Internet Explorer caurumiņi

Vakar vakarā Jānis iesūtīja šo te adresīti uz SecurityFocus lapu kurā ir aprakstīta diezgan bīstama ievainojamība. Tiem, kam interesē kā tas viss notiek var palasīt detalizētu analīzi par šo ievainojamību.

Visdrosmīgākie Internet Explorer lietotāji (par drosmīgiem var uzskatīt visus IE lietotājus, jo viņiem ikdienā ar to ir jāizdzīvo piedrazotajā internetā) var notestēt nekaitīgu skriptu, bet tie, kas nav uzinstalējuši IE SP1 testē šo failu.

Interesenti var palasīt šīs pašas ievainojamības apspriedi iekš Hackers.lv.

57 thoughts on “Internet Explorer caurumiņi

 1. Vaards

  Tak nekaa nav – Antiviirus uzreiz pasaakumu "piegriezh":
  Scan type: Realtime Protection Scan
  Event: Virus Found!
  Virus name: Downloader.Trojan
  File: C:WINDOWSTemporary Internet FilesContent.IE5U6PU0YW5installer[1].htm
  Location: Quarantine
  Computer: VILNIS
  User: vilnis
  Action taken: Clean failed : Quarantine succeeded : Access denied
  Date found: Thu Jun 10 13:00:09 2004

  Atbildēt
 2. koko

  NJā… FF foreva… Itsevišķi jaunais man saak iepatikties 🙂 IE izmantoju tikai, lai notestētu vairākos paarlūkos, ko esmu sastrādājis 🙂

  Atbildēt
 3. Knagis

  vai tikai te atkal nav izpūsts zilonis no peles. pirmkārt jau iekš winxpsp2rc1 šis bugs ir novērsts, otrkārt, to ķer jebkurš antivīruss, treškārt, lietotājs ir jāpierunā aiziet uz kaut kādu kreiso linku… un kur te ir tā "sevišķā bīstamība"?

  Atbildēt
 4. Lucky

  Sevišķā bīstamība, manuprāt, slēpjas tur, ka nepārtraukti tiek atrasti visdažādākie caurumiņi ēzelītim. Savukārt pārējie browseri tikmēr lēnā garā attīstas un pilnveidojas …

  Atbildēt
 5. MXX

  Kā ta coolynx nenoturēsies un kārtējo reizi nenoliks MS produktus 🙂 ja uzrastos Firefox nopietnas kļūdas par tām gan šeit gan jau klusētu, nu bet cik tad to lietotāju FireFox? 😀

  Atbildēt
 6. oollee

  FireFox lietotāji ir diezgan daudz un ļoti strauji palielinās lietotāju skaits. Es visiem draugiem, kas vēl erzelīti izmanto, iesaku pāriet uz FireFox.

  Atbildēt
 7. jangs

  Vai es esmu vienīgais, kam šķiet, ka FireFoxisti ir kļuvuši paarāk uzmācīgi ar savu superdubermegakewlbrowser? Jā, FireFox piemīt daudzas labas īpašības, bet tāpēc jau nav nepieciešams veikt tik aktīvu "propogandu".

  Atbildēt
 8. xp

  Kas tad, man ir jālieto Mozilla FireFox un tad es būšu baigi krutais datoriķis?
  Es varu saderēt,ka visās tajās IE alternatīvās caurumi ir ka biezs.
  Vienkārši IE ir Microsoft produkts, un tā ir iegājies, ka viss ko taisa microsofts ir sux.
  Bet atcerieties vienu, ka gandrīz visi šeit rakstītāji izmanto Mc produktu, varbūt kāds dažs labs lieto LINUX.
  Un ja paskatās reitingus, tad IE ir krietni priekšā visām alternatīvām.
  IE savā ziņā ir labs, ja māk ar to rīkoties un konfigurēt – uzlikt google toolbar vai ko citu, lai bloķētu reklāmu logus, uztaisot augstāku drošības līmeni, un visbeidzot nespiežot visu, ko nets piedāvā ieseivot.
  Ja šie visi noteikumi būs ievēroti, tad nekas ļauns nenotiks

  Atbildēt
 9. user

  lohs arii bazniicaa dabuus pa muti…
  /me riebjas bezsakariigie striidi ms vai linux, kursh antivarianc ir labaaks utt…
  Kursh produkts ir labaaks – to nosaka % useru daudzums galu galaa..

  Atbildēt
 10. coolynx

  jangs: Nē nu, tas bija, lai cilvēks nerunā muļķības. Vienkārši, ja ir, kas bīstams vai vismaz tuvu uz to pusi, tad par to arī informēju. Protams, ka Microsoft pārspēt būs grūti šajā ziņā…

  Atbildēt
 11. MMX

  Nu, bet cik var braukt uz IE? Pods.lv apakša vēl ikoniņa ar IE attēlu un bllakus "ignored" pierakstīts. Varbūt vēl saita sāna pieraksti Firefox rullez 4ever? Lai cilvēkiem dalektu, ka obilgāti jālieto tāds pārlūks kāds patīk šī saita autoram.
  Un tu tiešām esi pārliecināts ka firefox nav tik daudz bugu? Ja tie nav atklāti, tas nenozīmē, ka tādu nav. Lietotu pasaulē IE un Firefox 50:50 katru dienu security saitos parādītos šo abu bagi vienādā līmenī un ātrumā. Vai arī tu tiešām esi parliecināts, ka Firefox browsera programmētāji ir pārcilvēki un sataisījuši supernebugainu, nekļudainu pārlūku un MS tik bomžu bars ar līkām rokām, kuri tikko iemācījušies lietot datoru? 🙂

  Atbildēt
 12. 0_o

  Man daudzi pazīstamie lieto FF un sajūsmā krata galvas. Laikam daļēji manas aģitācijas sekas- vienmēr iesaku pamēģināt un pagaidām liekas neviens kas pamēģinājis nav atteicies un rāpies atpakaļ uz ēzelīša pusi.

  Atbildēt
 13. MMX

  Piekrītu jangs par propogandu, njā gluži kā staļina laikā , kad tam bija izveidots personības kults, tik šeit firefox 😀

  Atbildēt
 14. Knagis

  firefox ir diezgan jauks, ātrs (ko paarsvarā realizē laikam kā optisko mānu, jo 1) viņš nepārzīmē visu lapu, bet tikai to, kas mainās, 2) viņš zīmē lapu pakāpeniski, nevis kā IE visu uzreiz. Reālais lapas uzzīmēšanas ātrums nemaz gan jau nav tik labāks). Bet IE toties ir ļoti lakonisks, nepiebāzts visādām superfīčām (reta īpašība MS produktu vidū). labi, nevajag atkal jau strīdēties :))

  Atbildēt
 15. coolynx

  MMX: Tu esi kaut ko manāmi pārpratis.
  1. Ikoniņa lejā stāv tādēļ, lai lameri liktu mieru ar savām vaimanām, ka viņu kreisie pārlūki neatbalsta standartus un lapa neizskatās tā kā viņiem gribētos.
  Protams, uzrodas indivīdi, kas raud arī tad, ja redz šādu ikoniņu – visiem jau neizdabāsi. Lamer na to i lamer čto plačit.
  2. Es informēju par bīstamu caurumu, kas ir reāls un taustāms, lai pabrīdinātu potenciālos upurus, kas ik pa brīdim raud – a kāpēc man atkal pilns dators ar visādu drazu, lec visādi logi, kompis nestrādā. Nu lieto normālas programmas vai sēdi uz updeitiem.
  3. Man ir pie kājas, ko tu lieto. Tikai liec mani mierā un nebrauc man augumā par to, ka es izsaku savu viedokli un neesi spējīgs aizstāvēt savējo.
  Goda vārds, ja mani liktu mierā visi šie lameri, tad man būtu pilnīgi uzspļaut vai tu dzer, pīpē, osti līmi, duries, lieto windows, linux, internet explorer vai dari kaut ko citu, kas tev patīk, bet netraucē citiem dzīvot un neuzvel savas problēmas citiem.
  Vienkārši lietojot Firefox, Opera vai kādu citu pārlūku atkrīt daudzas problēmas un dzīve kļūst saulaināka.

  Atbildēt
 16. misame

  Clx: Varētu gan nodomāt, ka visi pārlūki, kas "atbalsta standartus" Tev lapu parādīs pareizi :))
  Es jau neko, bet nu, līdz šim ir tā, ka "nobody’s perfect" 🙁

  Atbildēt
 17. coolynx

  misame: Ja pārlūks atbalsta standartus, tad vienīgais, kas atšķirsies būs fonti dažādās vidēs. Viss pārējais būs identisks. Tas ir fakts.
  Vari pats notestēt, ja netici.

  Atbildēt
 18. misame

  Clx: Lielā mērā taisnība, es vienkārši gribēju pačīkstēt par to, ka arī FF un Opera nav 100% perfekti – ir arī gadījumi, kad viņi lietas saprot dažādi. Iespējams, tāpēc, ka standartā nav pilnīgi precīzi noteikts, kā tas būtu darāms un interpretācijas atšķiras.
  Uzreiz nespēju atcerēties piemērus, zinu, ka viens bija ar line-height saistīts.

  Atbildēt
 19. ZBH

  xp : bet taa jau arri iraid, ka viss, ko tais M$, suukaa. vin nejeedz normaal uztaisiit tik (saliidzinos) elementaars liets kaa FTP un Telnet klients (SSH laikam vispaar paaraak augst pilotaazh viniem, attieciig nemaa). es pat teikt, ka tie klient, kas biij NT4, lai arri biij meesl, tomeer biij mazaak meesl pa tiem, kas W2K. nahh biij jaasacakaree liidz nemanjai?

  Atbildēt
 20. ZBH

  MMX : mazilu dzimtai tester un haker bars krietn lielaaks. tas gan teoreetisk, gan praktisk atsaucs uz kod tiesaam kvalitaat.
  btw, palaid IE5 un apsties, kas vinam help>about’aa staav rakstiits attieciibaa uz Based from. zin, kaads biij taa perdukt vien no autoriem turpmaakaas gaits? kurs ta te iraid alternatiivs?

  Atbildēt
 21. bush

  zbh, tu esi cietpaurains taisnvirziena radījums. ja jau microsoft saak nākt sūdi par wmp, kas jāņem laukā. tad kāda sūda pēc, ibio, viņiem bāzt vēl visādas citas lietas tur iekšā?
  un, p.s. runāt iemācies. citādi pretīgi lasīt

  Atbildēt
 22. MMX

  coolynx, sapratu, IE useri ir lameri un šajā saitā IE tiek igonorēts, jo tev tas nepatīk. Tik to varēji pateikt arī vienā teikumā.

  Atbildēt
 23. petruha

  mmx, aizver savu smirdiigo zhaakli. taa 1n raadaas, ka nemaz ar neesi meejginaajis lietot citus brauzerus iznjemot iexplore. ne1ns normaals cilveeks, pameegjinot mozilla/firefox/mozh_opera nekad vairs neatgrieziisies pie iexplorera. tas ir vairaak nekaa skaidrs. un tam ir 1ns 1niigs iemesls – iexploreris sako – tas ir neeerts un tizls brauzeris, kursh neatbilst standartiem, kuram nau nekaadu fiichu (un tici man, ir ljoti noderiigas, tabi un popup blokjeeshana naak 1ie praataa) un + pie visa tur ir pilns caurumu. un, mmx, tu jau esi apnicis ar savu infantiilo spamu.

  Atbildēt
 24. Knagis

  petruha, piedod, bet aizver savu zhaakli, no kura arii labi neozh… peec tevis rakstiitaa vien sanaak, ka tu mani nosauc par neriktiigu, kam nu es galiigi nepiekriitu. esmu izmeegjinaajis visus tevis piemineetos browserus un veel dazhus, bet tomeer palieku pie IE. Un taadu kaa es ir ljoti daudz, vieniigais, ka lielaakaa dalja no vinjiem pret darbu attiecas bikinj nopietnaak nekaa es un vispaar neteeree savu laiku, lai spamotos komentaaros. Ko nevareetu teikt par sho alternatiivo browseru lietotaajiem.

  Atbildēt
 25. ZBH

  bush : vaard kraajums tev tikpat nabags kaa intelekts. FTP un Telnet klients vin tur jau iraid iebaazush, ko tu veel murgo, ka viniem neir jaabaazh klaat? tu to par SSH? vareej uztaisiit taad pas meesl, neviensVanDyke Software viniem augumaa nebraukt. tik vien taa labum, ka M$ dzimtaas parodijs nesastaad konkurenc normaaliem produktiem, bet tas vienalg nenoziimee, ka vin klient jau nebuut bundleet liidz ar vin lamer-friendly OS.
  nesen kaukur lasiij par vien speeljuk izdeveej, kurs bankrotee, un kuram biij saukls tipa "By gamers. For gamers.". nu tak M$ perduktiem piestaveet "By lamers. For lamers" :g:

  Atbildēt
 26. Knagis

  ZBH, tu vari uzprogrammēt labāk?? Tad kodē un nevis aprunā MS. Viņi dara savu darbu, jā vecās iestrādnes nav pārāk labas, bet līdz ar jaunajām versijām problēmu paliek arvien mazāk. Un ZBH, kāpēc sagribēji, lai winā būtu ssh klients? Lai būtu vēl viens softs, ko apdirst? Un kas vainas wina telnet klientam (tam kas ne uz win9x)? Atshkjiriibaa no putty tas ir konsolē un strādā perfekti. Ja tas ir lokālais tīkls, tad winxp telnet serveris un klients ir pilnīgi pietiekami rīki remote administrācijai. Windows ir viens no veiksmīgākajiem IT produktiem visā IT vēsturē. Ja tev interesē drošs dators, tad ir pilns ar dažādām programmām, kas tev jebkuru windowsu padarīs par seifu (firewall+antivirus+ie plugini+…). Windows un pārējie MS softi ir daudzejādi labāki par to alternatīvām kaut vai tāpēc, ka MS tērē naudu, lai izpētītu, kas cilvēkiem patīk/vajadzīgs/etc. Kamēr alternatīvie ir daudzi, katrs taisīts savai cilvēku grupai, kura tad to arī izmanto. MS produkti ir produkti tautai – tie ir ērti, vienkārši, saprotami un elementāri izmantojami. Tas ir tieši tas, kas nepieciešams parastam lietotājam. Un tas, ka uz vecajiem 9x logiem tagad IE 6 sux, jo caurumi paliek nelāpīti, diemžēl ir jāpieņem kā fakts, jo galu galā, cik no jums visiem linuxistiem izmanto piem. 2.2 kerneli? MS neizlaiž jaunas versijas ik pa pāris nedēļām, kas būtībā lielākoties ir bugfixi, bet toties viņu produkti kopumā progresē vairāk nekā alternatīvas. Nevajag apdirst cilvēkus, kas strādā tieši tāpat kā mēs 8h dienā un cenšas apmierināt n-tos miljonus cilvēkus visā pasaulē.
  P.S. ZBH, zini tādu produktu kā Tildes Birojs? Nu redz, tam komplektā nāk gramatikas pārbaudītājs priekš MS Office. Nu tad varbūt, ja tev tiešām negribas mācīties pareizi runāt/rakstīt, tad paprovē iekš Word un tad ar Spelling Checker izlabo kļūdas. Bet… tu taču esi lielais krutais džeks, kas MS produktus neizmanto. Raksti normāli, tas jau būtu pirmais solis, lai pret tavu viedokli attiektos nedaudz nopietnāk.

  Atbildēt
 27. JOhn

  Ir viena nianse, kapec es neatsakos no IE – FireFox vai Opera daudz daudz lenak strada uz PII/PIII masinam, it seviski portativajiem:(
  Bet tas, ka si lapa korekti neradas ar IE, liecina tikai par sis lapas autoru kaut kadiem kompleksiem:) Un tas nav labi:(

  Atbildēt
 28. IT positive

  Nedomāju, ka tie ir kompleksi….
  Patiesībā, ja lielākais briļļu ražotājs, kura brilles lietotu 90% iedzīvotāju sāktu izdomāt, kā brillēm jārāda pasaule? Ko tad? Un ja kāds cits mēģinātu pateikt, ka "eu briļļainie, bet pasaule tak ir citādāka…"
  Un piekrītu petruha

  ne1ns normaals cilveeks, pameegjinot mozilla/firefox/mozh_opera nekad vairs neatgrieziisies pie iexplorera.

  Tomēr šķiet stulbi, ka cilvēkiem patīk di… ne par ko. Rīkojot pasākumus ir nācies sadarboties gan ar MS, gan ar Exigen. Nu cilvēki strādā visur. Nu MS gan Latvijā neko neražo tikai supportē un mārketings plus pārstāvniecība Baltijā, tomēr visu cieņu…
  Tāpat cienu cilvēkus, kas spēj paši domāt un spriest. Tādu nav daudz. Liekas kāds ir teicis, ka pasaulē vispār ir 6% gudru cilvēku. Bet nu, ja reiz Tu esi gudrs, tad Tev nav tas jāskaidro nevienam un nav arī jāpierāda…
  Problēma ir tanī, ka pastāv tādas lietas, kā mārketings, psiholoģija NLP. Uz cilvēka smadzenēm var iedarboties un tad jau nav brīnums, ka kāds veldzējot slāpes ar Colu, domā, ka tas ir labākais veids….

  Atbildēt
 29. ff fans

  pats arī lietoju ff kā pamata paarlūku,lai gan ir arī opera un ie bet uz portatīvā p3 1ghz, ja ff ir atvērti daudz tab-i, tad padarot kaut ko citu, tiešām ff lēni atjaunojas 🙁
  tagad gaidu 0.9 ff

  Atbildēt
 30. mikii

  mozilla visās versijās ir labāka un stabilāka par ie, taču krīt uz nerviem lapas, kuras detektē mozillu un liek skatīties ar ie! var kāds ieteikt plugu, kas ļauj kārtīgi mainīt identifikāciju? Es vienu paņēmu, bet tas nevar nomainīt type… palīdziet, ja varat!

  Atbildēt
 31. KiHiS

  a warbuut kāds var ieteikt un atspēkot …. Kur nokačāt Linux rokasgraamatu totaaliem idiotiem (taaadiem kaa es un veel dazhi?) …???

  Atbildēt
 32. Vaards

  Vienkārši lietojot Firefox, Opera vai kādu citu pārlūku atkrīt daudzas problēmas un dzīve kļūst saulaināka.
  Autors: coolynx www @ 10.06.2004 / 16:12

  Ja mani atminja nevilj, nesen sheit bija lasaams coolynx raksts par jauno I-banku… Hmmm… nav iista paarlieciiba vai no taa staroja piesoliitais saulainums 😛

  Atbildēt
 33. coolynx

  Vaards: Spameri nemirst, ja? 🙂
  Ja interneta bankas sistēmu izstrādā neprofisionāļi, tad tur jau nav jāvaino kvalitatīvas programmatūras izstrādātāji, kas ir izstrādājuši savu produktu, lai tas atbalstītu standartus un uz tiem varētu paļauties citi.
  Kas gan labāk kā tu vēl zinās par standartu nepieciešamību un jēgu? Vai tu arī apgalvosi, ka viss tas, ko tu mācījies un tik ilgi apguvi praksē ir tikai un vienīgi lieki iztērēts laiks un patiesā jēga ir tā, ko tu šobrīd te internetā aizstāvi – pilnīga anarhija un taisnība ir tam, kam vairāk naudas?

  Atbildēt
 34. broadcast255

  nee nu microsoft, IE ir skaisti. forshi.
  daudzkas pasaulee ir skaisti un forshi. karinsh iraakaa. liikji. bet ir tachu nafta ! fooorshi …
  dziivee daudzkas ir foorshi, tikaj ar kaadiem liidzekljiem sasniegts un vai tur ir eetika? ms marketings ar eetiku nav savietojams, taapataam kaa cienja pret citiem un veselais sapraats ir vinjiem sveshi. kapeec atbalstiit standartus? IE jau taapat ir fooooorsh. mees – MS – dikteejam visai pasaulei noteikumus. tas ir foooorshi.
  bet man shaads biznesa un attieksmes modelis liekas neforsh. jaaciena citi, jaaciena standarti, jaaciena klienti. kameer vinji to nedariis – es buushu anti-MS noskanjots. tas, ja esi liels, nenoziimee, ka vari kaapt uz galvas visam.

  Atbildēt
 35. IT positive

  MS nekad savu pamatdarbību nav vērsusi labdarībai.
  Nevar arī pārmest, firmām, kas cenšās nopelnīt un viņiem tas izdodas. Te jau apkārtējiem jāskatās un jāizvēlas. Bt būtu banāli redzēt reklāmas, kur Cola iesaka pagaršot pepsi, lai cilvēki zinātu kādas ir alternatīvas, vai vēl jo vairāk, ieteiktu Pepsi teiksim likt mazāk cukura un reklāmā izmantot sarkanu krāsu….
  Un nav ko kraut virsū MS. Ja Tu esi pārliecnāts, ka teiksim OOO un FF ir labāki, tad lieto pats, iesaki draugiem. Mož parunā ar savu administrāciju, lai kāda tā būtu, skola, augstskola, mazais uzņēmums vai varbūt kāds monstrs. Iespējams ja tiešām alternatīva būs labāka, tad kāpēc maksāt vairāk?
  Bet pabļaustīties visi māk.
  Respect LAKA un ViA.
  Ceru, ka LU pievilksies, kaut gan priekš MS tas būs liels zaudējums.

  Atbildēt
 36. ZBH

  Knagis : lai es vareet par kaad suudain perdukt noraadiit, ka tas iraid suuds, man neir obligaat jaavar uztaisiit labaak. es kaa *pateereetaajs* iru pietiekam kompetents, un ar to pilliig pietiek. tu tak ar daudz ko nemaak uztaisiit (run neir par IT), toties speej klasificeet – sux:rulez ? teiksim, 3A3-BMW? 🙂
  vecaas iestraadns neir paaraak labs, toties a) pa kaad peso taas tik tirgots b) taas veel avien izmanto jaunajos perduktos. secinaajum? pareiz, muus intensiiv piepuush.
  SSH klient vaig tiir taapeec, ka vin vaig, jo ar Telnet nu jau taa kaa iraid pa maz muusdienaas. tiir no drosiibs viedokl, tu pilliig pareiz pateic – "ja tas ir lokālais tīkls, tad … ir pilnīgi pietiekami". un ja nu neir lokaalais, kaa tas iraid parast?
  kas imenno man w2k telnetaa nepatik, es uz sitien vairs nepateiks, jo peedeejais tiir Telnet accounts man izbeidzaas pirms pusgad, neaceros. teiksim taa, Pinee nevareej cilveeciig rukaat. server OS biij pavecs Linux, distro neaceros.
  M$ teeree naud, lai izpeetiit, kas vaidziigs bet rezultaataa sanaak kas? tas, ko tu jau piemineej : "+ ie plugini", lai peetiijum rezultaats buut lietojams. un ar visiem pluginiem un peetiijumiem kaa neatbalstiij W3C standarts, taa veel avien neatbalst.
  ja M$ perdukt iraid eert un saprotam, ta nafig juuzer padariisans iraid sabaazts pa divaam vietaam, un wXP, lai atrubiit DCOM, bez tants googls paiet pusdien, kameer atrast, kur iraid tas grjobanais kekss? liek teikt, ka man uz w2k remote task manager vai nu kaa to fign sauc, nu galiig neir defaultaa vaidziigs. toties viireljiem vins patiik. ja vin perdukt iraid eert un *saprotam*, ta kaapeec tautai populaaraakais wXP jautaajums iraid par "nevaru salikt tiiklaa wXP ar !wXP"? ofigenno saprotam un intuitiiv. un tie, kas tos jautaajums uzdo, neir lamer. kas tur biij par tiem eertum peetiijumiem? 🙂
  IE6 iraid krietn jaunaaks par 2.2 kernel, tam laikbiedr buut IE4 vai IE5, bet tikai ne shestaks. 2.2… vis freesco lietotaaj lieto veel vispaar 2.0.x 🙂 zi, tiek pat veel uztureets, ja kas.
  par vin perdukt progres – nu zin, ja 2003 gad office paketee lielaakais jaunums iraid XML savietojams formaats… XML, kuram cik gad jau? kur iraid tas progress? kas vin perduktiem taads nekad nevienam nebiijs naacs klaat? pat Loooooonghorn, kurs veel tikai iznaaks peec vairaakiem gadiem, tehnisk neir neks revolucionaars, preteej M$ apgalvojumiem.
  M$ necenss muus apmierinaat. vin no mums censs izvilkt peso, muus neapmierinot, jo citaad veelaak nevareesizvilkt peso par naakamajaam perdukt versijaam, tobish maanot ar ceriib. iraid starpiib, vai ne?
  pareizrakstiibs utiliits man tu var neieteikt, ja mums buut jaarakst diktaat, tas veel buut jautaajums, kurs no mums vin uzrakstiit ar vairaak kluudaam. tavaa tekstaa jau biij interpunkcijs kluuds (jaa, daudzskaitlii), a par man vaard pareizrakstiibs kraajum labaak neuztraucies.
  kur te biij teikts, ka es ofigenno veelos, lai man uztver nopietn?
  JOhn : nu nezin gan ,es kaa reiz uz C800 rukaa, ne vell neir leenaak.
  [b]coolynx[b/] : ja taisniib iraid tam, kuram vairaak peso, tad taa vairs neir nekaad anarhij, bet driizaak jau plutokraatij.

  Atbildēt
 37. Knagis

  ZBH, piedod, izskatās, ka tu esi pamatīgi centies rakstīt garu tekstu, es izturēju divas rindiņas ilgāk nekā Bauris, bet tad arī man pieriebās šo netekstu lasīt.

  Atbildēt
 38. Knagis

  ZBH, lepoties ar to, ka nemāki rakstīt sākumskolas līmenī, tas nu gan nav pārāk gudri. Un tas, ka citiem negribas pavadīt divreiz ilgāku laiku pie tava teksta, lai to vispār varētu uztvert, ir tikai un vienīgi normāli.

  Atbildēt
 39. bljaaviens

  pec maniem noverojumiem, FF baigi miil swapoties, un tas process var kljut kritni lenaks, ja pagefile.sys ir baisi defragmentets
  piem, peec "Your system is low on virtual memory. Windows is increasing the size of your virtual memory paging file." ja diska free space ir bijis tuvu 0
  > MS tērē naudu, lai izpētītu, kas cilvēkiem patīk/vajadzīgs/etc
  ok, tad jau teoretiski vajadzeja sakt teret *pietiekoshi* naudas koda [uz]laboshanai un caurumu lapishanai

  Atbildēt
 40. ZBH

  Knagis : nejuutos vainiigs, ka tev elementaar patskan iztruukum galotnees apstraad panem azh divreiz vairaak resurss :g: nez, kaa gan juus vis LNT zins skataaties, tur diktor taapataas runaa 🙂 un ne tikai vinj un ne tikai tur.

  Atbildēt
 41. Mac@

  Vieniga M$ problema pastav ieksh ta ka vini pulas bazties par korki visam pudelem, un tas jau nav labi, nu dabuja 90% pasaules tirgus, un tagad patstavigi IR problemas….. 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *