Titul.lv – darbs Kiprā

Pastaigāju pa lapām, paklikšķināju uz baneriem un nonācu Titul.lv lapā.

Titul.lv

Nav nekāda jaunā darba sludinājumu lapa, bet tas nav būtiski. Uzmanību piesaistīja tas, ka gandrīz visiem sludinājumiem ir redzamas arī algas. Tāpat arī gandrīz visi sludinājumi ir ar Kipras darba piedāvājumiem, pie tam pārsvarā meklē lēto darba spēku, kas rausies par minimālo algu. Man šķita, ka kaut kā nereāli zemas tās algas. Laikam Kiprā nav nekāds augstais dzīves līmenis? No paziņām biju dzirdējis, ka TUR, t.i., ārzemēs, pelna dauz vairāk, arī strādājot melno darbu. Dakteru aglas gan ir līmenī. Cerams, ka te neviens no mūsu mediķiem nestaigā, savādāk būs auzas – aizmuks uz turieni.

31 thoughts on “Titul.lv – darbs Kiprā

 1. Benvenuto

  oho. nesaprotu tos mediķus, kas vēl ir te un nepakojas prom. būtu man medicīniskā izglītība, pamestu šo banānu republiku traka sivēna ātrumā. vienkāršo darbu darīt gan nav šķirbas te vai tur. ehhh.

  Atbildēt
 2. aabele

  Urlu webdizains, pretīgs mongolis augšā – politkorektumam aizmirsa vēl kādu neeģeri pievienot. Un EuroJob Agency laikam tomēr pareizāk būtu rakstīt kā EuroBlowJob Agency – vairāk saskanētu ar to piedāvājumu! Jē – rullē uz priekšu latvija – ar vergiem mums viss ir kārtībā.

  Atbildēt
 3. st00rm

  Nerunāšu par individualām personām, bet par vienu noteiktu personu! Jautāju es vienam ārstam kāda velna pēc viņš sēž Latvijā. Sen jau būtu strādājis Šveicē vai vēl kauktkur citur un būtu tēlojis multi miljonāru. Pirmais ko man viņš atbildēja bija diezgan skarbi:

  1. Ej tu dirst!
  2.Vai tu domā kā Latvijā slikti maksā?
  3. Par konsultācijām man arī maksā >70 – 80Ls
  4. Kurā valstī es vēl pazīšu visu valdību
  5. Kurā valtsī valdība mainās 2reiz gadā
  6. Citās valstīs es nevaru patekt klīnikai šodien neiešu uz darbu jo negribu
  7. Ja māki strādāt un esi augstas kvalitātes ārsts var nopelnīt vairāk nekā sludinājumos, nu protams ka ne miljonus!

  Atbildēt
 4. unknowen

  Viens keners IT joma kipra dabuja ~ tadu darbu, dzivoshana eshana par velti, 2x menesi tiek uz LV un alga ir ka jau EU pienakas, bet jams bija speshalists shaura joma.

  Atbildēt
 5. Budzis

  1) Kiprā IT jomā – tas ir skarbi 🙂 Labi, ka ne Mongolijā
  2) Kam reāli vajadzīgi tie mūsu dakteri bez grieku valodas perfektas zinašanas Kiprā? Ja nu vienīgi jaunkrievu turistu apkalposanai

  Atbildēt
 6. Emlz

  bardaks tajā lapā – man teiksim interesē tieši UK, a vienīgais kā es varu nojaust kuras vakances no tā saraksta ir man vajadzīgajā valstī – pēc algas :]. tekstā jūtams kaimiņtautas `akcents`

  Atbildēt
 7. Emlz

  coolynx, tieši nesen kautko dzirdēju par Kipru (kur un precīzi ko – nepateikšu, tas šķiet bij bārā un es biju stiprā žvingulī 🙂 un pēc dzirdētā izsecināju ka tur ir tādas pašas `ārzemes` kā piem., polijā

  Atbildēt
 8. Pauluss

  Nekvalificeetie darbi jau visur apmaksaajaas ljoti vaaji, bet speciaalisti gan aarzemees normaali var pelniit – atshkjiriibaa no Latvijas.
  IT jomaa gan arii visur ir shvaki ja neesi speciaalistsa "shauraa jomaa". Rietumos tomeer uz austrumniekiem shkjiibi skataas, un, peec manas pieredzes, pareizi vien dara.

  Atbildēt
 9. Biezais

  Daugs nesen atbrauca no kipras. Tā, kā tai portālā ir raxtītz tādas arī ir algas. Draugs jutās stipri piepistz, jo viņam solija vairāk. 🙁
  btw, Kiprai blakus atrodas Turcija. Izdariet secinājumus paši.

