Diena.lv – neautorizēta pieeja?

Šodien esot tā diena, kad beidzot Diena.lv atvēra savas durvis. Kolēģi jau aizdomīgi smīnēja un teica, lai apskatos kā tad izskatās tas jaunais veidojums. Kad ierakstīju adreses lauciņā šo maģisko adresi, manā priekšā parādījās autorizācijas logs.

Diena.lv

Nav jau kur skriet, ir vēl tikai rīts.

Papildināts

9:21 – tagad autorizācija ir noņemta, bet parādās kļūdas paziņojums. Laikam pārāk daudz interesentu.

Connection failed.SQLSTATE[HY000] [2002] Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)

Tā arī netiku redzējis, kas tur mīt.

9:26 – beidzot tiku iekšā.

Te arī oficiālais paziņojums par Diena.lv atvēršanu un Diena.lv komanda. Pēc datuma spriežot, viņiem šī bija bezmiega nakts.

Neliels ekrānuzņēmums ar jauno Dienas lapu vēsturei. Diskusija par jauno lapu.

Diena.lv pirmā lapa

Līdz ar jaunās Dienas parādīšanos vecās adreses www.ldiena.lv, kas tika palaista 2006.gada 23.oktobrī un www.vdiena.lv, beidza pastāvēt, jo šobrīd notiek pāradresācija uz jauno adresi jauna.diena.lv. Citiem vārdiem sakot, ja pirms diviem gadiem viņi uzsāka veidot vairākus atsevišķus projektus, kas specializējās uz kādu konkrētu nišu, tad šobrīd notiek atgriešanās uz viena projekta bīdīšanu.

Šajā gadījumā tas varētu būt pareizais solis, jo viņi nespēja pilnvērtīgi attīstīt vairākus projektus vienlaicīgi un tie nīkuļoja. Tagad zem vienota domēna varēs turpināt bīdīt savu pamata zīmolu un šie mazie projektiņi būs kā papildinājums. Nīkuļošana nebūs tik manāma, jo, ja trūkst satura vienā sadaļā, tad vismaz būs ko lasīt citā un otrādi. Rezultātā iegūs lasītāji, jo viņi būs atnākuši uz vienu lapu un tur vismaz kaut ko varēs atrast. Iepriekš bija jāiet uz 3 dažādām lapām, kur katrā no tām kaut kas notika.

Lai izdodas! Darba būs daudz. 😉

15 thoughts on “Diena.lv – neautorizēta pieeja?

 1. Dreef

  Es tā īsti nesapratu – viņiem jauns portāls vai kas? Tagad man it kā visu rāda un izskatās nedaudz dizains mainījies un biki tur adreses nepareizi rādās pie jaunākais Latvijas portālos.

  Atbildēt
 2. Dreef

  Īstenībā man nepatīk, ka jālasa teksts bez atstarpes no kreisās malas. Tak pāris pix jau varēja ziedot. Bet kopumā dzinējs izskatās džekiem progresīvs uztaisīts ;-).

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  Gribēju atkal ielīst, bet nekā:
  Connection failed.
  SQLSTATE[HY000] [2002] Can’t connect to local MySQL server through socket ‘/tmp/mysql.sock’ (2)

  Atbildēt
 4. TheRex

  Connection failed.
  SQLSTATE[08004] [1040] Too many connections

  Šo tekstues redzu atverot www.diena.lv -> pēc pēdējā query izpildes der arī mysql_close($…) izpildīt. 🙂

  Atbildēt
 5. Artis

  A vinjiem kaut kaads nereāls gļuks, vismaz uz man a PC un 7IE:
  Atveram ienu IE logaa, kas plautmaa kaadi 90% no ekraana izskjirtspeejas, un tad kad ir atverta, tad maximizeejam – galvnenaa izveelne nocentreejas, bet viss contents paliek piesaistiits lapas kreisajai malai. Attieciigi no fullscreen samazinam liidz kaadiem 90% platuma, un akal augsheejaa izveelne nocentreejas, bet contents paliek noteiktu pixelju attaalumaa no kreisaas malas. Citiem arii taads gljuks noveerojaas, vai tikai man IE nikjojaas?

  Atbildēt
 6. Edgars

  viņi varēja atvērt kādu sadaļu kļūdu paziņojumiem, lai nu būtu tas viss vienkopus, lai nav citiem jāraksta pie blogu un pašas diena.lv rakstiem. Bet par pašu portālu – iepriekš neizmantoju pārāk šo lapu, tomēr redzamas ievērojamas izmaiņas un, manuprāt, uz augšu. Daudzi gan bilst par piebāztību, bet nu tāda tā tendence teju visur ir.
  a man uz FF nekādas kļūdas nelēca, bremzēja gan, bet citādi viss normāli.

  Atbildēt
 7. Atbalss:   RSS kā standarts?! Vērtēju jauno Diena.lv | Edgars Koroņevskis

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *