Inbox.lv palielina pastkastīšu apjomu

Inbox.lvInbox.lv iesūtīja preses relīzi par to, ka viņi palielina lietotāju pastkastīšu apjomu. Jūs būsiet pirmie, kas lasīs šo preses relīzi, jo citos portālos šī informācija parādīsies tikai rīt no rīta. Paldies Inbox.lv par to.

inbox.lv kopsolī ar pasaules varenajiem

Atbilstoši tendencei, ko diktē interneta pakalpojumu globālā tirgus līderi Google, Yahoo un Hotmail, Latvijas e-pasta tirgus līderis inbox.lv ievērojami palielina gan bezmaksas, gan maksas elektronisko pastkastīšu izmēru lielumu. Līdzšinējo bezmaksas 8 MB vietā, inbox.lv lietotāji sākot ar šī gada 10. augustu varēs izmantot 100MB, kas būs minimālais pastkastīšu apjoms iekš inbox.lv. Savukārt klientiem, kuri izmantoja maksas pakalpojumu “inbox mail+”, inbox.lv pasta kastes lielums virtuāli netiks limitēts.

E-pasta pakalpojumu tirgū jaunās vēsmas parādījās šī gada pavasarī. Pasaules vadošie interneta pakalpojumu sniedzēji Yahoo, Google un Hotmail izplatīja ziņas par gaidāmo e-pasta kastīšu apjoma palielinājumu. Aprīlī viens no pasaules mēroga interneta pakalpojumu sniegšanas “dūžiem” Google paziņoja par nodomiem ieviest bezmaksas e-pasta pakalpojumu Gmail, klientiem piedāvājot 1 GB ietilpīgu pasta kasti (tiesa gan, šis pakalpojums vēl joprojām darbojas izmēģinājuma režīmā, un lietotājiem nav pieejams). Savukārt jūnijā sekoja tā sīvākā konkurenta Yahoo atbildes trieciens. Bezmaksas elektronisko pastkastīšu lietotājiem līdzšinējo 4 MB vietā Yahoo piešķīra 100 MB. Savukārt maksas pastkastītes tika palielinātas pat līdz 2 GB. Arī pasaulē lielākā datorprogrammu ražotājkompānija Microsoft plāno tuvākajā laikā palielināt tai piederošā Hotmail maksas elektronisko pasta kastīšu ietilpību uz 25 MB, 50 MB vai 100 MB, atkarībā no samaksas par pakalpojumu, kas paredzams varētu būt no 40 – 60$ gadā. Līdztekus maksas pakalpojumiem Hotmail saglabās arī līdzšinējās bezmaksas pasta kastītes, kuru ietilpība ir 2 MB. Tomēr kā norāda eksperti, mūsdienu vajadzībām tas ir krietni pamaz un ar šādiem argumentiem Hotmail būs grūti konkurēt e-pasta pakalpojumu tirgū.

Salīdzinot ar citiem lielākajiem Latvijas interneta portāliem ONE, Delfi, TVNET, Apollo, kas piedāvā izveidot e-pasta kastes ar ietilpību vidēji no 5 – 10 MB, inbox.lv patlaban Latvijā ir vienīgais portāls, kurš e-pasta kastīšu lietotājiem piedāvā būtisku tās palielinājumu, min 100 MB.

Papildus informācija
Portāls inbox.lv pieder SIA “INBOKSS”, kas dibināta 1998. gadā. inbox.lv ir viens no vadošajiem Latvijas interneta portāliem, kas saviem apmeklētājiem piedāvā visplašāko interneta pakalpojumu klāstu: bezmaksas e-pasts, Latvijā lielākais bezmaksas spēļu serviss, virtuālais fotoalbums, iepazīšanās serviss, čats, mobilās izklaides, kā arī interneta iepirkšanās centrs. Pavisam kopā inbox.lv ir 670 000 reģistrēto lietotāju, savukārt ikdienā to apmeklē aptuveni 49 000 interneta lietotāju.

86 thoughts on “Inbox.lv palielina pastkastīšu apjomu

 1. rumpels

  opaa, tie tik ir jaunumi !!! Un pie tam ljoti iepriecinoshi, cerams ka no tā necietis pasta darbiba un joprojam uztures to normala kartiba !!! 🙂

  Atbildēt
 2. bobis

  izskatās ka te ir vienkāši dirsā līšna inboxam…. nezin kāpēc to preses relīzi vispirms saņēma pods? Drošvien coolais atsūkāja kam nākas…

  Atbildēt
 3. INBOX

  PODS saņema preses relizi pirmais jo musuprat visobjektivak atspoguļo IT norises Latvijā. Dazi "lieli" portaali nepublicē pat par maksu INBOX zinjojumus presei- laikam baidaas.. no konkurences… .

  Atbildēt
 4. Radeon

  Blins, es jau taisījos uz ārzemju serveriem pārceļot, nu ko patīkami pārsteidzāt, šis pārsteigums pārsit visus pēdējā laika brīnumus, ko taisījāt (uzbāzīgās reklāmas, bremzēšana, serveris downaa), tagad noteikti palikšu 🙂

  Atbildēt
 5. Sandriss

  yee-forsi-es jau sen mociijos ar izmeeriem…INBOX labaakais!!!
  Vienmeer biju tiesi inboxa LIETOTAJS un taads arii paliksu!!!
  Inbox labaakais… =))))

  Atbildēt
 6. Budzis

  Īpašas vajadzības pēc tādas pastkastes īpaši nav, bet neatteikšos 🙂
  Ka tik serveris strādā, negļuko un nebremzē

  Atbildēt
 7. daysleeper

  tik tiesham ljoti liels parsteigums. patiikams. meils manam inboxaa jau cik gadus un shis ir patiikamaakais paarsteigums ;D tik milziigs leeciens uz augshu.
  nu par preses relizi – inbox pareizi dara, ka izdarija ekskluzivitates piedavajumu kaadam no medijiem, tomer pati preses relize ir uzrakstita vaaji – pa vidu bezjedzigi daudz kaut kaadi lejamie gabali. vajadzeja kadam no malas iedot izlasit. 🙂 veiksmigi attistities talak.

  Atbildēt
 8. PATS PATS

  Jauki jau ir, bet jautaajums.. ??? Cik ta buus paaraides (vai kaa to sauc) lielums ?? Onee tas ir 1 Mb… piemeeram focenes paarsuutiit ir bezcers.. Cik ta buus Inboxsam ???

  Atbildēt
 9. aabele

  nu ko – komentārs nr5 mani vienkārši nometa no krēsla 🙂 Bet inboksiem derētu vienu lietu zināt, ka kastes apjoms ir tikai viens no veidiem kā mērīt servisa kvalitāti. Vēl jau atliek reklāmu apjoms u.t.t. apstākļi, kuru dēļ jūsu serviss ir diezgan nelietojams.
  Un nešaubos ne mirkli, ka tieši tīģerēns ar savu e-no.lv būs tas, kas pirmais latvijā paarkāps maģisko 1Gb 😛

  Atbildēt
 10. yap

  Tīģerēns var kaut emailus ar savu locekli pārkāpt, bet tik un tā nekad neizmantošu viņa paklpojumus, bet izmantošu tādu, kuri zina savu darbu un rūpējas arī par savu klientu drošību, priecē, ka inbox par uzlaušanu mēģinājumu paziņo arī attiecīgām iestādēm nevis klusē, kā to dara vairums tādu pakalpojumu sniedzēju.

  Atbildēt
 11. INBOX

  To ābele u.c
  : izejošais maila apjoms netiek limitets , no INBOX uz INBOX bez limita , no latvijas patreiz MAX maila apjoms = 8 Mb ( bijušas pastkastes Max ietilpība ) no arzemju serveriem max maila apjoms = 1 Mb . Max maila izmers no Latvijas jautuvakaja laika tiks palielinats lidz 10 -15 Mb. Tiem kas nezin – pielikums maila palielinas 1.3 -1.5 reizes atkariba no faila tipa.
  Pretenzijas par reklamas intensistāti vai traucešanu kategoriski noraidam – ludzu – MAIL + ,2 Gb pastkaste, NEKADAS reklamas – 5,99 Ls gada nevar samaksat tikai ļoti trūcīgs cilveks , vai tads kuram gribas but nepartraukti neapmierinatam ar "reklams apjomu" .Reklama ir un bus – INBOX sitēma griezas uz 23 serveriem katrs no tiem 2-2,5 Ghz MIN RAM 1 Gb , kopigais disku apjoms aptuveni 1.5 Terrabaiti – nav reklams ieņemumu – nav sistemas .

  Atbildēt
 12. aabele

  yap:
  tiigjereens protams ir e-pasta kings, bet izstāsti, kā man kā pastkastes lietotājam iespaido to, ka inbox.lv lauzēju menti aizveda uz mežu uz paarrunām?
  Mans viedoklis ir tāds, ka ja sistēmas drošību saak stiprināt ar policijas un advokātu palīdzību, tad kaut kas nav īsti riktīgi! Ir jau zināmas organizācijas kas tā dara un kaut ko panāk?

  Atbildēt
 13. INBOX

  To aabele : piedod , bet tu runa ka berns – ja mes apgadatu automashinas ar pretaizdzishans iekartam – tad Tu uzskati ka ja cilveks gaisha dienas laika lauz ar lauzni auto durvis vinjsh nav javed uz POLICIJU ???

  Atbildēt
 14. daysleeper

  labi, ka inbox te uzreiz ari informē kas un kā. nesen man kolēge atsūtija uz inbox meilu 6 MB ! lielu video failu un es ilgi domaju, kā viņa dabūja to gatavu 😀

  Atbildēt
 15. aabele

  nevajag paarprast!
  INBOX lv nav internetbanka. Ir mazliet atsķirība vai kāda klimaksa mocīta pusmūža kundze zem segvārda tur sarakstās ar jauniem puišiem, vai arī stāv reāli "virtuāli" citroniņi – tāpēc man domāt drusku stulbi ir vest uz mežu Salvi Ceriņu par to, ka šis tika pie kaut kādiem mistiskiem log failiem! Neglaimojiet sev 🙂
  Nu varbūt jums arī ir lielākais raids latvija. Ar to arī apsveicu. Taču tas nebūt nenozīmē ka sākšu mīlēt ādažu čipsu reklāmas savos sūtījumos.
  Ir vairāki veidi kā iepazīstināt apmeklētāju ar reklāmu un visstulbākais no tiem ir izkrāsot lapu spilgti dzeltenā čipšu krāsā un uztaisīt kārtējo BLEFI klonu. Iedvesmai kaut vai google.
  Vēlu jūsu kompānijai saules mūžu, tikai nevaig stāstīt mulķa latviešiem ka par naudu nav iespējams iegādāties ētera/reklāmas u.t.t. laiku/pikseļus.
  Nu nemaksāšu jums ne santīma kamēr varēs lietot fantastisko go.inbox.lv servisu. Varbūt mani arī uz mežu vedīsiet par šo saiti? Kaušos pretī jau uz ielas – pat dzjipā neievilksiet 😛
  Un neapvainojos uz jums ka mani saucat par bērnu – kaut gan precīzāks nosaukums būtu idiotiskais romantiķis!
  P.S. Vai var pieteikties ekskursijā uz jūsu serveru telpu?

  Atbildēt
 16. INBOX

  To aabele :
  Visi kam bija TRIBIT sponsoretas +3 Mb kastes tiesham VAREJA lietot go.inbox.lv bez maksas – tas vienkarshi nebija dokumenteets. Lidz shodienai …:)))))

  Atbildēt
 17. hvz

  serveru telpa izskatās lāmiski ar PC tower tipa kārbām 🙂
  bleidi un normāls disku masīvs saietu vienā standarta skapī.
  zinu jau zinu, ka pašiem saskrūvēt ir krietni lētāk.
  P.S. Mūsu sekundārajā serveru telpā ir vairāk dzelžu.

  Atbildēt
 18. INBOX

  To hvz : manuprat servisa pievilcibai un popularitātei nav nekada sakara ar serveru Form faktoru, bet gan no konfiguracijas stabilitātes un piedāvatajam iespejām…

  Atbildēt
 19. Neonz

  Šī ziņa viennozīmīg priecē. Pat vairs neilgojos pēc kādas GMail invitācijas. 100 MiB pilnībā pietiek, izvēlamies Latvijas preci un vel POP3 iraid. Protams, IMAP būtu vel labāk, bet nu visu jau nevar gribēt 🙂
  Ieteikums INBOX tautiešiem – jūs varētu uztaisīt tādu lietu, kā SMS notifikāciju uz noteiktām meilu grupām, piemēram, lai es varu uzlikt, ka SMS notifikācija atnāk tikai uz tām vestulītēm, kuru sūtītāji ir kontaktos. Vai lai atfiltrēt meilinglistes attiecībā uz SMS sūtīšanu.

  Atbildēt
 20. Neonz

  aabele: kādas reklāmas? es piemēram lasu meilus caur POP3, sūtu caur smtp.apollo.lv un nav man nekādu čipsu reklāmu. Tikai tā kā man nepatīk automātiska meilu dzēšana no servera, es tās reklāmas paskatos kad eju laiku pa laikam patīrīt kasti.

  Atbildēt
 21. nm

  aabele, palasot tavus uzbraucienu uz inbox, man nezkāpēc liekas, ka tu esi kāda neapmierinātā e-pasta servera īpašnieks, kurš tagad domās kā piesaistīt klientus, kaut gan nebrīnītos, ja būtu 13-gadnieks, kuram neizdevās nokon***.

  Atbildēt
 22. moox

  Inbox meginaju lietot bet dizians nepatik.. un biedee droshiiba. kadreiz pirms gadiem 4 LU uzlauzaam ar otru dzeku galvenaa admina paskasti ar cgi skriptu. parole bija vinjam "pepsikola" 🙂
  Lietoju Gmail, dizains apmierina, 1 Gb arii ok 🙂

  Atbildēt
 23. Kirils

  nenoliegshu, ka inbox lietotaajiem zinja ir pozitiiva, tachu saakumaa buutu tikushi galaa ar aktuaalaam probleemaam un tad kjeerushies pie maarketinga trikiem.
  jauns logo protams ir jauki un reizee nedaudz shokeejoshi.
  kur tad palicis moto "riiciibas briiviiba"? ;> gygy

  Atbildēt
 24. bubu

  Es tak iepriekš neteicu, ka inbox reklāma ir slikta. Es teicu, ka mani tracina FLASH reklāmas. Visādi lēkājoši, slīdoši objekti un krāsas. Murgs kautkāds.

  Atbildēt
 25. ZBH

  hvz : vareej jau nu ar pirkstiem nevicinaaties, neba nu pa sav sapelniito peso tu tos bleids pirk. ja tavs darbs dabuut rukaat ar taad pash konkurenc, apgroziijum un pelns procent kaa INBOX, fig tev tur kaad bleid staaveet. tu kaadaa LMT/LTK seed, vai kaadaa bankaa (lai gan bankaam par bleidiem bik shaubos)?
  a Compucase LX6A21 keis iraid lot lab ne tikai prieks savs cens, bet arri divreiz augstaaks, daudzos rackmount keisos ventilaacij iraid kudii suudiigaak par shameejo, a trobels kudii lielaaks.

  Atbildēt
 26. Spameris

  Ap*irst jau visi ir gatavi, man piemeeram tas serveru telpas bildes silda sirdi. Malachi puikas taa tureet. Un ar bezmaksas paklpojumiem nekaadu bleidus nevar uztureet.

  Atbildēt
 27. Sarky

  SOS!
  Vakar saņēmu sms, kā jau parasti, ka ir vēstule. Vēlāk skatos – tukš… Šorīt atkal viens man uzrakstīja – vēstuli lasu mobīlajā, bet kaste tukša!!
  Tagad pamēģināju pats sev no citas kastes atsūtīt – taspats – sms ir, kā parasti, bet pasts tukš!
  noņēmu sms notifikāciju – tagad gan IR vēstule kastē!!
  Kautkādas kļūdas pēc vestules tiek dzēstas, sūtot sms!!!

  Atbildēt
 28. Lupus

  Visi tā satraukušies, tā satraukušies, un inbox laimīgi stāv sardzē un mazgājās balts…
  Viens – patīkami ka inbox.lv cenšas uzlabot attiecības ar latvijas IT profesionāļu (piedodiet, nenoturējos. Vairs tā nelamāšos) tautu. Ja pareizi atceros tepat vien arī iepriekš ir bijušas diezgan interesantas diskusijas ar inbox tautu un teju vai fiziskiem draudiem. Cieņa un gods.
  Divi – ja jau visi te lieto un grib izteikt kritiku, atļaušos arī es. Svarīgi būtu pārveidot lapas dizainu lai tas nekostu acīs – visas tās sarkanās podziņas un reklāmiņas kož. Konkrēti kož. Par reklāmām runājot – nemaz ar nav stils reklāmu uzbāzt uz lietotāja pastkastes saraksta, lai lietotājs var iet pakārties cenšoties saskatīt kas viņam īsti ir atnācis. Par regulārajām tehniskajām problēmām vispār nerunāšu.
  Trīs – par tām pašām tehniskajām problēmām. Tomēr parunāšu. 1,5Tb inbox apgriezienu kantorim ir nepiedodami mazs apjoms. Vēl traģiskāk būs ja izrādīsies ka tas ir summējot pa visiem datoriem izmētātos IBM GXP75 diskus. (kmoon – es savus failus darbā glabāju uz 3Tb raid5 masīva. Un tas mums nav vienīgais.). Ja dzirdu kā inbox pārstāvis paziņo ka svarīgākais ir tas kāda ir aparatūras stabilitāte, nevis tās piegādātājs, tad var redzēt ka par profesionāli viņu nenosauksi. Jebkura ar rociņām no veikala plaukta pirktajām daļām pirktā aparatūra nekad nestāvēs līdzas normālai laba ražotāja kopā liktai un salāgotai serveru kastei. Par sun pat nerunāšu, bet piemēram DELL vai IBM ir izcili paraugi. Vēl arī – kā inbox tiek galā ar regulāri nosvilstošajām daļām? Ja ņem vērā to ka gan jau katrā kastē sava mātesplate, etc…
  Bet citādāk – lai dzīvo. Ir cilvēki kas lieto, kā piemēram mana māmiņa, un nav nomiruši.

  Atbildēt
 29. ZBH

  Lupus : nez ko Microlink servisaa plauktos DELL nebiij retums, barokl viniem toch pret prikoliem iraid neizturiig. tas taa, par brand slavinaasan.
  HEC barokl, ASUS vai ServerWorks maatens, lai arri veikalos nopeerkams, neir slikt. btw, Latvijaa veikalaa var nopirkt arr Corsair RAMus, tos par suudiigiem taa kaa nevareet saukt.
  es tiesaam nezin, ar ko Gigabyte vai MSI (vot neaceros iist) kaadam brandam razot maaten iraid labaak par cit taa pash Tier 1 razot neleet maaten. mozj var pateikt?
  IBM kaadreiz veltiij 100h vai nu cik tur biij testiem. vin to jau kaads 10 gads nedar.

  Atbildēt
 30. Paligs

  Es kaut ko nesaprotu. Ja jau ir zināma problēma, INBOX nevar pats noņemt un uzlikt to notifikāciju tiem, kam viņa bija? Nedomāju, ka ir prātīgi piedāvāt lietotājam apkārtceļus (workaroundus) tā vietā, lai izlabotu vainu programmā, ja vien tas nav īslaicīgs pagaidu risinājums kamēr notiek labošanas darbi.

  Atbildēt
 31. Kirils

  a la LMT.
  "mees jums shoriit atsleedzaam pakalpojumu. nosuutiet paaris sms tur un tur un probleema pazudiis"
  LMT gan sliktaaks, shitie pat naudu nenokaash ar to ;D

  Atbildēt
 32. Andris

  vispaar jau interesanta tendence pasaulee – palielinaat emaila web space … bet kaads reaals labums no taa ir lietotaajiem? varbuut 0.1% reaali arii izmantos vairaakus desmitus MB bet liekaakajam vairaakumam lietotaaju maili labi ja uz daziem MB sakraajas… palielinaata ietilpiiba tik taads reklaamas triks…

  Atbildēt
 33. Kirils

  Andris: taa nav. ir cilveeki, kas principaa nedzeesh meilus. mani lietotaaji (straadaaju organizaacijaa un nodroshinu saviem lietotaajiem meilus) bija shokeeti, kad pateicu, ka tagad limits buus 50mb, jo blablabla. zin cik gruuti vinjiem naacaas tiiriit patkastes, kur ir ap 1GB meilu? 😛

  Atbildēt
 34. INBOX

  Sheit ir mail.ru statistika – mail ru tu pats vari bezmaksas pieslegt extra 25 Mb kad iepriekshejie ir aizpilditi
  83.27 % ir ieslegushi 50 Mb apjomu
  8.97 % ir ieslegushi 75 Mb kastes apjomu
  3.34 % – 100 Mb
  2.96% 100 – 200 Mb
  1.08 % 225 -500 Mb
  palielinot lidz 100 Mb tiek nodroshinata aptuveni 92 % lietotaju VAJADZIBAS .
  http://net.compulenta.ru/2004/7/27/48778/

  Atbildēt
 35. Mja

  Lupus

  Piedod tu pats izrunajies kaa siikais kas nekaa neceert.3 Tb ak vai cik tas ir daudz… Katrs liek tik cik vajag. Par visiem DELL, IBM un tt vispar aizej pasedi zem galda un paklusee. Tie brandi ir daudz nestabilaki un daudz vairak luzt un mazaku perfomanci izrada kaa labs Intel serveris tepat latvijaa lavi salikts ! Tas viss iz pieredzes.

  Atbildēt
 36. Andris

  2 Kirils www @ 10.08.2004 / 14:10
  😀 tad jau tur viniem laikam glabaajaas fotoalbuumi, mp3 un videoklipu kolekcijas… ja mailu izmanto taadam meerkim, arii ar 10 GB bus pa maz.

  Atbildēt
 37. gone

  Man reaali kasti vajadzeeja tiirit reizi meenesii. Tagad pietiks ar reizi gadaa. Apjoms savaazas no maiinglisteem un p-b-e-m speeleem.

  Atbildēt
 38. INBOX

  To Vimba : nesapratu topic : uz melna keisa labaja puse uzlimets tiesham ir powered by AMD – ja kas nezina – visi INBOX serveri skrien uiz AMD prochiem – zinu tulit atskanes INTEListu un blade serveru piekriteju recienu ka AMD nav serveri u.t.t. – bet no pieredzes sakaam AMD price performance ir OK un ipashi performance ir Ok – ja kas birst – tie it HDD – bet ir jau izstradata metodologija ka to problemu risinat . Birst pilnigi visa hardware – SCSI, IDE u.t.t. – paruna ar LMT vai TELE2 adminiem kas njemas ar tel sarunu log arhiveshanu …..
  skat viedokli un temu :
  http://www.pods.lv/arhivs/2004/7/13/1865/
  musu komentars no 79

  Atbildēt
 39. Tāpat vien

  To dirs*jiem: būtu labāk ķērušies pie monopolistu (LMT [valsts organizāciju sponsorēta], Lattelekom, Latvenergo, Latvijas gāze) un birokrātu (= jebkura valsts iestāde ar tās "labajiem" darboņiem) rīklēm, nevis apcēluši konkurences apstākļos (izvēlas pēc price/performace, nevis "nav kur naudu bāzt" vai "iedošu draugam un paņemšu arī sev nedaudz no svešas naudas") darbojošos uzņēmumu.
  Protams inbox arī nav enģelis, bet tomēr global respect par sasniegto …

  Atbildēt
 40. noisex

  Nu katrs uztaisa savu DC, pec materialam iespejaam, protams, ka katrs sevi cienosh kantoris gribetu kartigu rackmount’u telpu, velams sleegtu raidaa 😛 bet nu tas prasa gan zinashnas -konfigurejot to visu, gan ari lielas investicijas, un man kaut ka negribas ticet, ka inbox.lv nopelna baiso pikji ar shito visu padarishu…nu hvz, nekad neesmu bijis inbox.lv klients un netaisos but, jo nav vienk nekadas vajadzibas, bet lai jau chalji raujas, un taas kastes prieksh shada veida kantora ir ok.

  Atbildēt
 41. Juris

  neatceros vai inbox regjistracijas noteikumos bija mineets( varbuut arii bija ) ka var suutiit spamu, bet es sanjeemu spamu par tiem 100mb. Un tas nu man shkjita pretiigi peec taa kaa inbox.lv raudaaja par fotki.lv spamu, bet pats izraadaas nav mazaaks spamers. Turklaat es n-taas reizes biju njeemis nost kjexi no tiem checkboxiem, kuri vinjiem ljauj izsuutiit spamu, bet tie kjekshi kaut kaadaa mistiskaa veidaa noliekas vietaa vai arii vienkaarshi tiek ignoreeti.
  Runaajot par tiem 100 mb tas viss ir sviests, ja njem veeraa ka max. meila izmeers ir tikai 8mb un es netaisos savu accountu izmantot kaa failu serveri. Es jau tad labaak censhos izmantot www.cc.lv pakalpojumus, kur ir 25mb un man vairaak nevajag, kur ir gan pop3, gan IMAP, gan daudzi citu fiichu un tas viss bezmaksas.Cerams tikai ka taa arii palix.

  Atbildēt
 42. vimba

  2 INBOX
  Sorry nebižojies 😉 Man kaut kā izlikās kad runa iet par INTEL izstrādājumiem, tāpēc biju tā izbrīnīts redzot uzlīmīti ar AMD. Viss.

  Atbildēt
 43. Kirils

  hehe. tiigjeris ruXX33 😉
  btw, inbox nelabo kljuudas savaa softaa, jo tam neesot paveeles/finanseejuma, bet piedaavaa visaadus workaroundus :[

  Atbildēt
 44. INBOX

  To kirils : tev jau tris reizes paskaidroja – nevar INBOX lietotajm nosutiit mailu no root@whatever.lv un punkts . Tas ir musu rules nevis gljuks un lugums sutiit no jebkada cita atskaitot root nav nekads "workarounds" . Upss ai ai KIRIL – nav tev/ tavam hostingotajam atverusies kastiite postmaster@id.lv un abuse@id.lv bus jadod zinja uz rfc-ignorant.org lai no blacklisto tadu ID.LV

  Atbildēt
 45. Ivchikx

  To INBOX
  Vispār man jau arī palasot to komentāru par sūtījumu izmēriem mati cēlās stāvus. Tiešām kāda jēga no tiem 100MB (ja neskaita to, ka slinkiem cilvēkiem slinkums dzēst vecas vēstules laukā, jeb kāds taisa saraksti etc tā, ka sanāk vesela grāmata un pēc tam to lasa), ja ienākošo apjoms, piem., no ārzemēm ir tik ekstremāli mazs?!? Varējāt jau palielināt tos skaitļus, nevis bezjēdzīgi sacensties ar pasta pakalpojumu sniedzējiem par pastkastīšu izmēru…
  Atļaušos piekrist arī Inbox.lv viedoklim par Pods.lv! Lasu šo saitu regulāri un neko labāku pagaidām neesmu redzējis! Respect! to Pods.lv!
  Reklāmas man netraucē! Kaut vai Inbox.lv nolīmē visu savu lapu ar reklāmām! POP3 pieeja rullez! 😉
  Citādi Inbox.lv Respect!!! =)
  To xxx
  Vispār man no tā e-no.lv dizaina arī kuņģis apmeta pāris salto… brrrr… =P
  Ivchikx…=)

  Atbildēt
 46. Jurchiks

  100 Mb kaste ir OK – nav jauztraucas par tuliteju vestulu ar pielikumiem izmesanu. Vairak satrauc, ka sodien visu dienu no Rigas centra nevaru inbox.lv pieslegties (kaut gan kolegim Rezekne problemu nebija). Vai atkal kaut kas nobiris?

  Atbildēt
 47. saulite

  Paldies inbox par paarmainjaam. Reklaamas mani nemaz netraucee. Pagaidu, kad chalis ar lielajaam aciim beigs briiniities un pavirziisies pa labi un turpinu.
  Bet to niigro komentu autoriem saku – ejiet labaak paeest, jo neeedis latvietis ir niigrs. Uz priekshu!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *