MicroLink maina starptautiskā kanāla piegādātāju

MicroLinkNo uzticamiem kanāliem ienāca informācija par to, ka šodien MicroLink mainīs savu starptautiskā kanāla piegādātāju.

Šodien no plkst. 18:00 līdz 19:00 notiks starptautiskā kanāla pārslēgšana no Lattelekom uz Igauniju (pieslēgsimies pie Elion).

Varētu atgādināt, ka MicroLink lieto Lattelekom starptautisko kanālu no 1999 gada, šis ir jauns pavērsiens mūsu biznesā, jo mēs būsim vel viens pastāvīgs operators tirgū kurš varēs piedāvāt alternatīvu pieslēgumu.

Pašreiz starptautiskās kapacitātes piedāvā Lattelekom, Telia Latvia, Latvenergo, – mēs pievienosim šīm sarakstam.
Starptatiskais kanāls fiziski tiek realizēts izmantojot mūsu Pan Baltic Backboni, atgādināšu, ka savienojums starp Rīgu un Tallinu 155 Mbps.
Visi oficiālie paziņojumi par šīm izmaiņām izskanēs 1 jūlijā.

Tas nozīmē, ka Latvijā konkurence šajā lauciņā arvien vairāk saasinās, kas veicinās piedāvāto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanos, bet mums – klientiem paverās jaunas iespējas izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju no visiem.

21 thoughts on “MicroLink maina starptautiskā kanāla piegādātāju

 1. Bardaks

  Nu… lai jau viņiem veicas, tikai ar METRO viņiem tā pašvaki, tas tiesa… pašā centrā sola ievilkt jau pēdējos 3 mēnešus un katru reizi, kad viņiem piezvanu, tā atbilde ir – tuvākā mēneša laikā būs!

  Atbildēt
 2. Svoločš

  coolynx
  Tiešām interesanta ziņa ! Vai var arī ko citu par šo compani va iTelia Latvija uzzināt?
  Starpcitu Latvijas Dzlezeļam arī ir savienopjums ar Transtelekom (RU), tikai viņi čakarējas ar savu pakalpojumu ieviešanu.
  Mani interersētu par mikrolinku šis tas vairāk 🙂 , kā ir?

  Atbildēt
 3. coolynx

  Svoločš: Sūti meilu, varbūt kaut ko varu palīdzēt, bet man nav nekādas saistības ne ar vienu no šīm kompānijām. Es vienkārši publicēju to informāciju, kas man ienāk.

  Atbildēt
 4. redbox

  varbūt kādam ir info cik tad LTK ir tā truba plata? Par Elion zinu, ka tas ir bijušais Eesti Telefon. LTK joprojām starptautiskā kapacitāte ir 80 Mb/s kā rakstīts viņu lapā ?

  Atbildēt
 5. P.S.

  Vispirms par starptautisko kapacitāti – saskaņā ar LIA publicēto info, ko snieguši ISP (es skatījos www.nozere.lv publicēto info), starptautiskās kapaciātes apjoms 2003.gada beigās bija 637 Mb, 2004.gada beigās sasniegs 886. Reāli aptuveni 75% piegādā Lattelekom. 80 Mb varētu būt riekš Apollo tikai, bet man liekas, arī tā ir novecojusi info. Pārejo nograuž citi ISP.
  Par Microlink – jau sen viņi sāka publicēt info un last PR, ka nopirkuši no enerģētiķiem STM1 kanālus Tallina – Riga, Tallina Viļņa un Rīga – Viļņa. Tātad max. 155 Mb. Un vēl viņiem tur jāsēdina savi datu risinājumi. Apsveicami, ja Microlink ir sarēķinājis, ka maksa par STM1 + iepirkuma cena starptautiskai kapacitātei Tallinā sanāk lētāk kā Lattelekom. Tam gan neticu, jo arī Lattelekom nav atsaldēti. Vienkārši Misrolink beidzot stratēģiski ir pieriebies pirkt Mb no Lattelekom!

  Atbildēt
 6. P.S.

  un ja rēķinam tālāk, tad paskatamies www.pulss.lv, kur ir info, ka:
  Lattelekom (Apollo) provaidera daļa ir 32,9%
  Delfi (Microlink) daļa ir 11,5%
  sarēķinot ar 2004.g. paredzamo Mb apjomu sanāk, ka:
  Apollo patērēs 291 Mb
  Microlink patērēs 102 Mb
  Bet tas ir tīri teorētiski:)))), jo neviens jau nezin, cik user viņi sēdina uz vienu Mb. Upgrade nenotiek automātiski, bet ar lēcieniem.

  Atbildēt
 7. KRISHA

  Jasagaida pati reliize, tad redzees.
  Neviens jau neteica ka palielinaasies ML areejais kanals kopumaa, tas tikai mainiis neseeju.
  un otra lieta, ka tad sakari ar igauniju kjuust sliktaaki 🙂 JO lidz shim tos 155Mb izmantoja tikai sakariem ar ikaunju braaljiem, tad tagad tur buus visa arzemju truba iekshaa + sarunas ar ikaunjiem 🙂
  bet nu jasagaida reliize kuraa buus offic info un tad jau redzees..

  Atbildēt
 8. B. DATA

  Pagaidaam man Microlink ar kvalitaati neasocieejas. Kopsh mums ir Microlonks neatceros laikus, kad buutu kaada diena, kad nav bijushas probleemas. Lai sakaarto to kas ir… un tad jau meegina uzlabot aarzemes.

  Atbildēt
 9. LittlePirat

  Man arii Microlink neasocieejas ar kvalitaati. Kad atceros vinu savaaktos PC… ui, labaak nemaz nedomaat par tiem, uzreiz galva saak saapeet.

  Atbildēt
 10. karuuzo

  2 leeds: uz datu pārraidi valsts noteikts monopols nemaz nav bijis, bet tas, ko tu pieminēji, nozīmē tirgus monopols, t.i., lielie dara kā grib, mazie kā var. Viņi ir lieli, viņi var atļauties, ne jau viņi pelna uz mazajiem pieslēgumiem.
  Mums darbā ir apollo, ja namaldos, 10Mbit/sec, nevar sūdzēties.
  m

  Atbildēt
 11. Rukicc

  Nu jā lielie uzņēmumi dara akā grib paņem 10 Mbit/s trubu un priecājas a mazie kā var… bakstās ar visādiem DSL, Dial-up`iem(ISDN), Frame Relay, jo neko citu Monopolists ierīkot nav spējīgs, jau sen, vai arī negrib, jo sanāk gana smuks cipars($$$) gan pa Frame relay gan par dial-up atpiķot(ja to vietā būtu vismaz DSL, tad nebūtu problēma krietni varētu ekonomēt)…. A cits neviens tik dziļos laukos i nedomā līst ar savām linijām un torņiem…:(

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *