QT Lite 1.1.0 jeb QuickTime Alternative turpinājums

Turpinot tēmu par nesen aizliegto QuickTime Alternative kodeku LongT iemeta saites uz QT Lite 1.1.0 vai QT Lite 1.1.0.

Features:
– QuickTime base components [version 7.2.0.240]
– QuickTime ActiveX plugin
– QuickTime plugin for Opera/Firefox/Mozilla/Netscape

Changelog:
– Updated with QuickTime v7.2.0.240

Cik nopratu, tad šis nav īsti QuickTime Alternative turpinājums, jo tā komplektācija ir nedaudz atšķirīgāka.

Ātri uzgoogloju un uzraku šo te ierakstu kādā forumā.

QT Lite does not contain the DirectShow filters that QTA contains. But you don’t need those if you use the K-Lite Codec Pack.

Tā arī nepalika skaidrs, kas tas ir par brīnumu. Es domāju, ka var likt aiz auss, ka ir arī tāds novirziens, bet tajā pašā laikā turpināt lietot QuickTime Alternative, kamēr to nenogriezīs pavisam.

8 thoughts on “QT Lite 1.1.0 jeb QuickTime Alternative turpinājums

 1. ENMA

  mjaam, jaapalieto laikam buus vēl alternitive, tad jau maniis kas kaa. Esmu pret kodekpakaam, jo vinjas sainstalee visaadus briinumus kurus 100g nevaig, labaak pasham visu ar rocinjaam salikt, vismaz skaidrs kas uz PC notiek 😀

  Atbildēt
 2. dusk

  Pagaidām, ja tev NVIDAS karte un esi jaunākos draiverus tai uzlicis, es ieteiktu nelikt šito mantu, arī oriģinālo quicktime. Apple jau 3 mēnešu labo šo kļūdu. Tur tā sanāca, jo sākumā visi ripināja NVIDIA virzienā bumbas. Tev nebūs vispār nekāda bilde streemos, kārsies atvilktie .mov. Jāgaida 1.kaut kas. Karoč kombinācija NVIDIA, Winda, jaunākie draiveri bye, bye quicktime.

  Atbildēt
 3. dusk

  “QT Lite does not contain the DirectShow filters that QTA contains. But you don’t need those if you use the K-Lite Codec Pack.” un tā dēļ man liekas tie džeki izņēma šo fīču ar ko radās visas šitās problēmas. Bet vienalga pakarās ļoti daudz gadījumos.

  Atbildēt
 4. Filip

  Labdien, man patik lasa un abols un suns un redzet man patik vins un lauva Ieraksti savu komentaru un padomi un podkasts viens lasa un gramatus un redzet man patik mobilie, suns, un viens kakis , un Ielapi , un pasts, un plogrammatura , un vards un Filips un redzet man patik k- meleon 2 much Love Filip

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *