešsaistē. Jo ar IMAP nav problēmu spamu pārčekot arī no Thunderbird. 🙂

  Krotow, vienīgais iezīmju trūkums, salīdz. ar mapēm ir tas, ka nav hierarhijas. Visas pārējās folderu funkcijas pilda 100% and then some. Gaidu opsistēmu, kas realizēs drauga ideju par mapju likvidēšanu vispār, un pāriešanu uz hierarhiskiem “labels” pilnībā (kas arī notiek, bet ļoti ačgārni un pamazām). 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *