iHack.lv – jauns IT ziņu resurss

Pirms dažām dienām Latvijas interneta plašumos atvērās jauns resurss iHack.lv, kas rakstīs par dažādiem IT jaunumiem. Kopš atvēršanās brīža tur jau ir ievietotas vairāk kā desmit ziņas. Jāatzīst, ka tas ir vērā ņemams rādītājs un noturēt tādu līmeni ir diezgan grūti. Varu tikai novēlēt, lai puiši turpina rakstīt ar tādu pašu entuziasmu arī turpmāk.

iHack.lv

Papētot šo resursu tuvāk, radās pārliecība, ka puiši ir paņēmuši pa druskai gan no poda, gan no cietņa un varbūt apvieno vienā kopumā labāko no katra iepriekš minētā resursa. Informācijas ziņā vairāk velk uz cietņa pusi. Ļoti iepatikās tas fakts, ka arī šis jaunizveidotais projekts tiek veidots atbilstoši w3c standartiem, tādejādi atbalstot tīras interneta vides izveidi.

Lai gan nedaudz sarūgtināja viņu izvēlētais nosaukums ihack.lv, kas, manuprāt, jau ir pārāk nodrāzts. Jebkurš cits, kaut vai jaunizdomāts vārds, būtu daudz labāks. Bet visādi citādi prieks, ka ir sakustējušies jaunie, kas varbūt centīsies pārņemt stafeti.

70 thoughts on “iHack.lv – jauns IT ziņu resurss

 1. R21vo

  nu nez kā šamajiem būs ar to kvalitāti, ka tik nesanāk kāda šmuce, kā piem. ar to pašu hack.nite.lv vai hack.ilva.lv…

  Atbildēt
 2. Slip

  Nu mēs ihack.lv mēģinam no latvijas resursiem nezagt informāciju.
  Vakar oollee ( Otram adminam ) atnāca e-pasts jaux no apollo ar jautājumu vai no mūsu saita ( ihack.lv ) var ņemt ziņas 🙂
  Godīgi sakot tas jau ir smieklīgi lielais portāls apollo.lv ņems no jaunizveidotajiem mazajiem ziņas 🙂

  Atbildēt
 3. Yo

  m, man liekas ka hack.ilva.lv ir bijuši diezgan normāli raksti, doom 3 testi, un citas lietas m, dažas ziņas tomēr ir zagtas, bet man tas poh.

  Atbildēt
 4. ragi

  coolynx manuprāt arī ir nodrāzts vārds, it seviški pirmā daļa Cool.
  |
  A kas apnika rakstīties pods?
  Starp citu kapēc citi nevarētu rakstīt ziņas podam pēc tavas recenzijas, vairāk jaunu asiņu, lielāks informācijas apjoms utt utt, tev tik atliktu norecenzēt to un viss.

  Atbildēt
 5. Benvenuto

  Slip: sauc kaa gribi, bet man personiigi tas liekas diezgan smiekliigi. tipa: "v.0.2.2343555 alfa gold edition" kaut kaada aakstiishanaas. tu tur OS taisi vai lapu?

  Atbildēt
 6. coolynx

  ragi: 1. Man šis niks ir jau no 1997.gada. Kopš tā laika, tas diemžēl ir palicis "populārs".
  2. Man nekad nav paticis publicēties. Vienkārši to daru, lai varētu teikt, ka citi neko nedara, bet es vismaz cenšos. Kā man tas sanāk jau ir cita lieta.
  3. Ja vēl neesi sapratis, tad ziņas joprojām var iesūtīt jebkurš un tās tiks nopublicētas, ja būs interesantas.

  Atbildēt
 7. Spameris

  Principā vārds cool parādījās un bija populārs daudz ātrāk par 1997
  tas nu tā
  runājot par

  Ja vēl neesi sapratis, tad ziņas joprojām var iesūtīt jebkurš un tās tiks nopublicētas, ja būs interesantas.

  Tad tiešām grūti saprast ja tas nekur nav pateikts,
  Es pats jau esu apķērīgs, bet parasti ir no tevis nāk, kāds ir iesūtījis ziņu bet ievietojis līdz ar to arī autors coolynx

  Atbildēt
 8. Despacho

  īstenībā baigi daudz portālu saakas ar hack. teiksim hackers.lv, ihack, tā pati ilva, vēl dažas mazpazīstamas lapas, džeki – kaut kas jauns jādomā!!

  Atbildēt
 9. oollee

  Esam jauns portāls un vēl tikai mācamies un meklējam savu nišu. Esam saņēmuši kritiku un uzslavas. Praktiski ikviens ir aicināts piedalīties projektā un publicēt savus rakstus. Un ne jau lapas nosaukums ir izšķirošais, galvenais ir saturs.

  Atbildēt
 10. Delfins

  nezinu nezinu – zinjas visas ir parak nodraaztas 🙂
  lidz aizej uz LV resursiem par tiem visiem jaunumiem jau zini menesi ieprieksh… es nezinu kaa citiem,.. dazi varbut lasa tikai LV…

  Atbildēt
 11. Kirils

  to 25.: es, piem, censhos publiceet IT zinjas veel pirms citi LV resursi to ir nopubliceejushi. apmeeram reizee ar aarzemju resursies. protams, tikai retos gadijumos sanaak nopubliceet kaut kaadu zinju pirms REUTERS
  ;D

  Atbildēt
 12. Atoms

  es teiksim nesaprotu ja jau cilvēki viņu ‘portālā’ raksta ziņas, tad viņiem arī būtu jādod atbilstoša e-pasta adrese, cik paskatījos tad visiem ir kas tur postējuši ziņas izņemot pašu Slip ir @inbox.lv
  FUI cik nekulturāli

  Atbildēt
 13. Slip

  He he he 🙂
  oolleee arii ir !!! Ja viņiem vajadzēs tad arī iedos pārējiem.
  Vispār kāda strapība kas pa e-pasta adresi ?

  Atbildēt
 14. Vistu Zaglis

  Nu tēze nebūs pārāk oriģināla, bet tomēr – šajā laikā, kad informācija ir pieejama visapkārt, vairs nav TIK svarīgi par ko raksta – ir būtiski kā raksta. Informācija vairs sen nav deficīts, gluži pretēji – tās ir par daudz. Tagad lietotājs var atļauties izvirst un pieprasīt, lai tā būtu arī labi (un ļoti labi) pasniegta.
  Tipa ja teksti būtu labi, gaumīgi, interesanti, utt. pasniegti, tad tas būtu bookmarkošanas vērts. Vienkārši ziņu faktus, pieņemu, tāpat agri vai vēlu uzzinātu.
  Veiksmi, protams, censoņiem, bet sorre – pasēju. (no vārda "pass", aga! :))

  Atbildēt
 15. Didulis

  Bet visādi citādi prieks, ka ir sakustējušies jaunie, kas varbūt centīsies pārņemt stafeti.

  No šīs rindas radās iespaids, ka coolynx taisās pamest rakstīšanu uz visiem laikiem.

  Atbildēt
 16. Kirils

  Vistu Zaglim: dazhiem ir svariigi uzzninaat informaaciju agri, nevis veelu.
  pikc: mm? man nesen viens meilaa uzbrauca par IEignored ikonu lapas apakshaa. nee, es neesmu vinju tur uzlicis, jo tas skaitaas stiliigi. IE gljuchii CSS renderings. ir vismaz 2 major bugi deelj kuriem mana lapa nav baudaama uz IE.

  Atbildēt
 17. NewAge

  Tās sadaļas arī tādas jocīgas – ar ko atšķirās sadaļa Spams no sadaļas Off-topic ?? Un ar ko atšķirsies sadaļa Ziņas no sadaļas Jaunumi ??

  Atbildēt
 18. Slip

  Tagad es neko nespēju uzraxtīt normāli ~28 H nav ne acu aizvērts , pat bail pie DB ķerties 🙁
  Izgulēšos tad arī sniegšu atbildes !

  Atbildēt
 19. Ati

  ihack.lv ziņas ir vienkārši pārtulkotas no english, neredzu portālā neko jaunu un nebijušu, bet apollo ir daudz gudrāks par ihack balagānu, tas vienkārši pārkopēs pārtulkotus rakstus un pašiem nevajadzēs tam tērēt laiku 😀
  A uz podu nedirsiet, acīmredzams, ka braukšana virsū notiek tikai un vienīgi aiz skaudības. Pods, kaut vai ir savadāks ar to, ka autoram pastāv arī savs viedoklis par daudziem rakstiem ko publicē, nevis vienkārši copy->paste.

  Atbildēt
 20. Slip

  Mēs iHack.lv nēsam rupji sakot dirsuši virsū uz pods.lv.
  Pat man ir jāsaka liels paldies pods.lv kaut nēsu prasijis lai ievieto šo rakstu iekš pods.lv saita !

  Atbildēt
 21. coolynx

  Slip: Es vienkārši cenšos atbalstīt jaunos projektus, ja tajos ir ielikts zināms darbs un nav vienkārša sevis slavināšana un celšana debesīs bez reāliem rezultātiem. Arī tulkošana ir darbs un ļoti darbietilpīgs.
  Piekrītu Ati par šo:

  bet apollo ir daudz gudrāks par ihack balagānu, tas vienkārši pārkopēs pārtulkotus rakstus un pašiem nevajadzēs tam tērēt laiku 😀

  Atbildēt
 22. heran

  hmm pa raadio dzirdeeju ka onlainbankaas izkraapjs indetifikaacijas datus 😐 kas ta ar latvijas bankas buutu uz auseem noliktas?

  Atbildēt
 23. coolynx

  veciz: Viņi ir ielikuši linku ar & tā vietā, lai ieliktu &. XHTML diemžēl tā skaitās kļūda, bet principā to var uzskatīt arī par pārrakstīšanos. Man pašam šie ampi adresēs bieži vien izraisa galvassāpes…

  Atbildēt
 24. oollee

  Vēl nevajag kritizēt. Šīs ir portāla pirmās dienas. Ļaujiet ieskrieties un runāsim tad, kad būs par ko runāt. Ir plānots, ka daudzas lietas mainīsies un tas, kas ir tagad vēl nav fināla versija.
  Tā kā šajā portālā savus rakstus var rakstīt jebkurš, tad ir iespēja parādīt, kā tas jādara, nevis tikai kritizēt.

  Atbildēt
 25. st00rm

  Lai tik strādā ja spēs! Šādi projelti LV zonā daudzi uzpeld, bet tikpat ātri arī nomirst. Piemēri ir ļoti daudz : tikai, tamster, spainis, cietnis un vēl vesela kaudze.

  Atbildēt
 26. Pablo 118

  Man tomēr labāk simpatizē Pods.lv. Tīrs bez bildēm, labi pārskatāms. Pēc iespējas mazāk debīlu fīču, adveru, calendārīšu, u.t.t. . Vakar iekš irca uzgāju arī vienam jaunam linkam http://net.cineport.lv, jau ieliku iekš fav. Tikai teksts un vairāk nekā. Sekosim līdz redzēsim. Protams par ihack.lv un citiem jauniem resursiem novēlējums – nenomirt

  Atbildēt
 27. Pabl 118

  Ati:
  Un ja nu ož? Cilvēks varbūt kautrējās pateikt ka tieši viņš ir saites autors, jo baidās ka tulīt pat tiks rauts aiz deguna un visādi citādi kritizēts… Tamdēļ arī daudzi paši sevi reklamē aplinkus.

  Atbildēt
 28. Ati

  baidās ka tulīt pat tiks rauts aiz deguna un visādi citādi kritizēts

  Būs vien jāpierod, mūsdienās tā ir ierasta parādība.

  Atbildēt
 29. SpiegS

  manupraat neslikts resurss – ja taadaa stilaa keexi turpinaas, tad manu ikdienaa izchekoto saitu skaits palielinaasies par vienu :))
  atradu daudzus mani intereseejoshus rakstus – tas jau manupraat par kautko liecina …

  Atbildēt
 30. R21vo

  baidās ka tulīt pat tiks rauts aiz deguna un visādi citādi kritizēts

  mja, piekrītu, kritika biežvien ir sāpīga + vēl destruktīva..
  vispār lv zonā nav nekādas sakarīgas "vietnes", kur varētu reklamēties jaunie censoņi nebaidoties no kritikas kalniem. piem, būtu forši ja būtu kaut kāds saraksts ar jaunajām lapām kas sakārtotas pa kategorijām, piem. hardware/software/music/security. protams šādas "vietnes" izveidē savs darbiņš ir jāieliek, lai aizliegtu pārlieku reklamēšanos un filtrētu "nevērtīgās" lapas. (ar nevērtīgajām lapām domāju frontpage dokumentus ar ieraxtu "šī ir mana mājas lapa" 😉

  Atbildēt
 31. noisex

  Dizains tirs, headers gan iesukaa, domas nekadas un stila ari nekada. nedaudz nepatik, ka faktiski tika nokopets pods.lv ar cietnis.lv fichaam un boot.lv tipa forumu, imho ne1am nav noslepums, ka es necieshu visus shos njemtos forumus, ja nemaki uzkodet pats savu forumu, tad neliec neko. cerams, ka jaunais dzains bus nedaudz savadaks, izkartojums nedaudz savadaks, css pielabots, jo teiksim es nesaprotu kada hrena pec checkboxam apkart ir borderis, bet nu tas taa..katram savs.
  veelu veiksmi, tadu pashu entuziasmu un raxtitsparu, tad jau dzivos…cerams, ka nepiedzivosiet citu lidzigu projektu navi.

  Atbildēt
 32. Neonz

  Iegāju, konstatēju ka nav RSS feed’a, otrreiz ieiešu, ja tiešām atcerēšos. Savukārt, ja būtu RSS tad es nepārtraukti taptu "terorizēts" ar aicinājumiem apmeklēt šo resursu. Vārdsakot – iesaku cilvjiem RSS 2.0 barotni uzcept.

  Atbildēt
 33. Kirils

  ghm.
  izskataas, ka ikoninjas lapas pashaa apakshaa 1:1 nospertas no poda.
  favicons nosperts un nedaudz pieziimeeta klaat forma.
  headeris no poda.
  wap user-agent pielikshanaas komenta beigaas no hackers.lv
  css satur dazhas ljoti liidziigas vietas /kodols.css ..
  varbuut man vnk ir paranoja

  Atbildēt
 34. Nexodus

  mu ha hā… pogas no cietņa… kods no lācza(vismaz izskatās) afigec… totāls plaģiātisms… es saprotu ka gribas katram savu boot.lv un pods.lv un hackers.lv… bet nu tas jau ir par traku… hack.ilva.lv vismaz ir interesantas lietas forumā… nav jāmeklē pašam gūglē… a ko labu var redzēt ihack? nodrāzts domēns… vismaz ja mirs ilva tad nebūs žēl naudas par domēnu…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *