DELFI strādā pie jauna dizaina?

Nevienam nav noslēpums, ka viens no vecākajiem Latvijas portāliem vizuāli nav mainījies jau mūžību. Pirms gada es rakstīju par to, ka Amerikā viens no lielākajiem izdevumiem NY Times nomainīja savu vizuālo tēlu. Es atļāvos viņus salīdzināt ar mūsu DELFI.

Ir paklīdušas baumas, ka DELFI strādā pie jauna dizaina, ko plāno palaist kaut kad rudenī. Varbūt kādam ir konkrētāka informācija par to, kas tiek taisīts, jo varbūt, ka tās ir tikai baumas?

20 thoughts on “DELFI strādā pie jauna dizaina?

 1. Anonymous Coward

  piever dzemdi kritikji! delfi vienmer ir sakojis un sakos.. debilaas reklaamas visos stuuros. atgaadina kaukaadu porn saitu.

  Atbildēt
 2. sn

  viens no veidiem ir neapmekleet delfus;)

  a par to, ka delfu dizains vienmeer ir sakojis, varam pastriideeties. man piemeeram delfu izskats patika vairaak nekaa apollo vai tvnet. vismaz saliidzinot sho portaalu vienas no pirmajaam dizaina versijaam..

  Atbildēt
 3. morāle

  Es ik pa brīdim Delfiem aizspamoju [joka pēc], ka viņu portāla dizains jau aknās sēž 🙂 tad nu cerēsim, ka tās nav baumas un kaut kas tiek darīts lietas labā 🙂

  Atbildēt
 4. gusc

  Ar dizainu vien nepietiek – vinjiem smagneji vajadzetu piestraadaat pie markup un zinot musu pain shajaa sakaraa, tad es veelu tikai to labaako un gaidishu rezultaatus 🙂

  Atbildēt
 5. Atbalss: DELFI foto » Latvijas interneta pods

 6. Atbalss: Delfi pārdots » Latvijas interneta pods

 7. Atbalss: Delfi 2 sociālais tīkls startē Igaunijā » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 8. http://roots.oic.lv/portal autors

  🙂 bez pamatojuma tavs komentārs nav nekā vērts dadzi, no****st citus jau ir vienkārši a pax uztaisi kaut ko tad runā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.