PuTTY Settings Manager v0.36a

Turpinot šodien aizsākto tēmu par PuTTY tapa arī šis ieraksts. Roze pasvieda adresi uz vienu labu programmu – PuTTY Settings Manager. Noderēs tiem, kas nevēlas ķēpāties ar Windows reģistriem, lai eksportētu PuTTY konfigurāciju, bet vēlas to darīt izmantojot programmas iespējas.

Atšķirībā no reģistriem, ar PSM varēs ērtā grafiskā vidē izvēlēties vēlamās adreses kuras eksportēt un saglabāt tās .reg failā. Patiesībā nebiju iedomājies, ka kāds šādai darbībai būtu izveidojis atsevišķu programmu.

Programmas kreisajā pusē var redzēt pieejamo adrešu sarakstu, kas tiek ņemts no Windows reģistra un labajā pusē atrodas tās adreses kuras tika izvēlētas eksportam.

PuTTY Settings Manager

Patiesībā tas arī viss, jo importēt šīs adreses nāksies ar eksportētā .reg faila palīdzību.

Ja radās interese, tad var ņemt un testēt uz nebēdu PuTTY Settings Manager v0.36a 36KiB

13 thoughts on “PuTTY Settings Manager v0.36a

 1. Roze

  dunduks: Redz ideja tika pamesta dēļ iepriekšējā posta komentāriem (tika nospriests, ka attiecīgi palielinoties saglabāto sesiju skaitam, krietni pieaug arī laiks, kas nepieciešams, lai ar rociņu eksportētu datus).
  Galugalā ir 1000 (varbūt vēl kāda 0) un 1 softs, kuru varētu aizstāt ar roku darbu vai plain text editoru, bet cilvēku slinkumam nav robežu 🙂

  Atbildēt
 2. dunduks

  Roze: Cilvēku slinkumam tiešām nav robežu 🙂 . Visi saglabāto sesiju reģistra ieraksti, neatkarīgi no sesiju skaita, taču nemētājās izkaisīti pa visu reģistru, bet noteiktā reģistra atzarā. Noeksportēt reģistra atzaru var arī ar Win standarta regedit palīdzību un tas aizņem ļoti minimālu laika posmu. Lielāks laiks paiet kamēr sameklē šito pergu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *