Problēma ar WassUp statistikas spraudni (papildināts)

Šodien uzliku pēdējo versiju WordPress spraudnim WassUp 1.6, kas rāda detalizētu apmeklētāju statistiku. Principā man viss patīk un apmierina. Vienīgi ir viena kļūda kaut kur ielaista.

Ja skatās statistiku un grib pāriet uz nākamo lapu, tad izmet kļūdas paziņojumu:

Cannot load 2.

Pakasīju pakausi un izkodu, ka problēma ir pēdējā mainīgajā, kurš saucās “page” nevis “pages” un nodod vērtību skriptam, lai tas zinātu lapas numuru. Mainīgais “page” atbild par galveno lapu, kā rezultātā sanāk divi mainīgie “page”, bet neviena “pages”.

admin.php?page=wassup&limit=50&type=everything&last=1&search=&page=2

Varbūt kāds jau ir izkodis problēmu un ir gatavs padalīties ar risinājumu. Es pagaidām neatkodu to vietu, kur “pages” tiek nekorekti aizstāts ar “page” mainīgo.

Un veiksmīgi sačakarēju RSS. Es te vēl nedaudz paspēlēšos. Ceru, ka tagad salaboju WassUp spraudni, kas vairs nečakarēs RSS barotni?

11 thoughts on “Problēma ar WassUp statistikas spraudni (papildināts)

  1. Kaspars

    Cannot load 2. — jau pirms vairākiem mēnešiem saskāros tieši ar šo pašu problēmu (ar krietni vecāku WassUp versiju) un, mazliet papētot, secināju, ka WassUp lieto WP-Digg Style Paginator spraudni no iekšējām rezervēm. Tāpēc vienā brīdī pagination klasi tiek mēģināts definēt otrreiz.

    Problēmu atrisināju WP-Digg Style Paginator spraudnī pārsaucot pagination klasi citā vārdā. Tas laikam ir labākais risinājums, jo abas versijas pēc nākamā atjauninājuma var atšķirties.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *