Ad-aware SE Personal 1.05

scream raksta, ka Ad-aware esot ļoti populāra programma un par tās jaunākām versijām būtu nepieciešams informēt arī plašāku publiku. Tad nu piekāpjos un te būs jaunākā versija Ad-aware SE Personal 1.05 2 574KiB. Atgādināšu, ka programma ir bezmaksas tikai privātai lietošanai. Ja tā tiek lietota citiem nolūkiem, tad nāksies iegādāties licenci.

* Additional parameters for skinning
* Minor graphical GUI updates
* Hitrate displayed for tracking cookies on the results list
* Objects found within archives are displayed using a “zip” icon
* Nested archives are now scanned recursively
* Results list information on detected regvalues is now presented in a more readable format
* The Object details windows information on detected regvalues is now presented in a more readable format
* Minor graphical GUI changes
* GUI improvements concerning language files
* Ad-Aware will continue scanning archives even after an object has been detected
* The +log CLP is now supported in Plus
* Removing URLs from the sites list does no longer require a re-start of Ad-Watch to be put in effect

Es pats šo programmu izmantoju ļoti reti, galvenokārt, tikai pēc tām reizēm, kad esmu aplami palaidis ēzelīti pastaigāties pa nepareizām lapām. Bet visādi citādi labāk ieteiktu lietot normālu pārlūku un neinstalēt adware programmas, lai nebūtu jāķēpājas ar programmām, kas pēc tām cīnās ar reklāmistu drazu.

11 thoughts on “Ad-aware SE Personal 1.05

 1. ManInBlack

  es gan nezinu, kaadai laamei jaabuut, lai netiishaam kljuudas peec savilktu uz pc drazu. 😉 tas, ka kaada pazinjas datora eezeliitis ir nodraazts un piedirsts ar popapiigaam reklaamaam, man ir pie pakaljas. es labaak netiiriishu shamaas aaraa, bet uzlikshu FF/Opera. Lai shams redz atshkjiriibu. Ja redzees, ka arii eezeliiti var salabot un uuzaat taalaak, tad alternatiivu paarluuku izmantot nesaaks.

  Atbildēt
 2. Johnie

  Man jau sen interesejis jautajums ka lai korekti atsledz ActiveX lai noverstu sadu programmu pasinstalesanos?
  Varbut kads var palidzet ar HELP?
  Cik saprotu, tikai Ezelits izmanto ActiveX tehnologiju?

  Atbildēt
 3. coolynx

  Johnie: Derētu nodefinēt, kas ir "sen". Es teiksim tepat podā kaut vai http://pods.lv/arhivs/2002/7/11/792/ daudz rakstīju…
  Bet jāatcerās arī tāda lieta, ka atslēdzot vai uzliekot uz "Prompt" lietotāju var izbesīt jautājumi vai atļaut lietot js, activex, bla bla bla šajā lapā. Man personīgi tas konkrēti sēž aknās, ka nevaru normāli apskatīt lapas, jo ir atslēgts viss vai arī katru reizi jāklikšķina uz yes/no. Vieglāk, tomēr ir lietot normālas programmas un lieki nesatraukties par kaut kādām varbūtībām.

  Atbildēt
 4. HIGH-Zen

  Nu tad beidzot viņi ir vai nav pielikuši atpakaļ komandrindu? Kamēr tās nav, tikmēr SpyBot rullē labāk un ir tiešām free.

  Atbildēt
 5. karuuzo

  Ja apmeklē virtuālo pasauli ar IE, tad bez šādām programmām gandrīz nevar istikt. Nu protams, var atslēgt visu, ar visām no tā izrietošām sekām :))
  Pats es ~99,99% izmantoju FireFox, bet tik un tā ar tiem 0,01% pietika, lai man kompī būtu salīduši vairāki spy moduļi, par tracking cepumiem un IE reg-labojumiem (nezinu un negribu zināt kas tie tādi ir) nemaz nerunājot.
  Drošāk par vienu prezervatīvu ir lietot divus :)) AdWare ir labs tīrītājs, bet nezinu cik labi aizsargā ēzelīti, bet ir tāds SpywareBlaster, kurā ir arī nevēlamo ActiveX saraksts, kurš atkal neveic tīrīšanu. Kopā iskatās ļoti droši (bet ne tik, lai es sāktu lietot IE :)) Nu jā, man vēl stāv Proxomitron, nu tā, "na vsjakij po
  zarnij", vai pareizāk sakot, lai reklāmas netraucē dzīvot :))
  m
  PS. AdWare kā nevēlamu parādību uzskata arī Recent File List un visādas vēstures, tāpēc nejauši neizblieziet tās ārā, jo pēc tam var neatrast savu iemīļoto dokumentu iekš StarMenu -> Documents un linu iekš IE adresbāra :))

  Atbildēt
 6. Specialist

  Labaakais no spiegu mekleetaajiem. Tas nu ir viennoziimigi. Jauzmanaas gan neizmest kaut ko vajadziigu. Jo nevienmeer viss ko atrod adaware ir draza.
  Pec spybot programmas palaisanas un drazu izmesanas adaware tomeer veel atrada uz viena kompja 160 drazas, otra 40. Sprieziet pasi, kurs no produktiem ir jaudiigaks.

  Atbildēt
 7. Spameris

  Man ieteikums ir uztaisiit Ghostu ar NORTONGHOST 2003. Protams turot tur virsuuu visu nepiecieshamo aizsraadziibu. Vienmeer taa suudaa zaraa tiks cauri. Tapec es izmantoju ghost 10 minuutes jauns Windows un man viss atkal lido. Protams izmaantoju antiiviirusu un spy bot vai arii lidziigas progas var izmantot .

  Atbildēt
 8. kloss

  Izskaneejiet ar adawari tad ar Spybotu un tad ar PestPatruļu. Viss kļūs skaidrs. AdWare atstaaj taadas pakas ar drazu… varbuut viņa ir bezmaksas, varbuut , bet tāds skats, kapar neatrastajiem moduļiem lava saņem naudu un labi reklamee savu produktu. Spybots atrod reizes divasw vairaak drazas Pests rizes triis…. Koments-Pests maksā zalļos-der tikai lamerjugām.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *