14 thoughts on “Firefox 3.5 beta 4 un IE8 ātruma testi

 1. kas

  Šie metrixi mani vienmēr ir sajūsminājuši. Un kādēļ Tu tos šeit pārpublicē? Tiem tiešām ir jebkāda nozīmē kāda cilvēka browsera izvēlē? 😀

  Atbildēt
 2. $$$

  to kas:
  Protams, ka ir. Ja redz šādu matricu, tad, iespējams, cilvis mēģinās arī dzīvē salīdzināt un ātruma faktors spēlēs savu lomu galīgajā izvēlē. Ja vien neesi nerds, kam patīk, ka viss notiek lēni un prātīgi, tad droši vien tevi mazāk interesēs pārlūks, kas lapas lādē 2x vai 3x lēnāk kā citi…

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  kas, nevienu cilvēku it kā neinteresē, bet tajā pašā laikā visi izdara savu pārlūku izvēli balstoties uz šiem mērījumiem. Tieši tā pat kā ar dzelteno presi, kuru neviens nelasa. 😉

  Atbildēt
 4. ZeaLot

  Nuu, tur tie skaitliishi visi gana mazinji, lai lielu ietekmi shamie nespeeleetu. Es paarluukus izveelos uz citiem kriteerijiem balstiitus un ielaades aatrums ljoti minimaali ietekmee izveeli. Daudz vairaak ietekmee vai ir pieejamas ierastaas fiichas, pasha paarluuka darbiibas aatrums nevis lapu ielaade, paarluuka smagneejums, lapu atbalsts, kaa arii paarluuku pieejamiiba uz attieciigaa datora.

  Atbildēt
 5. Beaviz

  Lielakaa dalja pasaules interneta lietotaju nekadu ‘izveli neizdara’, vinji vienkarshi lieto i-net. Visi pasaules nerdi bus apbedinati, bet taa nu ir taisniba- pec statistikas, lielakajai daljai ir pilnigi vienalga ar ko atveras www.facebook.com…

  Atbildēt
 6. xc

  visu vai lielākoties nosaka – cilvēka ieradums un slinkums
  tie ir neizmērojami lielumi, bet darbojas perfekti un nepārtraukti
  kā vienu būtiskākajiem ietekmējošiem faktoriem var minēt – “kaimiņš teica”
  šis faktors var nedaudz ietekmēt sākumā minētos pāris nemainīgos lielumus

  Atbildēt
 7. ENIMA

  vis kūlākie ir microsoft.com lapas ielades salīdzinājumi. Viņu pašu pala ar FF ielādējās 2x ātrāka kā ar IE 😀 😀 😀

  Atbildēt
 8. JurKa

  mani gan vairaak interesee, peec kaadiem kriteerijiem vinji ir izveeleejushies lapas, kuru ielaades laikus analizeet. kas tas taads sina.com.cn, vai soso.com vai kaadas citas mistiskas lapas. baigi neiedziljinaajos tajaa pdf’aa, bet neatradu metodikaa aprakstus par lapu izveeli.

  Atbildēt
 9. Toska

  Intereses pēc pamēģināju to sina.com.cn atvērt gan ar pēdējo Mozillu, gan Internet Explorer, kur rakstā minētajā tabulā bija graujoša atšķirība 9.8 pret 24.2 Mozillas labā.

  Un uzminiet ko? Abi browseri lapu vēra vaļā vienādu laika sprīdi (, tiek palaisti browseri, ierakstīta adrese, nospiests Enter un tad līdz tiek piefiksēts, ka beidzas uzraksti statusa logā “opening page…”) ap 22 sekundēm, pat likās, ka Mozilla vienu vai divas sekundēs ilgāk “čakarējas” ar kāda bannera vai image lejupielādi.

  Nu tad kā var uzticēties tādiem testiem, ja reāli es to pašu, testējot laiku ar pulksteni, konstatēju ko pilnīgi pretēju?

  Atbildēt
 10. Toska

  Tas pats apple.com, uz pirmo reizi, lejupielādējot laikam kaut kādu flashu, abiem browseriem tas prasīja ~6-7 sekundes, nākamajās reizēs 2-3 sekundes vienādi abiem browsriem. Kur ir graujošā starpība?

  Nu tas ir ārprāts, to tabulu kaut kādi bēbji taisījuši, vai? Nu kā var būt tik atšķirīgi rezultāti tabulā? No šiem diviem piemēriem vien jau zūd jebkāda ticība tabulas objektīviem rezultātiem.

  Atbildēt
 11. Atbalss: Firefox 3.5 Preview | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *