Latvenergo piedāvā datorspēli jauniešiem – «Elektra»

Pirms diviem gadiem Latvenergo piedāvāja datorspēli jauniešiem – «Mags Un Niks» ar konkursu kurā varēja vinnēt vērtīgas balvas. Šogad tiek piedāvāta jauna spēle – «Elektra» kā arī no 15.oktobra līdz 1.decembrim būs konkurss ar balvām.

Latvenergo ar Nokia Latvija un SLO Latvia atbalstu ir izstrādājis otro piedzīvojumu datorspēli “Elektra”, kuru spēlējot, vajadzīgas zināšanas par elektrību un elektrodrošību, kā arī prasme rīkoties neikdienišķās situācijās.

Elektra

Arī šoreiz spēli ir izstrādājusi firma 321.lv. Lejupielādēt šo spēli var no Latvenergo servera. Par spēli uzzināju no šī bloga.

Manuprāt, ļoti veiksmīgs veids kā ar spēles palīdzību izglītot jaunatni par elektrodrošību. Cerams, ka Latvenergo ieturēs tradīcijas arī turpmāk un jau pēc gada vai diviem mēs redzēsim jaunu spēli.

41 thoughts on “Latvenergo piedāvā datorspēli jauniešiem – «Elektra»

 1. she`ka

  khe, khe…. "izstrādājusi firma 321.lv" vai izstrādājis uzņēmums ar firmu 321.lv?
  Pēc komerclikuma firma ir uzņēmuma nosaukums…nu tas tā, starp citu 😛

  Atbildēt
 2. e-remit

  coolynx: vajadzētu podā iespēju pāriet pie nākamā vai iepriekšējā raksta komentāriem – pašlaik to ātri nevar izdarīt. Laikam šo fīču pie laacza redzēju (ja kas, sist viņu – viš mani pieradināja).

  Atbildēt
 3. Muudzis

  Neesmu vēl šo jauno skatījies, bet nu iepriekšējo jau nu gan bērniem nedrīkstēja rādīt. Kur var vēl ko dumjāku izdomāt, kā pateikt, ka pie drauga, kad viņš nav mājās ir jākāpj iekšā pa otrā stāva atvērto logu? Pie tam vairakkārt. Un arī vēl nedaudz jāapzog draugs savācot kaut kādas mantas.

  Atbildēt
 4. sas

  galvenais lai ir par velti, nekaa statoil, paardod par naudu, pashiem nav kur vinju likt un breec, ka kaut ko dara satiksmes droshiibas labaa

  Atbildēt
 5. Vistu Zaglis

  Eu nu ned*rš… Mags un Niks tomērt bija cieņā, kaut vai tādēļ, ka vienīgā kaut vai šāda līmeņa spēle, kas nākusi no Baltijas. Pie kam varēja ielietot, pat nevis dēļ patriotisma, bet tiešām ar interesi.
  Tad nu kazi jāievērtē tas jaunais brīnums! 🙂

  Atbildēt
 6. es pats

  nu kas ir nokachaajis un palaidis, bet palaidis uz taadu svakuciiti kompi, teiksim P200 – raustās vai iet normāli, a to uz vecajiem Mags un Niks negribēja iet.

  Atbildēt
 7. mario

  Uz 4 pentiķa vienu brīdi uzmeta " Low virtual memory" .
  Spēle tā nekas, bet beigās ir gļuks laikam, vai arī nezinu
  kā nodzēst to virtuālo ugunsgrēku :(.

  Atbildēt
 8. Agritis

  Vai kaads var paskaidrot, kaadaa veidaa var nolikt kaadu nevajadziigu priekshmetu, ja shamais ir netiishaam panjeemies rokaa ?!?

  Atbildēt
 9. Psihais

  Shii speele mani noveda liidz nervu sabrukumam, es ilgaak par 5min. vinju nevaru paspeeleet, jo tad uznaak melnie un saaku ar skruuvgriezni rakaaties pa elektriibas skapi. Un kaa to Elektru var nosist? (ar graabekli nesanaaca, bledj).

  Atbildēt
 10. Agritis

  incanti kaadas ritualaas dejas ir jaanodejo, lai sadraudzeetu to suxiigo velju ar pulveri? Chota peec parastaas receptes nekas nesanaak :))

  Atbildēt
 11. huliganz

  nu smuki, tikko paspeeleeju uz sava Debian linuxa, zheel tik ka nesanaaca to meiteni akaa iedabuut iekshaa. bet gan jau kaut kaa 🙂

  Atbildēt
 12. daysleeper

  nu apsveicam tos kuri izgaaja 🙂 speele elementaari uzlauzhama – es domaju, ka briivi var darboties ar Flash kodu. nu kas taa par lietu – vareja vismaz kaartigi nosleept vinju un sakodeet kaa naakas.

  Atbildēt
 13. Smilgs

  Idiotisms.
  Arī uztaisīju virtuālo ugunsgrēku. Atnesu ūdensspaini – nee. Uzzvanīju 112 – nekā, stulbā elektra saka ka viņa kļūdījusies ar nr. blin kas bērnam ugunsgrēkam ir jāčurā virsū vai nevar saprast. Un beigās aizsūtīju šamo gulēt 🙂 viņai dzert griboties, bet guļ blakus ugunsgrēkam ka nemetas. visa spēle viens liels gļuks, principā galvenais aiziet gulēt katru dienu

  Atbildēt
 14. Himem

  A mana elektra savaaca olas, bet kaa gaaja no kuuc laukaa, taa paraava uz aciim un sapleesa taas :)) – taa arii 2 dienas nodziivoja – ne eedusi ne dzeerusi 🙂

  Atbildēt
 15. Runcio

  GAliigi garaam! Man tai spee;ee besii ritiigi tas ka itmus nevar nolikt kur gribi, bet vari tikai nolikt vienaa konkreetaa vietaa, kur to tikai var nolikt! =/

  Atbildēt
 16. Didulis

  Es savaacu -500 ar kaut ko punktus. Nu neprotu es, neprotu ar elektriibu riikoties – 900+ KW nokurinaaju ;-D 2dienas var neest, tachu padzerties var burkaanu sulu. Visvairaak sanaak staipiit grozinju apkaart. Vieniigais, kas mani izbesiija, bija tad, kad es lampaa spuldzi mainot izrubiiju korkjus, tachu eniivej meta erroru, lai nelabojot elektroieriices zem sprieguma. Izraadaas, ka vajadzeeja no rozetes veel izraut, lai vareetu lampinju nomainiit. Kaads tolks raut vadu no rozetes aaraa, ja droshinaataaji ir izrubiiti?
  Vienu vaardu sakot – nenostraadaata speeliite.

  Atbildēt
 17. Budzis

  Diduli, Kāds tolks raut vadu no rozetes ārā, ja drošinātāji ir izrubīti? Elementāri – ieradīsies vecmāmiņa, ieraudzīs korki izsperti un ieliks tos vietā. Bet tu tajā laikā ar plikiem pirkstiem pa plikiem vadiem… 🙂

  Atbildēt
 18. karuuzo

  Burkānus nopludināju, ugunsgrēku uztaisīju, bet nekādi nevarēju saprast, kā tās stulbās vistas var nogriest. Ja paspārda, tās tik pamūk malā un viss.
  m
  Jums arī tās vistas nervozē ikreiz, kad parādies ekrānā, kaut arī tā vista ir pretējā ekrāna malā? Un par tādu joku -5 punkti 🙁

  Atbildēt
 19. Elektriks

  Tolks ir taads, ka izrubiijot automaatu jeb korkji, nav redzama paartraukuma liinijaa. Jo nav jau nekur zvaniits, ka automaats ir darba kaartiibaa. Tehniski tur viss ir nostraadaats pareizi, tikai ne-speciaalistiem liekas par traku. arii energosisteemaa izmanto tieshi tos pashus principus. Saakumaa ar jaudas sleedzi izrubii "lampinju", bet tad veel ar atdaliitaaju atdala, lai rastos nepaarprotams redzams paartraukums.
  Priecaajaties, ka veel neliek sazemeet iekaartu, iezhogot darbiibas teritoriju un izkaart briidinoshos plakaatus! ;-)))

  Atbildēt
 20. karuuzo

  $%#@, savācu olas grozā un tagad nezinu kur likties. Izsalkums 100%, slāpes 100%, ēdamais vienīgais – olas, ko nevar dabūt ārā no groza, dzeramais – burkānu sula, ko var dabūt no burkāniem, kurus var atnes ar grozu. Nāve garantēta, HELP!!!
  m

  Atbildēt
 21. viesis

  Jee, atradu, grābeklis jānoliek uz āķiem blakus izkaptij, nevis turpat pie durvīm, kur bija pamests 🙂 njā, asprātīgi 🙂

  Atbildēt
 22. pioners

  To 34:
  Olas vispār var ledusskapī ielikt, tad panjemt no tā un uzcept.
  Es pirmo reizi spēlējot ap grābekli kādas 20-30 reizes pieri sapisu. 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *