Foto skeneru apskats 2008

Man it kā nav aktuāli, bet kādreiz var noderēt foto skeneru apskats 2008. Nav detalizēts katra modeļa iztirzājums, bet gan tikai būtiskākās nianses. Vismaz es tā sapratu.

Nebiju nekad tā īsti interesējies par šiem skeneriem un pirms tam biju redzējis tikai parastos skenerus ar maināmu galvu, kas paredzēta tieši foto filmu skenēšanai. Šajā sarakstā tādu nebija.

Ja Jūs bieži bildējat ar filmu fotokameru un attīstīšanas laboratorijā papildus maksājat par ieskanēšanu, tad iesaku apdomāt par skenera iegādi. Var vidēji paskaitīt cik mēnesī tiek tērēts ieskanēšanai un varbūt būs izdevīgāk šo naudu ieguldīt skenera iegādei. Uzskatu ir divas pieejas skenera iegādei. Pirmā, kad tiek nopirkts lētāks skeneris, kas ļaus skenēt bildes Internetam un A4 izdrukām, un tad kad vajadzīga lielāka izšķirtspēja konkrētais kadrs tiek nests uz foto laboratoriju dārgai ieskanēšanai. Otrs, kad tiek nopirkt dārgāks skeneris, lai visu veiktu mājās pašam.

Noderēs redzesloka paplašināšanai.

4 thoughts on “Foto skeneru apskats 2008

  1. CooLynX Raksta autors

    Sarky, man bija toreiz slinkums meklēt visas 8mm filmas, kad vēl Atoms strādāja tajā kantorī. Tur bija tehnika, kas to varēja pārdzīt.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *