Delfi 2 sociālais tīkls startē Igaunijā

Jūlijā mēģināju izspiest kaut ko vairāk par jauno Delfi 2 projektu, bet neviens negribēja publiski neko stāstīt. Loģiski, ka es turpināju kacināt publiku ar jauno Delfi foto krātuvi. Un beigās arī šos nopārdeva.

AlexR raksta par jauno Delfi 2 sociālo tīklu noortekas.delfi.ee, kas tika palaists Igaunijā.

Что мы имеем? WEB 2.0 ресурс – открытая социалка, сочетающий в себе различные функции. Новости, форумы, группы, друзья и т.д. Каждый пользователь может настроить интерфейс под себя с помощью функции Drag and Drop для всех блоков, кроме неотклоняемых, а также выбора скинов (есть реальная кислота!).

Delfi 2 esti

Pirmais, kas iedūrās acī bija pārāk uzkrītoša un kaitinoša Ajax izmantošana. Bet varbūt tas tikai man tā šķita. Visādi citādi – karogs viņiem rokās un uz priekšu. Veiksmi!

9 thoughts on “Delfi 2 sociālais tīkls startē Igaunijā

 1. bezvārdis

  1) kas vainas ajaxam?
  2) ja viņi arī tajā servisā liks rupeklību filtru, tad var iebāzt to pasākumu paši sev tur, kur saule neiespīd

  Atbildēt
 2. MZM

  Kādēļ lai AJAX lietošana būtu kaitinoša? Ja sataisīts PAREIZI (gan no koda, gan no usability viedokļa), tad nekāda vaina. Cik nu 5 min laikā saklikāju apkārt – viss strādā uz Konqueror. Tas IR rādītājs, ka sakodēts ir ar taisnām rokām.

  Naah. Ar Links nelaiž iekšā 🙁 Neraža 😛

  Atbildēt
 3. coolman

  nu nez – var jau buut, ka fiichas ir vairaak, tachu dizains kaa taads izskatas galiigaa pakaljaa. patieshaam, taa kkaa kkads bezmaksas templates buutu panjemts – ar neko neatshkjiras no tuukstoshiem citu lapu tagad.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *