Linuxinfo.lv – blogs par un ap linux

Šodien kādā no lapām uzgāju Linuxinfo.lv blogu, kur tā autors raksta par visu, kas ir par un ap linux lietām. Pirmais iespaids par šo lapu bija visnotaļ pozitīvs, jo tur bija daudz svaigu ierakstu par doto tēmu.

Patiesībā tas ir tas, ko vajadzēja uzsākt pirms daudziem gadiem. Šodien tas jau būtu mega resurss un Latvijā būtu daudz vairāk zinošu un protošu cilvēku.

Jācer, ka neapsīks azarts un vēlme veidot šo saturu. Autoram vai autoriem ir jābūt ļoti mērķtiecīgiem un pacietīgiem, jo lasītāji visos laikos ir bijuši prasīgi un nepacietīgi. 😉

14 thoughts on “Linuxinfo.lv – blogs par un ap linux

 1. CooLynX Raksta autors

  Viss sākās ar paša tīklā sazvejotām saitēm par tēmu, tālāk šīs saites jau sāk sūtīt resursa apmeklētāji un lasītāji, tad pats autors sāk vairāk lasīt un mācās rakstīt, līdz beigās jau top sakarīgi autora raksti un lasītāju raksti. Normāls process. Nekas jau pats no sevis nerodas.

  Neesmu redzējis vēl nevienu IT ekspertu, kas par tādu būtu piedzimis. 😉

  Atbildēt
 2. Sarky

  hmm: tas ir IT eksperts, kas ‘par tādu jau piedzimis’.
  Kas nav skaidrs?

  Un savādi. Hmm par viņu nav neko dzirdējis, CooLinx ‘nav vēl redzējis’…

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  BilZ GeiC, izdomāt un uztaisīt var jebkurš, bet reāli to darīt tikai retais. Tā arī ir lielākā atšķirība starp veiksmīga projekta autoru un neveiksminieku.

  Atbildēt
 4. uldisb

  tikai nokomentēt gan tur nav iespējams – vismaz ar IE… 🙁
  gribēju ziņu par zabbixu nokomentēt, bet nekādi neizdevās.

  Atbildēt
 5. Mr.Key

  Laba lieta. Pašam bija pirms daudziem gadiem doma tādu izveidot un domāju, ka arī daudziem citiem bijusi tāda doma. Problēma ir tāda, ka lai resursu nodrošinātu ar kvalitatīvu informāciju, jāiegulda liels, apjomīgs darbs, kas, savukārt rada jautājumu par finansējumu. Kā blogs – baigi ok.

  Atbildēt
 6. Tvinky

  Bijām pamanījuši šo resursu pirms startējām http://www.xlab.lv/ Viss ir jauki, viņam ir pāris teikumos latviski par jaunumiem, bet īsti iesācējiem info nebija. Tāpēc mēs tomēr startējām un domājam turpināt attīstīt xlab.lv arī tālāk. Mūsu mērķis paskaidrot to mazliet vienkāršākā valodā un ar visu pēc kārtas, respektīvi, pēkšņi nepārlecot pie konsoles un kompilēšanas. Kaut gan ar laiku parādīsies raksti arī par to.

  P.S Rakstos var būt arī kādas kļūdas, ja nu gadījumā kādu pamanāt lūgums palīdzēt tās pielabot, lai lasītāji tiktu pēc iespējas pie korektākas informācijas, nevis vienkārši ierakstīt komentāru, ka kļūda ir un viss. 🙂

  Atbildēt
 7. intheend

  Jā, tiešām vajadzēja agrāk. Bet tā kā /iespējams krīzes dēļ/ parteiz gana daudzi pērk datorus ar linux, domāju tas tāpat būs gana aktuāli, jo ir daudz tādu, kuri nemāk tā easy uzmest windows

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *