Vīrietis aizņemās portatīvo datoru

Sarky ircā iemeta šo saiti(vairs nestrādā), kur redzams kā zaglis kāds nepazīstams vīrietis izdara savu melno darbu un aizņemās portatīvo. Nesmuki viņš izdarīja. Ļoti nesmuki.

Zaglis

19 thoughts on “Vīrietis aizņemās portatīvo datoru

 1. spd

  interesanti, spriežot pēc tā, ka džekam bija atbilstoša soma, neba nu pirmo reizi iegriezās tajā iestādījumā. droši vien bija pirms tam ar vienročiem komunicējis un tad arī identificēja šo biznesa attīstības iespēju.
  vispār jau jādrukā ārā un jākar pilsētā pie stabiem…

  Atbildēt
 2. guntisdk

  A kā tika pie šiem materiāliem? Parasti jau apsardze tā vienkārši foto/video neizdod, ja nu vienīgi ar mentu “oficiālo pieprasījumu”. Ok, mēģināšu palīdzēt noķert zagli, ievietojot arī pie sevis šo info.

  Atbildēt
 3. e-remit

  Vispār pēc likuma par zagli cilvēku nevar saukt bez tiesas lēmuma. Tāpēc arī veikalos, kur šamos fočē, liek bildes pie sienas, kur virsraksts ir “Viņi aizmirsa samaksāt”.
  Tāpat šis – viņam gadījās svešu īpašumu savā somā ielikt…

  Atbildēt
 4. Briinums

  nu pizdjec mums laiki, ka likumi laikam spiezh dzeest aaraa noziegumu video? nesen pienjemtais likums ljauj iesuudzeet zhurnaalistus par to ka publicee materiaalus pirms tiesas. (lai kalviic un liidziigi piderasi neraadiitos pa tv pie noziegumiem, jo tiesa ir nopirkta). nahuj shito valsti.
  http://bf.rtu.lv/%7Ebmm/download/burner.mpg
  ielikshu youtube, ja vajadzees.

  Atbildēt
 5. Bubulis

  Jaa, kaarteejaa liekuljoshana Latvijaa – ja ir nepaarprotami pieraadiijumi, ka cilveeks nozog kaut ko tad, vinju taa arii vajag saukt, nevis liekuljot, ka vinjs ir viirietis, kas aiznjeemies kaut ko…. fui ssito liekuljoshanu….

  Atbildēt
 6. Shadowbird

  Bubulis: Gribi, lai pie mums ir tāpat, kā, piemēram, Spānijā, kur vietējie, neko nejautājot, nosit divus policistus civildrēbēs (atstājot divas ģimenes bez apgādniekiem), jo nolemj, ka viņi ir pedofīli (jo patrulē ap bērnudārzu)? Video neesmu redzējis, tāpēc par šo konkrēto gadjumu nevaru spriest, bet runājot vispārīgi (kā tu to acīmredzami dari), par zādzībām noturētu pārpratumu ir ļoti daudz un ne vienam vien godīgam cilvēkam dzīvi izbojā vai pat sabojā grēkāzi atrast kārie “pareizie” pilsoņi. Ja tu izej no veikala un uzraujies uz signalizāciju, jo tavā kabatā atrodas prece, par kuru neesi samaksājis – tas taču ir nepārprotams pierādījums, ne? Un aiziet, visi tagad zin, ka tu esi zaglis. Tas nekas, ka īstenībā tevi iznesa cauri kāds garlaikots urlēns (he, kas par vārdu). Vai tu vienkārši esi pārāk aizdomājies un kļūdas pēc ieliec kaut ko kabatā un aizmirsi (pats reiz esmu tikai pie pašas kases attapies, ka šokolāde ir nevis grozā, bet kabatā).

  Ko es ar to visu gribu teikt? Ka nepārprotamu pierādījumu ir daudz mazāk, nekā varētu likties. Ka tā liekas liekuļošana tikai tikmēr, kamēr pats neesi nepatiesi apsūdzēts. Nonākot otrā pusē, atrī vien kļūst ļoti svarīgi, vai tevi publiski sauc par zagli vai par aizdomās turamo.

  P.S. Nē, es neesmu ne pateisi, ne nepatiesi apsūdzēts par zagšanu. Taču es zinu, kādu postu nevainīgiem nodara pat pilnīgi nepamatotas apsūdzības – un pilnīgi neko neietekmē tas, ka tās izrādās nepatiesas, tiklīdz sākas reāla izmeklēšana. Pateicoties “zaglis!” bļāvējiem, reputācija neatgriezeniski sabojāta.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *