24 thoughts on “Maxima aplaupīšanas video

 1. Copy

  vienīgi, guvums 40 000, nav nekas dižs, es neietu sūdus taisīt dēļ tik mazas naudas. Es uzskatu, ja zog – tad miljonus, ar kapeikām nav ko krāmēties. 🙂

  Atbildēt
 2. JK

  Nu es ar piekrītu ka kaut kā tas guvums nav pārāk liels, vai arī melo ka nav tik liels. Jo cik tad ilgi viņi iz°dzīvos ar tiem 40 000? divus mēnešus? pusgadu? Un ko tad? Atkal laupīs? Tas vienkārši palielinās šansus ka šos noķers. JA zog tad zog vienreiz, pa lielo – tā lai pēc tam var kādā privātā salā jauki pavadīt vecumdienas :).

  Atbildēt
 3. deni2s

  Coolynx, vai nu tu paliec aizvien dzeltenāks, vai nu šis ir ne pārāk veiksmīgs mēģinājums noturēt savu statistiku.

  Vai tiešām vairs nav pašam par ko rakstīt?

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  deni2s, bubinātājos iestājies? 🙂

  Kāds trafiks? Hallo! Izberzē acis. Dzīvē ir arī svarīgākas lietas, ne tikai SEO, CSS, HTML, PHP un trafiks.

  Es saprotu, ka tevi interesē tikai cipari un nullītes, bet mani saista arī tas, kas šobrīd notiek manā apkārtnē.

  Man ir pilnīgi paralēli, ka Yahoo nopirks Digg vai Google nopirks Yahoo. Mana dzīve no tā nemainīsies. Es dzīvoju Latvijā un kā reizi netālu no šīs Maximas. Tas man ir minūtes braucienā ar mašīnu un es to varētu saukt par “savu” Maximu. Šis ir jau otrais gadījums pēdējo nedēļu laikā, kad kāds kaut ko aplaupa. Un pie tam vēl manā apkārtnē.

  Atbildēt
 5. Mario

  CooLynx nu netaisnojies te!
  Stāsti kā zagi autiņu kā brauci cauri stikliem utt.
  Un lai zagtu ļjimonus vajag starta kapitālu ljimonu zagšanas prodžekta realizācijai, ko diez vai dos kāda baka pat ja tiks iesniegts detalizēts biznesa plāns konkurējošas bankas aplaupīšanai.

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  Mario, tas būs nākamajā sērijā. Pagaidām tīzeris, lai uzdzītu trafiku. Vienkārši deni2s jau zināja, ka būs turpinājums, tāpēc arī sacepās.

  Atbildēt
 7. Atbalss: Dzīvē ir arī svarīgākas lietas « Citāti

 8. Taka

  Savulaik dzīvoju Ziepīti… tā Maksima vienmēr ir bijusi tāda … kriminogēna, salīdzinot ar citām. Kaut kāda nepatīkama aura viņai ir.
  Un apsardze tur ir vienkārši nekāda. Nav brīnums ka tieši viņu paņēma.

  Atbildēt
 9. peech

  Noskatoties video liekas, ka kāds ir pārāk daudz saskatījies aizokeāna grāvēj filmas…

  Bet nu ja runā par guvumu, tad šie jaunieši vēl nav notverti un miruši gan ne. Saistībā ar to atceroties Ķekavas Krājbankas aplaupīšanu, kas notika pāris gadus atpakaļ, kur zagļu guvums bija 500Ls un rezultātā bija kārtīgas action filmas cienīga pakaļ dzīšanās, apšaude pilsētas ielās un rezultātā abi ļaundari tika atrasti miruši, kā teikt pirms ko tādu darīt japadomā vai vērts 500Ls dēļ riskēt ar savu dzīvību…

  Atbildēt
 10. Taustiņklabeklis

  Gribētu bilst, ka ne īsti Maximu aptīrīja. Maxima ir tajā ēkā. Tik pat labi varētu teikt, ka Nels apzaga 🙂

  Atbildēt
 11. CooLynX Raksta autors

  Te arī turpinājums.
  http://www.kriminal.lv/ru/bez-razdela/anons.-segodnya-nochyu-esche-odin-nalyot-na-yuvelirku-.-ih-byilo-chetvero-v-mas-2.html

  90-tie atgriežas…

  Atbildēt
 12. deni2s

  Coolynx, piedod, kkā biju sapratis, ka nosaukums “Latvijas interneta pods” tomēr uzliek zināmus rāmjus, jeb tematiku tavam blogam. Man žēl, ka sāc līdzināties laaczam, kurš aizvien retāk raksta par tehnoloģijām un aizvien biežāk par savu meitiņu, auto problēmām, flash spēlītēm un citām tādām lietām. Es nesaku, ka tas ir slikti, bet pilnīgi pietiek, ka laacz tā dara, negribētos, lai tu arī aizej pa to pašu taciņu. Tomēr prasās dažādību LV bloguārijā.

  Un ja tev ir paralēli par Yahoo, Digg un Google, tad kāpēc par tām tēmām tad rakstīji savā blogā? Jeb tev vienu brīdi atklāsme uznāca, ka tas tev ir paralēli, un svarīgāka ir tava paša dzīve? Tad varbūt izvēlies, par ko blogosi un nejauc zirņus ar āboliem 🙂 Jeb publicējies 2 blogos paralēli, ja nevari izvēlēties.

  Atbildēt
 13. CooLynX Raksta autors

  Laikam jau ir tā, ka blogs atspoguļo autora šī brīža sajūtas / problēmas / intereses utt. Ja valstī iet sūdīgi un tas jau acīmredzami sāk atsaukties uz tās iedzīvotājiem, tad gluži loģiski, ka prioritātes mainās. Pasaules notikumi vienkārši nobāl vietējo kataklizmu priekšā.

  Es teiksim negribētu, lai atgrieztos 90tie gadi. Tajā laikā vēl mācījos un man kabatā vienmēr bija neatņemama sastāvdaļa – gāzes baloniņš, jo nevarēja zināt no kura stūra kāds uzbruks. Ja nonāk tik tālu, ka tev jāsāk uztraukties par izdzīvošanu, tad gribot negribot Googles problēmas šķiet pilnīgākais bleķis.

  Saprotu arī savus lasītājus, kas jūtās līdzīgi kā es, bet tajā pašā laikā nāk uz šejieni ar cerību atrast kaut ko, kas būtu par tēmu un ļautu aizmirst par ikdienu.

  Aizrādījums vietā. Tas ir saprotams, bet vai spēšu laboties, nezinu. 🙂

  Par laacz runājot. Es viņu ļoti labi saprotu – ja cilvēks aug un attīstās, tad viņš arī mainās, jo mainās viņa prioritātes un dzīves uztvere. Viņam kļūst vienaldzīgas lietas par kurām cepās pirms tam, jo tas ir nieks, salīdzinājumā ar jaunajiem izaicinājumiem.

  Atbildēt
 14. areiY

  Es vispār nesaprotu, kas te uzradušies, kaut kādi kreisie..

  Ienāk un diktē ko Coolynx raksīt? Baigi gudrie atradušies, paši varētu uzturēt blogu, par to maksāt naudu..

  Ja nepatīk tad nelasat, šis ir jau kāds 3 raksts, kurā redzu šos komentārus, bet šoreiz mani pat tas aizkaitināja…

  “Pārskatījies filmas” , “paliek dzeltenāks” – paši labāk uztraucaties par sevi.

  Atbildēt
 15. skatītājsX

  Lol, ķipa čalis ielika kaut kādu staffu ne pa 100010011 tēmu un tad uzreiz vajag kaut ko uzdirst? Izklausās nedaudz pēc skaudības. Man personīgi maz uztrauc visi tie ūbertehniskie jaunumi, es te (un arī laacz) uzmetu aci tikai kaut kam vienkārši interesantam.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *