Tika gaidīts important bet atradās ie7

Smalks joks, kuru visticamāk, ka uztvers dažs labs izstrādātājs. Bet es kārtīgi sasmējos, izlasot šo paziņojumu. 🙂

Tiem, kas neuztvēra smalko joku, bet arī grib pasmaidīt, var lasīt turpnājumu.

Brīdinājums informē par to, ka dotajā CSS faila rindiņā aiz izsaukuma zīmes bija jāseko ! important , bet tā vietā sekoja ! ie7. Ar “important” parasti īpašos gadījumos var uzspiest savu gribu, lai pamainītu kādu stila definējumu. Esmu novērojis, ka visbiežāk important izmanto gadījumos, kad kādam ir bijis slinkums korekti pārdefinēt stilus un uz ātru roku ir kaut kas jāpielabo. Otrs tipiskākais gadījums ir, kad kāds pārlūks kaut ko dara ne tā kā rakstīts dokumentācijā, tad arī var uzspiest savu gribu.

Man ir aizdomas, ka šajā gadījumā cilvēks ir novests līdz baltajām pelītēm un rakstot šīs rindiņas ir turējis prātā vaininieku, kam bija veltījis šo definējumu, bet pirksti sekoja līdzi prātam un ierakstīja vaininieka nosaukumu.

Ja interesē pārlūks, tad tā ir latviskā Firefox 3.5 beta 4 versija. Tas ir turpinājums Firefox 3.1 beta 3, ja kas. Vienkārši izmaiņu ir pārāk daudz un vīri nolēma palielināt versijas numuru.

9 thoughts on “Tika gaidīts important bet atradās ie7

 1. Didulis

  Tev tik tiešām uzstādīts IE7? Un kā viņš to noteica? bla bla bla…

  Ar tiem kļūdu paziņojumiem ir jautri un ir redzēts, ka cilvēki apzināti ar to spēlējas. Šis iespējams nav tas gadījums. Tik brīnos kādēļ priekš IE7 tāda nopūlēšanās, mūsdienās parasti, ja kaut kas nobrūk, tad tas ir IE6. Tādēļ es sliecos domāt, ka cilvēkam ir ļoti neliela pieredze ar CSS, jo atceros pats no sevis, ka kādreiz arī bieži izmantoju !important.

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Nē, man nav uzstādīts IE7.

  Mani uzjautrināja vārdu spēle – ķipa gaidīja kaut ko svarīgu, bet ieradās kaut kāds IE7. 😉

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  andrisp, angļu valoda ir gana primitīva un tāpēc vienu vārdu var izmantot dažādos locījumos un visiem viss ir skaidrs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *