36 thoughts on “Mozilla Thunderbird 0.7.3

 1. koko

  mmm… Vienu varu pateikt droši – tādā ziņā Mikrozapte ar saviem hotfixiem rullē… Citādi – nepaspēju uzlikt vienu FF versiju, jau vajag paarinstelēt citu. Reizēm piebesī… Itkā ir iebūvētais update, bet jebkurā gadījumā vajag instalēt jauno versiju ceļekom… Varētu šamie izdomāt, ka, teiksim vienai versijai apakšversijas nāk hotfixu veidā… A nu kad iznāk jauna versija, tad nu lai ir tas reinstalls 🙂 Uz TB tas pac attiecas 🙂

  Atbildēt
 2. d-struction

  " mani arī piebesī… jāinstallē visi plugiņi un vēl jākonfigurē katrs :("
  kas tad tas?
  uzliku jauno -.7.3 versiju un viss ieprieksheeji extension un pat teema staav kaa staaveejusi.

  Atbildēt
 3. Lāme

  Stulbs jautājums – kas tā vispār par programmu? E-pasta klients? Rakstā nav norādīts 🙁 Es tieši meklēju kādu e-pasta progu. Outlook sūkā IMO. No bildītes rakstā noprotu, ka tā ir e-pasta proga, ne?

  Atbildēt
 4. redbox

  Nav ne jausmas kā citiem, bet man Thunderbird liekas pasmags. Salīdzinot: Thunderbird norij 20 MB uz mana PC, kamēr TheBat! 10.

  Atbildēt
 5. coolynx

  Jāpagaida, lai vēl kādu gadu pastrādā pie produkta, saliek vēl fīčas klāt un pieslīpē visu, tad būs jāsāk domāt par migrēšanu. Ar Firefox bij savādāk, jo IE nav vispār nekādu fīču, tā kā tur nav divu domu. Savukārt The Bat! vs. Thunderbird jau ir fīčas un ātrdarbība vs. mazāk un citas fīčas un lagi…

  Atbildēt
 6. Lāme

  Nokačāju. Lietas, kas man patīk – ka katra e-pasta accounta msg var skatīt atsevišķi (laikam Outlookam tāda fīča nebija), bet nepatīk (varbūt nemāku), ka Thunderbirdu nevar minimizēt ‘to system tray’ un tad kā Outlook 2003 redzēt, ka ienāk jauns ziņojums. Redzēs, kā būs.

  Atbildēt
 7. artis`

  Lāme, palasi arhīvā citos komentāros par TB, tur bija arī apskatīts systray pluginu jautājums. Jauno mailu notifikācijas ir.

  Atbildēt
 8. redbox

  Neredzu jēgu piebāzt e-pastu ar spraudņiem, lai tie funkcionētu. Un tray’a režīms man nepatīk. Tad jau tiešām, labāk pagaidīt, kamēr viņu uztaisīs par pilnvērtīgu e-pasta klientu, optimizētu tā, lai derētu katram. Bet pašlaik lietošu TheBat! – ātrs, mazs, viegls un pilda savu darbu 😉

  Atbildēt
 9. Oct0

  /me plaano migreet no thunderbird back to outlook express.
  /me ar lielu sajuusmu uznjem katru opensource ievanojamiibu, jo tas tikai apstiprina, ka visos softus ir gljuki, un kad vinji kluus populaari, tad vinjus arii saaks izmantot :DD

  Atbildēt
 10. Lāme

  Ok, systraju uzliku, bet – kā pierunāt, ka tas štrunts pats vislaik čeko mailserveri, vai tur nav jauni msg, nevis pašam spaidīt kā lolam pogu ‘Get Mail’?

  Atbildēt
 11. Jazz

  Man Pērkoņputns lido! Foršs pasta klients IMHO. (lLaikam tikai tāpēc, ka manas "parastā lietotāja" vajadzības pilnībā apmierina!)

  Atbildēt
 12. to : MZM

  ērgli, izvēlies izteicienus. kautgan 95 linsux lietotājiem latvijā kaukas ir aizbloķējies tajā smadzeņu daļā, kas atbild par ētisku attieksmi pret apkārtējiem.

  Atbildēt
 13. e-remit

  MZM: theBat nav Linuxā.
  Starp citu, kādu laiku atpakaļ gadījās lasīt, un pēc tam pašam izpētīt, ka theBat mīl atmiņu aizd***t ar memory leekiem, t.i. šī aplikācija tika minēta kā ļoti sū***s programmēšanas piemērs.

  Atbildēt
 14. coolynx

  e-remit: Tu kaut ko gadījumā nejauc. The Bat! kā reizi izcēlās ar to, ka pat uz P200mmx bez problēmām spēja apstrādāt vairākus desmitus tūkstošus e-pastus un nemaz nenoslogoja proci un neapēda atmiņu. Tā kā tu noteikti būsi kaut ko sajaucis.
  Pirms diviem gadiem tika uzsākts līdzīgs fleims. http://pods.lv/arhivs/2002/4/30/592/

  Atbildēt
 15. e-remit

  coolynx: nejaucu – tas nebij par to. Kaut kādā krievu lapā par programmēšanu bij par to, bet tagad neatrodu. Tas nebija par mailu daudzumu, bet gan par atmiņas gružošanu. Bet droši vien tas jau salabots…

  Atbildēt
 16. coolynx

  e-remit: Var būt, ka tas ir sākot no 2.x versijas. Es diezgan maz esmu šo versiju palietojis un nezinu cik tā stabila. Bet vismaz pagaidām nav bijušas nekādas problēmas ar atmiņas savaldīšanu. Diemžēl par Thunderbird to nevarētu teikt.

  Atbildēt
 17. Oct0

  peedeejo nedeelju ieveeroju vienu gljuku ieksh thunderbirda. Man ir triis accounti+izejoshais pasts. Patreiz netieku klaat vienam pasta serverim (tiikla probleemas). me palaizh thunderbird – kaadu laiku straadaa normaali, peec tam vairaak nesanjem pastu no abiem ejoshajiem serveriem un nevar nosuutiit veestules, naakas paarstarteet thunderbird.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *