Draugiem.lv profila bildes bez maksas tavā telefonā

Gunktisdk ir uzrakstījis pamācību par to, kā bez maksas var dabūt draugiem.lv profila bildes savā telefonā. Protams, pie nosacījuma, ja tavs mobilais telefons ir pietiekami jauns un tajā ir moderns pārlūks. Tālāk jau дело техники.

Respektīvi – draugiem.lv piedāvā tādu pakalpojumu kā “Lejuplādēt bildes uz mobilo”, par ko viņi prasa 0,35 naudiņas (es to uzskatu par nekrietnu gājienu). Es pastāstīšu – kā to izdarīt ar jūsu pašu mobilo aparātiņu – nesarežģītā veidā tikt pie “kārotās bildes” un turklāt bez maksas.

12 thoughts on “Draugiem.lv profila bildes bez maksas tavā telefonā

 1. mobix

  Am, un kas no tā? Sen zināma metode 🙂 kopš Opera Mini spēj lejuplādēt bildes (un failus), bet nu nezinātājam par Opera Mini varbūt ar noder …

  Atbildēt
 2. mmk

  nujā, vidējais lietotājs jau par bildēm un skaņām priekš telefona maksā neticamas summas..
  reāli jau vajag to kontentu tikai līdz savam pc dabūt, un tālāk jau caur infrared vai bluetooth ir pavisam vienkārši. pat datu kabeli nevajag!

  Atbildēt
 3. piksha

  par ko viņi prasa 0,35 naudiņas (es to uzskatu par nekrietnu gājienu)
  😀
  Kur tur ir nekrietniba 🙂
  Ja tu nemaki vai negribi darit tas n darbibas, samaksa 0,35 Ls un izmanto jau gatavu pakalpojumu,kas visu izdara tavaa vietaa.. Vot taxists nekrietnelis prasa naudu.. var tacu bez maksas ar kajam/riteni 😀

  Atbildēt
 4. eermokls

  nu ar savu sestās nokias “defaulto browseri” kaut kā bez problēmām esmu darījis to pašu. mini opera ar jauka, vienīgi lasīt vēstules nav izdevies no viņas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *