Es te ik pa laikam sajūsminājos par krievu jaunajām filmām, kas iet laikam līdzi un visu filmas tapšanas procesu dokumentē filmas blogā. Latvijā arī ļoti gausi attīstās šī industrija, bet patīkami, ka arī var sekot līdzi filmas tapšanas procesam.
Filmas “Amatieris” blogs.
Pie mums Db telpās arī tika filmēti pāris kadri, šajā ierakstā var redzēt 3 bildes no filmēšanas procesa.
smuki, jau smuki, tikai žēl, ka nav rss tam blogam… Vai tad tik grūti uztaisīt?
nav grūti uztaisīt RSS, bet budžets projektam, it sevišķi kas attiecas uz multimedijiem, ir ļoti niecīgs, lai uztaisītu kārtīgu lapu…
Cerams, ka skaņa būs reālā iefilmētā nevis vēlāk studijā uzrunāta pa virsu kā “Rūgtajā vīnā”.
RSS – tā ir miljonāru fīča.
IETEIKUMS FORUMA ADMINAM!
Vai ērtāk nebūtu ja visi linki kas atveras atvērtos jaunā tabā vai logā respektīvi target=”_blank” ?
es, target=”_blank” jau daudzus gadus netiek izmantots un atsevišķos standartos tas pat ir aizliegts. Tā kā vai nu mācies spiest vidējo peles pogu, vai izmanto CTRL pogas palīdzību.
nu man jau nekas, ka citi pēc katra klikšķinājuma aizčāpo prom no tavas lapeles.
es, iespējams, ka esi internetā nesen. Ja neuzticies manam viedoklim, tad varbūt palasi, ko raksta ārzemju speciālisti.
http://annevankesteren.nl/2004/09/new-window
Ja 1999.gadā, kad lasīju šos tekstus http://www.useit.com/alertbox/990530.html es vēl pats tam neticēju, tad kopš tā laika esmu vairākkārt par to pārliecinājies un varu apgalvot, ka vērt vaļā popupus un jaunus logus ir kaitinoši – tā dara tikai neprofesionāļi un iesācēji, kas tikai sāk apgūt visas webizstrādes gudrības.
Tu raxti kam – cilveekiem vai profesinonaaljiem web-guru? cik no shiem web standartu radiitaajiem lasu sho resursu? atljaushos mineet – 0. Ja cilveeki aizraada, ka eertaak tomeer ka lapa atveras jaunaa logaa, tad kam taisniiba? :).
jozhix, pieklājīgāk, tomēr būtu pašam izvēlēties kā atvērt lapu – jaunā logā vai tajā pašā.
Pastāstīšu par niansi, kas šobrīd tiek izlaista uzspiežot savu subjektīvo viedokli un gribu.
Ja es ievietotu target=”_blank”, tad pilnīgi visi lietotāji būtu spiesti “izbaudīt” logu jūru, kas vērtos vaļā, uzspiežot uz saitēm – gan tie, kam tas patīk, gan tiem, kam tas nepatīk vai pat riebjas. Rezultātā būtu neapmierināti gan iesācēji, kas vēl nav apguvuši pārlūka nianses vai izdomājuši kā būtu viņiem ērtāk – spiest CTRL+peles kreisā poga vai peles vidējā poga, gan arī pieredzējušie lietotāji, kuriem besī ārā, ka kāds viņu vietā izlemj to kā vērt vaļā saites.
Šim iemeslam pat pirms 3 gadiem iekš Firefox tika ieviests papildus parametrs, kas ar tādām cūcībām tiks galā.
http://www.squarefree.com/burningedge/2004/10/05/2004-10-04-branch-builds
Interneta plašumos ir pārāk daudz prātvēderu, kas domā, ka zina kā būtu labāk un uzspiež savu gribu. Uz tādām lapām es cenšos neatgriezties.
Atbildot uz jautājumu, kam es rakstu. Varu teikt, ka primāri cilvēkiem, kas domā un grib apgūt jaunas lietas. Man nav būtiski vai tas ir iesācējs, vai guru, jo visi guru savulaik ir bijuši iesācēji, bet ne visi iesācēji ar laiku kļūs par guru. Mani saista tie, kas grib kļūt par guru. 😉
kads nezin kur sso filmu war dabuut???