  Atbildēt
 10. ml

  nu vēl jau jāparēķina, ka arī dzīvošana maksā, kas ir sevišķi dārga dzīvojot īslaicīgi
  esmu Vācijā pirms 2 gadiem kādu laiku strādājis, legāli, (alga ap 400 eiro nedēļā + mašīna ar apmaksātu degvielu, ko uz darbu braukt, jo 50 km no darba dzīvoju), par krāvēju amazon grāmatu noliktavā naktī. darbs teorētiski rullē, reāli jāstrādā aptuveni 3h no 8ām – ar elektrokāru jāpārvadā saiņi, tb fiziskā piepūle ir nulle, pārējā laikā varēja neko nedarīt, tikai gulēt stingri aizliegts.
  lasīt grāmatas negribējās, kaut gan tās tur bija ap 20 miljoniem
  populārākā nodarbes bija ātrumsacensības ar elektrokāriem kā arī stumjamajiem ratiņiem – ar tiem baisu ātrumu var sasniegt
  un vēl grāmatu mešana tālumā (zem goda bija izmantot grāmatas lētākas par 50 eiro).
  tagad gan laikam ekonomisko problēmu rezultātā šitādas nekā nedarīšanas ir beigušās un algas daudz mazākas

  Atbildēt
 11. fff

  sorry, bet medikji jau zin par taam algaam. un nejau kipraa bet gan anglijaa 🙂
  un jau arii visi brauc.
  medmaasa anglija asanjem no 3000 lidz 6000 marcinju menesii 🙂

  Atbildēt
 12. aabele

  #
  Idiotiem: "welders, builders, carpenters" ir metinātāji, būvnieki (?) un galdnieki.
  Autors: Red Moon @ 29.10.2004 / 12:15

  Idiotam redmoon – es arī protu iztulkot šādas profesijas, bet latviešu valoda nesaprotu tādu vārdu kā karpenters!

  Atbildēt
 13. Random

  Visiem, kas saka, ka Latvijā arī var nopelnīt:
  Nopelna TIKAI lielie krutie speciālisti, pārējie pelna grašus. Tāpēc, ja esiet dzirdējuši viena krutā(tas ir labi ka viņš tāds ir) izteikumus, ka Ltavijā arī var nopelnīt, tas nenozīmē, ka beidzot augstskolu students varēs rēķināties ar savai profesijai atbilstošu algu.
  UK ārsti vismaz pelna 100 000 Ls gadā. Tas tā vidēji, ne jau lielie profesori.

  Atbildēt
 14. mef

  Nezinu kaa Kipraa, bet tie kas ir bijusi nu nekaadas pasakas jau nu nestaasta. Valstii ir diezgan liela nabadziiba iedziivotaaju viduu. Tajaa pashaa briidii tur nekaads Leetucis dziivot un iepirkties arii nav. Man te 1c koleega aibrauca par kaarpenteru straadaat uz turieni, tipa monteet meebeles. Zinu nekaadu nav. Bet pierms braukshanas izdevaas redzet vinja"darba ligumu", kur nebija pilniigi nekaadu rekviziitu, tikai texts angliski, alga, cik par dziivoshanu atvelk katru meenesi (iire) un veel peibilde "Ja neesat gatavs straadaat virsstundas, nekaadaa gadiijumaa neparakstiet sho liigumu 🙂 "

  Atbildēt
 15. hmmm

  Nez, nez, kurā valstī tik dikti vajag tādus _lielos_krutos_ speciālistus, kuri sevi par tādiem patiesībā tikai iedomājas, kuri valodu zin alus pasūtīšanas līmenī, un kuru galvenā specializācija ir CS spēlēšana un MS ap§%&%ana?
  Bez valodas, bez prasmes strādāt projektā/kolektīvā, bez vismaz software engineering pamatzināšanām ne uz ko vairāk kā uz melnajiem darbiem (ar attiecīgām algām) nav nekāda nopietna pamata pretendēt.
  /Haļavas un pa blatam sarunātus darbus atstāsim ārpusē.

  Atbildēt
 16. Ru (Rix)

  Nu mees jau domaajam 🙂 Vieniigi ar to nokluushanu tur – blinj, tik daargi – lai sagatavotu visus papiirus – jau Ls 500, taadam kam nedod kukuljus – taa ir milziiiga nauda. Kipras vietaa tomeer labaaka ir Anglija.

  Atbildēt
 17. IK

  Kipra sux, bet UK rules. Tomēr runājot par UK stipri iesaku diferencēt dažādos reģionus. Piem. Skotijā ar £40K gadā tu esi kingu kings, bet Londonā knapi vari par visu samaksāt.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *