14 thoughts on “FoxTorrent – Firefox BitTorrent klients

 1. raish

  Aha aha.. veel kādi 30mb operatīvās patstāvīgi apēsts. Šo konkrēto neesmu mēģinājis, bet nu tos kurus paskatījos ātri vien izdzēsu ārā. Browseris ir svēta lieta, tapēc cenšos viņu neapgānīt ar taml sūdiem.

  Atbildēt
 2. arnico

  Citēju “Firefox prevented this site (foxtorrent.com) from asking you to install software on your computer” :))

  Piebilde: man nav vajāšanas mānija vai kādu hobiju kuru dēļ es būtu salicis tik stingru drošību, īstenībā pirmo reizi redzu šitādu paziņojumu, pat nelegālus firefox paplašinājumus parasti liek virsū bez jautājumiem.

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  arnico: Tur pa labi ir poga Edit, tālāk nospied pogu Allow un uzinstalē to paplašinājumu.

  Pirms dažiem gadiem Firefox ieviesa šādu drošības pasākumu. Lai uzinstalētu jebkuru paplašinājumu mājaslapas adrese sākumā ir jāpievieno “baltajam” sarakstam.

  Atbildēt
 4. Jealousy

  Man jau ar šķiet, ka nav laba doma brauzeri vēl vairāk noslogot. FFoxis pats jau ir liels resursu ēdājs un torenti arī nekautrējas izmantot kaudzi jaudas.

  Atbildēt
 5. CooLynX Raksta autors

  Tur jātestē.

  FoxTorrent has a small footprint. On my machine the client never consumed more than 5MB of memory while downloading files and 2MB when idle. Consumption rates depend on the OS, system configuration, and several other variables, so your results may vary. Some Microsoft Windows users have reported that the client has memory leaks, and has forced them to reboot.

  Atbildēt
 6. ENIMA

  Hmzz, es arī labāk pieturos pie µTorrent 170 kb supersofta risinājuma 🙂 Strādā ka prieks un nebremzē arī + autodownload fīča arī rukā.

  Atbildēt
 7. Shadowbird

  µTorrent ar 260 torrentiem startējas ātrāk nekā Firefox ar 8 addoniem. Un fonā seedojot, aizņem vidēji 2 – 7 MB rama. Tā kā laikam nemigrēšu. 🙂

  Atbildēt
 8. $_SERVER

  Kā tur bija tas teiciens? Vajag lietot pareizos rīkus pareizam darbam.

  The Right Tool For The Job?

  Neinstalēšu, bet tūlis ir no sērijas `Arī to varam`.

  Atbildēt
 9. Mārcis

  Izlasiiju par shito Rotorblogaa, pameegjinaaju, bet 1) pats firefox vinju iisti negrib 2) firewall arii bljauj 3) par izleedzot firewall un atljaujot firefox vinju installeet – taapat nestraadaa, pie tam nevar vairs citaadi torrentus nokachaat – plugins paarveido pashus linkus uz torrentiem..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *