Bubuļa Latvijas web izstrādes kompāniju TOP 10

Šodien apskatījos Latvijas web izstrādes kompāniju TOP 10, ko sastādījis bubulis pēc kaut kādiem saviem kritērijiem. Principu pēc kā viņš to ir sastādījis tā arī neatkodu, bet visā visumā man bija interesanti apskatīties uz šo topu. Pēdējā gada laikā man bija pilnīgi vienaldzīga šī nozare un tāpēc ar prieku pāršķirstīju šo kompāniju portfeļus.

Man prieks, ka Latvijas internetā parādās arvien jauni projekti. Tas nozīmē, ka arvien vairāk kompāniju uzskata, ka internetā ir jāiegulda nauda , kas veicinās šīs sfēras attīstību. Varbūt arī kvalitāte uzlabosies.

18 thoughts on “Bubuļa Latvijas web izstrādes kompāniju TOP 10

 1. DD

  Tops jāsastāda pēc visiem kritērijiem – dizains, tehnoloģijas, supports, cenas, kvalitāte, .. etc. Ši te izskatās tikai virspusēji – pa portfolio vien.

  Atbildēt
 2. snpz

  Manā skatījumā tīri virspusējs un tīri subjektīvs tops. Kā jau DD teica, tad visi kritēriji jāsalīdzina, lai dabūtu to patieso un daudz maz ticamo ainu šajā lauciņā!

  Atbildēt
 3. japets

  DD, imo, pēc visiem kritērijiem nav iespējams kaut ko sastādīt.
  Vienam māte otram meita. Vienam cena, otram atbalsts.
  Manuprāt, jauks būtu tops pēc klientu apmierinātības, tik pagrūti realizējams un abstrakta skala. 🙂

  Atbildēt
 4. Bubulis

  Piekriitu JAPETS: peec visa nav iespeejams izveidot vienu topu, tie visi kriteeji ir atseviskju topu veeraa njemami. Protams topaa ir veerteets lapu portfolio, kaa arii informaacija, kas Bubulim ir zinaama par ssiim kompaanijaam, taa pat ir njemts veeraa arii tehnologgiskais apskets cik tas paliidz vai traucee izstraadaato lapu apskatee.

  Katraa zinjaa tas ir Bubulja viedoklis par sso nozari.

  Atbildēt
 5. marcis

  Njā, tops tāds tīri subjektīvs – nav norādīts ne pēc kā vērtēti, tāpat paskaidrojums kpc tajā un tajā vietā ir tukšs..

  Atbildēt
 6. Arturs

  Nesaprotu kaapeec tiek paarmests subjektiivisms, taa kaa pats topa autors jau teica, ka tas ir subjektiivs. Driizaak likaas jociigi ka dazas no mineetajaam kompaanijaam patiesiibaa nav kompaanijas bet viena/divu cilveeku/friilanceru projekti, tachu tikuntaa – taa kaa tops ir subjektiivs, tad nav ko tur paarmest.

  Atbildēt
 7. Coolest guy in Latvia

  Nu, protams, ka tops ir subjektīvs. Lai izveidotu objektīvu topu vajag ekspertu komisiju un labi izstrādātus kritērijus, to darīt pagaidām Latvijā laikam neatmaksājas…

  Atbildēt
 8. Mārtiņš

  Jā, tik tiešam, kāpēc insbergs nav pieminēts? Vēl neviena cita kompānija man nav likusi internetveikalā apaļot decimāldaļas lai saprastu cik tad man būtu jāmaksā 🙂
  Bet vispār tops ir pārlieku subjektīvs. Vajadzētu rīkoties kā ‘citur’ – veido sarakstu no n-tajiem punktiem, katrā vērtē un beigās iedod summu.

  Atbildēt
 9. Atbalss: Web izstrādātāju un dizaineru tops » Latvijas interneta pods

 10. Sandy

  Imho ljoti interesanti, ka cilveeks njeemis un apkopojis kaut kaadu info par konkretaam lietaam un padaliijies ar mums; ar prieku izchekoju vinju un atsvaidzinaju zinashans kas tad te mazajaa latvijaa notiek;

  tops bija topaa, parejie liekas mieraa;)

  Atbildēt
 11. j

  muļķīgs tops, jo viens cilvēks nevar zināt visu par kompānijām, lielām un mazām. ir arī tādas, kas sēž pazemē un pilda kautkādu lielo klientu pasūtījumus, un uz āru īpaši nezīmējas.

  Atbildēt
 12. lops

  Ne pa so topiku bet gan par “Coolest guy in Latvia” :DD Kur taadi auni rodas?? Bija viens, jau 2 uzradusies. Mazveertibas kompleksi dzekiem imho.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *