Google Page Speed Firefox paplašinājums

No w00t.lv ieraksta uzzināju, ka Google ir palaidusi tautās jaunu Firefox paplašinājumu Page Speed.

Page Speed ir papildinājums Firebugam. Page Speed izskatās labs verķis, kas palīdzēs mājaslapu izstrādātājiem daudz labāk pieslīpēt savus projektus.

Page Speed parāda arī JavaScript izpildes laikus.

Tā kā mūsdienu webā nav iedomājams projekts, kurā neizmantotu JavaScript, tad attiecīgi ir ļoti būtiski pieslīpēt šos skriptus, lai uzlabotu lapas ātrdarbību.

Bet tagad sliktā ziņa. Šis brīnums strādā uz visām stabilām versijām. Es gan pielaboju versijas pārbaudi iekš install.rdf un man aizgāja arī uz Firefox 3.5 beta 4.

Piemēram šeit ir ieteikums par pods.lv optimizācijas darbiem.

11 thoughts on “Google Page Speed Firefox paplašinājums

 1. xcwcx

  Page Speed Activity diezgan interesants 🙂

  Laigan no tā visa praktiska jēga nav diezko liela, jo nu web developerim būtu jāzin visi lielākie lapas ielādes ātruma stūrakmeņi šā kā tā.

  Atbildēt
 2. dooh

  Verķis ir laps. Taču googles džeki ir absolūti maniaki – par katru baitu cīnās – parastai lapai nebūs laika visas tās pozīcijas nooptimizēt. Es parasti izdarbojos ar YSlow un tad, ja sanāk laika, padarbinu Page Speed – tā var gana ātri iegūt gana labu (tiesa ne ideālu) rezultātu.

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  Es domāju, ka tie, kuriem tiešām vajadzēs, arī novērtēs šo rīku. Man vēl joprojām asinīs ir palicis 90-to gadu iezvanpieejas lapu veidošanas uzstādījums un domāju, ka izstrādes procesā tas dod labu pienesumu. Tagad vēl papildus ir arī rīki ar kuriem normāli visu mērīt – vispār lieliski.

  Atbildēt
 4. andz

  Cik paskatījos, tad tomēr navar redzēt katras f-jas izpildes laiku. Arī tajā skrīnā, kas ir te publicēts, ir “Uncalled Functions”, kuru jēgu īsti nesapratu

  Atbildēt
 5. CooLynX Raksta autors

  andz, joks tāds, ka uz Firefox 3.5 beta 4 nestrādā tas aktīvais monitorings. Attiecīgi izdarīju secinājumus balstoties uz to, kas ir redzams Googles lapā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *