ПРЕВЕД, кросавчеги!

Šorīt sāku savas interneta pastaigas ar Glupā birku preved un turpināju jau krievu komūnā ru_preved. Patiesībā es pilnīgi nejauši tur uzklīdu, jo gribējās aiziet uz klab.lv, bet tā kā tur nevienu tā īsti nepazīstu jeb nelasu, tad gāju pa vecām takām, t.i., mako “pareizā” draugu lente vai kaut kā tā un tālāk Glupā ieraksti ar “превед” variācijām. Staigājot no lapas uz lapu, pa dažādiem resursiem, uzgāju lenta.ru rakstam kurā ir aprakstīts kā ir aizsākusies “превед” kustība.

С “преведом” пользователей Рунета познакомил коллективный блог dirty.ru, на котором тысячи пользователей демонстрируют свои навыки владения Photoshop и чувство юмора, создавая смешные коллажи (так называемые фотожабы). Некто Lobzz опубликовал картинку с медведем, “преведствующим” расслабляющуюся на природе парочку. Автор коллажа толком ничего не менял в изображении – он всего лишь заменил реплику “Surprise!”, которую в оригинале приписал медведю автор картины, на “Превед!”.

Кстате, в настойащее время апсуждаеццо вопрос о переносе ридакцыйи ленты.ру ф сталитсу Албании Бабруйск.

Interesanti ir tas, ka dirty.ru dalībnieki aizsāka šo sviestu un beigās administrācija nolēma piegriezt skābeli.

Модераторы самого популярного в Рунете блога dirty.ru 9 марта запретили любое упоминание слова “превед”.

Bet tas vēl nav viss, jo Krievijā Google nobāl “превед” priekšā. Viela pārdomām.

Любопытно, что и во “Влиянии на офлайн” и в “Разочаровании года” за “преведом” безуспешно гнался российский офис Google, открытие которого многие аналитики считали одним из главных событий в Рунете вообще. Однако “превед” победил с большим отрывом, оказавшись более влиятельным, чем даже крупнейший российский сервис знакомств Mamba.ru.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *