Microsoft uzlabos tikai IE uz XP bāzētām sistēmām

Turpinot iesākto fleimu par un ap Microsoft, sanāca pamanīt vēl vienu interesantu ziņu, kas tiek apspriesta Slašdotā. News.com ir raksta par to, ka Microsoft plāno lāpīt uzlabot tikai tās Internet Explorer versijas, kas griezīsies uz Windows XP sistēmas. Vecāku Windows sistēmu lietotāji varēs mierīgi pāriet uz drošākiem alternatīviem pārlūkiem.

Microsoft affirmed that its recent security improvements to IE would be made available only to XP users.

“We do not have plans to deliver Windows XP SP2 enhancements for Windows 2000 or other older versions of Windows,” the company said in a statement. “The most secure version of Windows today is Windows XP with SP2. We recommend that customers upgrade to XP and SP2 as quickly as possible.”

Forši. Ar velnišķīgu smaidu uz lūpām, berzēju rokas un gaidu, kas būs tālāk, ja atcerās, ka tagad Microsoft vēl ķerstīs nelegālos Windows lietotājus, kas mēģinās izmantot Windows update. Linux laikam pārāk agresīvi kāpj uz papēžiem.

34 thoughts on “Microsoft uzlabos tikai IE uz XP bāzētām sistēmām

 1. Johnie

  Nenem launa, bet man liekas esi ieciklejies uz Ugunslapsu – tas jau lidzinas apmatibai, kas daziem ir pret BMW:)
  Un par tam lidostam un atv. koda programmam – tas ir naivi un atgadina socialismu:) Par visu saja kap. pasaule ir jamaksa, nevajag par to aizmirst:)
  Diemzel:(

  Atbildēt
 2. Vēl viens garš vesels (longinteger) tips

  Ar šo svinīgi paziņoju, ka pirms pāris dienām pārcēlos uz Firefox v1.0PR. Otrai pusei ar pieteicu, lai ēzeli liek mierā. Nākošajā dienā otra puse apmierināti paziņoja, ka lapsa kustas ātrāk par ēzeli. Man savukārt iepatikās vairākas lietas, kuru pagaidām liekas vai nu vispār nav ēzelī vai arī tās ir labi noslēptas. Piebilde, apmātība pret BMW nav precīzs apzīmējums ikdienas bezkaislīgajai statistikai, ja tas bij tā domāts. Ja bij domāts tiešām vienkārši apmātība, tad par slimībām ir cita runa. Un par visu pasaulē nav jāmaksā (saule, gaiss u.tml.) vai arī ir jāmaksā atbilstoši piedāvājumam nevis par skaisto zilo krāsu. Piebilde – no ekspress ārālūkātāja pārcēlos uz pērkoņputnu jau sen. P.S.Kādēļ nevaru visu savu vārdu ierakstīt :)?

  Atbildēt
 3. Udzzis

  Principā MS var saprast, vecās sistēmas sen pārdotas, naudiņa par tām saņemta, tagad jāstimulē pircēju iegādāties XP.
  Tāpat skaidrs ka ne tikai MS, bet arī neviena cita firma mūžigi neatbalstīs un nelabos novecojušas produktu versijas.

  Atbildēt
 4. rem

  kullinkss atkal parcenties.. jo ja jau slad-dota rakstits, tad gan jau ir taisniba.
  dathreiz ir lietderigi izlasit rakstu, uz ko ir ielikta atsauce, pirms skaii bazunc,t. Tur, cita starpa, ir minc,ts, ka tie uzlabojumi, kas nakud-i klat IE ar XPSP2 nebus pieejami citam platformam, nevis, ka nebus drod-ibas ielapu citam platformam.
  tas ta, pardomam.
  http://news.com.com/Microsoft+to+secure+IE+fo …

  Atbildēt
 5. hvz

  slašdotā pēdējā laikā izskatās ka katrs narkašs un apdzēries matainis var postēt visādu figņu 🙁
  galīgi degradējas tas saits

  Atbildēt
 6. sviesis

  Man ir serveris ar vienu 500 Mhz proci kas nav restartets jau ui ku sen vins ir iekseja tikla un no arpuse nekas pie viena nelie un pilda diezgan smagas funcijas vienkarsi ja betonu palaidis administret aiport serverus da uz jebka bus sviests bet Savu vietu linux un savu vietu windowsi ta pat jau abas sistemas ir sudigas HP-UX QNX visur tikai ne uz darbstacijaam

  Atbildēt
 7. Aivis Ābele

  Nenem launa, bet man liekas esi ieciklejies uz Ugunslapsu – tas jau lidzinas apmatibai, kas daziem ir pret BMW:)
  Un par tam lidostam un atv. koda programmam – tas ir naivi un atgadina socialismu:) Par visu saja kap. pasaule ir jamaksa, nevajag par to aizmirst:)
  Diemzel:(

  Interesanti būtu uzzināt vai tu teiktu šādus pašus vārdus ja atrastos vienā no tām 800 lidmašīnām.

  Atbildēt
 8. Spameris

  Windows XP un 100 LVL..? Ak jā, varbūt.. ja pērk kopā ar jaunu datoru (OEM)! Retail versija vēl nesen bija ap 230 LVL.

  Atbildēt
 9. Krotow

  Bet kāda mārrutka pēc man jāgrabina 100 Ls XP logiem un vēl 100 ofisam (ā, piemirsu, vēl 45+ Tildesmurgam), ja tai pašā laikā varu uzlikt pingvīnu, kur attiecīgās lietas jau ir iekšā un pie kam par brīvu. Un par ietaupīto naudiņu sanāk manāmi krutāku dzelzi iehavot, nerunājot nemaz par to, ka to ir iespējams vēl labāk iztērēt arī ne ar IT saistītās jomās 🙂

  Atbildēt
 10. Delfins

  nu biblioteeka ir arii on-line.
  kas attiecaas uz XP, bet neredzu jeegu kraat un pikjot, jo pretii nesanjemsi pienacigu supportu – service pakas kavejas, daudz bugu & etc.
  un par to vel maksaat ? ujj ble, sory 🙂

  Atbildēt
 11. mxz

  o, Krotow sen gan nedzirdēts 🙂 viss jau būtu labi ar to pingvīnu, taču man nav pacietības tur lauzt viņu kamēr es piedabūtu savu video montāžas softu tur darboties. un tu jau arī kā spēlmans sapratīsi, nu priekškam mājās priekš spēlēm, foto, video, wireless, bluetooth un generally izklaidi ir vajadzīgs pingvīns? pingvīns vēl ir tālu no tāda līmeņa seamless connectivity, kā logi 🙂 ofisa darbstacijai – pārlūks, pasts, ofiss – jā, protams. mājas – nope 🙂

  Atbildēt
 12. Krotow

  2 mzx: Es esmu pārliecināts, ka pēc kāda laika būs otrādi 😛
  P.S. uz sitiena neatceros tavu īsto vārdu. Atsit mailu atgādinājumam varbūt 🙂

  Atbildēt
 13. Delfins

  tiesi otraadi ar draiveriem linuxim viss ir ok. un ja nav – uztaisiis.
  /me bija prob ar TV karti, ka vispar draiveru neibja – aizsutiju maintenerim un obanaa – paars dienu laikaa dabuuju kernel patchu,
  un TV karte veiksmiigi straadaa. (draivers nenaak no pasha kartes izstradataja)
  no microsoft/razhotaja ko tadu diez vai sagaidiisi, turklat pa briivu.

  Atbildēt
 14. Murmulis

  Apmaatiiba uz BMW! Taa var pateikt tikai opelists vai kaads cits mietpilsonis. Ja shitaa ir taisniiba, MS reaali chakaree sev tirgu. Nopaardot drankjiigu opereetaajsisteemu un peec tam veel atteikties to labot? Vai tiem idiotiem ir kaut kaada statistika cik lietotaaju un uz kaadaam sisteemaam veel seezj? Tiiklaa viirusu veel par maz? BTW lietoju Firefox.

  Atbildēt
 15. Nezinītis

  Delfins
  Lūdzu izpalīdzi ar draiveri Linux vidē GDI printerim (tas ir WinPrinterim jeb Windows only printerim).
  Jau iepriekš pateicos par kādu linku.

  Atbildēt
 16. karuuzo

  Man šitajās diskusijās vislabāk patīk teicieni tipa "a nafig man maksāt par šitādu sūdu…" Tas izklausās aptuveni tā, "nafig man maksāt par zapiņu, ņemu un braucu" :))
  m

  Atbildēt
 17. Nezinītis

  Modeli neminēju, jo uzskatu, ka GDI printeriem (jeb Win only) principā kā sugai pagaidām vispār nav jēgas Linux vidē.
  Bet labi šādam kombainam vajag piešķilt printeri – SAMSUNG SCX-4016 – Linuxī , kādi priekšlikumi?

  Atbildēt
 18. ZBH

  Nezinītis : tavai turpmaakajai zinaasanai – winprinteriem (vispaar HP, lieks, ka MacOSX ar dazhiem atbalstiij) taas iekseejaas valods meedz buut daudz un dazhaads. kaa likums, nedokumenteets.

  Atbildēt
 19. Andron Mc

  Nu labrīt mani mazie nedapistie deģenerāti.
  Kā man patīk šis 7×7 sindroms… no jebkuras temas jūs pedjiki un lezbas izvērsīsiet spamu kurā pieminēti Win*linux un BMW un sazinkas…
  Kretīni nu…
  Kas tur mani pieminēja par kaukādu sistēmu nestrādāšanu? Lai labāk piever muti un saak mācīties. Es šjitos "specialistus" sertificētos esu atskatījies. Visādi nedapisti lohi kas slēdz 40Gb disku ar veco kabeli, uz sekundārā kabeļa un ta vēl ar CD-RW kopā.
  Tam pidaram nedapistajam kam tur likās ka es nespētu lidostas sistēmu uzturēt – pieteikties pie manis.
  Labnakt dorņi.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *