LMT ievieš "Elastīgo tarifu"

LMTCietnis informē par to, ka Latvijas Mobilais Telefons no 1.septembra visiem saviem abonentiem piedāvā jaunu atlaižu sistēmu – “Elastīgais tarifs”.

Sākot no katras sarunas 4. minūtes, tarifs kļūst par 20 % lētāks.
Tagad pamata tarifs no sarunas 1. līdz 3.minūtei būs 9,91 santīms minūtē, bet, sākot ar 4.minūti – 7,93 santīmi minūtē. Tā saucamais vakara tarifs (no plkst. 20.00 līdz 00.00, kā arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās) tarifs attiecīgi būs 8,26 un 6,61 santīmi, bet nakts tarifs – 2,95 un 2,36 santīmi minūtē. Minētie tarifi tiek piedāvāti visu LMT pieslēgumu abonentiem, sarunu izmaksas samazināsies arī „Drauga tālruņa” un „Ģimenes tālruņa” lietotājiem.

Protams, kā tas ir ierasti, visiem, kas ir LMT abonenti vairāk kā gadu, tiek piedāvātas interesantākas atlaides. Pie nosacījuma, ja savlaicīgi apmaksājāt rēķinus. 🙂

20 thoughts on “LMT ievieš "Elastīgo tarifu"

 1. Pow

  cietnis.lv … biju jau sen aizmirsis par taada saita eksistenci. peedeejaas zinjas, kas vinjiem tur paraadaas ar pusgada intervaalu ir lmt jaunumi, ko attieciigaa kantora klienti var arii izlasiit lmt maajas lapaa.
  ymmv

  Atbildēt
 2. Johnie

  LMT tarifi gan ir labie – USA tu vari iemaksat 45 USD un runat 500 minutes darba laika, pareja laika par brivu!!! un ari sava tikla abonentiem vari zvanit par brivu jebkura laika!
  Interesanti, ka ped. tarifu samazinajums bija tad, kad LMT bija 500 t abonentu – tagad jau ir tuvu pie 800t. Vai seit nav darbs konkurences padomei?
  Mani USA partneri nevar vien beigt brinities par LMT tarifiem:(((

  Atbildēt
 3. Spameris

  ha ha nu tarifi mums jau nu nav no dargakajiem. piemeram irija…tarifi ir dargaki neka seit ta pati sms vieteja maksa 13-16 centi bet international 25 centi, tarifi svarstas no 30 lidz 50 centiem minute…..bet tad tev ari ir viss pakalp[ojumu klasts pieejams. ka numura noklusejums,voice mail ar t.s.pastnieku utt…un nav japiesledz par atsevisku maksu nem un lieto.p.s.priecajos ka okertei gprs ir pieejams…:)

  Atbildēt
 4. nuunkotad > Johnie

  tev acīm redzot ir iespējami 3 izejas varianti, ja tevi kautkas neapmierina LMT tarifos
  1.aizvākties pie tele2 (hvz vai tiem ir lētāki tarifi)
  2.aizvākties uz asv un laimīgi ļerkstēt 500 minūtes par iemaksātajiem 45 doļļiem
  3.pievērt muti un nežvankstēt, jo tieši tādi kā tu nemitīgi di*** beztēmā (nem vērā to, ka LMT ir privāts kantoris un nevienu vini nespiež lietot savus pakalpojumus)
  p.s.
  salīdzinājumam vari paņemt internetu piem.: pinķi – imanta (9stāveņu masīvi), tur tas pats huļi pinķos ir viens pats lattelekom ar ahūnajiem ceņņikiem a imantā vai kengaragā ir vismaz 5 kantori uz katru māju

  Atbildēt
 5. Tāpat vien

  Spriežot pēc LMT gada peļņas, varka ir nežēlīga (pieskaitam vēl Lattelekom, jo LMT un Lattelekom ir uz vienu roku). Parasti tāda peļņa liecina par monopola eksistenci. Kā LMT īpašnieks es būtu laimīgs un Kanāriju salās, kā LMT lietotājs veltīgi nopirž … nopūšos, jo esmu mazs un zaļš, kā sabiedrības interešu aizstāvis (to skaits = ~0) būtu iesūdzējis LMT tiesā.
  Vispār man nedaudz bail no tās telekomunikācija nozares. Tik daudz lietotāju, tik daudz iespēju ļaunprātīgi izmantot [abuse] šo esošo sistēmu (noklausīties sarunas, noteikt lietotāju atrašanās vietu un iegūt citu personīgo informāciju par lietotāju). Varbūt man ir paranoja, bet varbūt …

  Atbildēt
 6. Yoda

  Bāleliņi aprēķinājuši, ka reti kurš runā ilgāk par 4 min, un var ar plašu, teatrālu žestu iedot "atlaidi" uz pārējo. Gandrīz neko pašiem nemaksā, un "cenas taču krīt!".

  Atbildēt
 7. marixman -> nuunkotad

  Pat beidz dirst bezteemaaa! Tev kaa mulkiitim pastaasta cik "kruti" tiem LMT patiesiibaa ir, jo redzi pazeminajushi tarifus 4. minuutei, pisec! kruta! Turpretii mob. sakaru pakalpojumi mums ir vieni no dargakjajiem pasaulee!
  Kaut vai to pashu USA, vis ir leetaaks, algs lielaakas. MIERS

  Atbildēt
 8. nuunkotad

  1. kur tu marixman dzirdēji ka es teicu ka LMT ir ahūni labi tarifi?
  2. jau iepriekš teicu nevienu takš nespiež lietot tos "sūdīgos" LMT pakalpojumus, nelietojiet, un LMT jums nesūtīs tos "ahūnos" rēkinus katru mēnesi.
  3. ja jau tik loti esat neapmierināti ar šeit pastāvošo kārtību tad brauciet uz to brīnumzemi. žēl tikai jums pašiem raustās krāninš spert tādu soli, jo paši šeit knapi velkat savas nīkulīgās dzīves un kunkstat par to cik viss ir sūdīgi. un tādi kunkstētāji visu dzīvi paliksiet.
  p.s. piedod coolynx ka piediršu tavus komentārus, bet nevaru noturēties neuzkakājot uz galvas tiem vaidētājiem.
  p.p.s. spēju vienīgi jūs salīdzināt ar to pensionāru daļu kuri tāpat par visu un vienmēr ir neapmierināti.

  Atbildēt
 9. efix

  man gan kaut kā bieži sanāk vairāk par tām 4ām minūtēm runāt.. lai gan īpaši tas rēķinu neiespaidos. Lielāks atspaids rodas no tā, ka esmu 3.līmeņa abonents :))

  Atbildēt
 10. Johnie

  Nu nav runa par vaidesanu, bet par valsts korumpeto ierednu izveidoto oligapoliju, kad tirgu netiek laisti visi speles dalibnieki un tiek pienemti valsts limeni dazam skandinavu kompanijam loti izdevigi lemumi. T.s. "jumta" ligums utt. Beidzot ar to, ka MT valde ir 7 locekli, no kuriem 4(!!!) ir skandinavi, kaut gan valstij pieder 51% akciju. lidz ar to visi lemumi tiek pienemti tikai skandinaviem izdeviga veida:) Runa par zelosanos, bet par kartejo "valsts" nozagsanu.
  Ka varbut vienadi tarifi pie 500t abonentiem un 700t? Ne velti LMT ir ta sika eka Ropazu iela un miljoniem latu pelna saja loti mazaja tirgu. Ja var uz 500t abonentiem iegut desm. milj pelnju, tad kad ir si biznesa rentabilitate?
  Un tu nuunkota piesen savu kraninu lai netrauce domat logiski. Par virtualiem apv var noskrapet degunu real. pasaule…

  Atbildēt
 11. change

  ha ha nu tarifi mums jau nu nav no dargakajiem. piemeram irija…tarifi ir dargaki neka seit ta pati sms vieteja maksa 13-16 centi bet international 25 centi, tarifi svarstas no 30 lidz 50 centiem minute…..bet tad tev ari ir viss pakalp[ojumu klasts pieejams. ka numura noklusejums,voice mail ar t.s.pastnieku utt…un nav japiesledz par atsevisku maksu nem un lieto.p.s.priecajos ka okertei gprs ir pieejams…:

  veciit varu tevi informeet ka visi tevis nosauktie paklpojumi ir pi
  eietami ari Tele2 piesleeguma abonentiem bez 30-50 centiem. Pats lietoju visus navarotus&juutos labi.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *