KNAB izmeklēs eRīgas finansu lietas

Nezinu kā jūs, bet mani ļoti iepriecināja šī ziņa, kas ir atrodama tvNET ziņu slejās par to, ka valsts kontrole rosina KNAB izmeklēt eRīgas finansu lietas. Beidzot būs kaut kādi fakti un nevajadzēs uzklausīt baumas par to kā tur lietas bīda.

Izvērtējot trīs pašvaldības iepirkumus e-Rīgas izstrādātajā projektā, Valsts kontrole tos atzinusi par pārāk izplūdušiem un nekonkrētiem, kur pakalpojumu cena atstāta otrajā plānā. Pārkāpumu saraksts iesniegts Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam. Atgādināsim, ka KNAB e-Rīgas projektam pievērsa uzmanību pēc atlaistā Finanšu departamenta direktora Raimonda Krūmiņa paziņojumiem, ka Rīgas domē šķērdēti miljoniem latu.

Ja tas nav iepriekš iestudēts teātralizēts priekšnesums un tiešām izskatīs šīs lietas, tad arī redzēsim vai tas “bezpriģels”, kas notiek Latvijā, vienreiz beigsies vai arī nāksies gaidīt marsiešus…

24 thoughts on “KNAB izmeklēs eRīgas finansu lietas

 1. Spameris

  Ta nu gan atklājums. Jau pašā saakumā bija skaidrs, ka projekts pats par sevi ir augstākā līmeņa korupcija. Interesanti, cik rīdzinieku ikdienā izmanto to kruto portālu? un kapēc ir divi dažādi portāli riga.lv un rcc.lv?

  Atbildēt
 2. lasītājs

  Tā kā man gribējās iekomentēt, bet par lietu neko nezinu, tad teikšu vien to, ka virsrakstā pareizi jābūt "finanšu lietas".

  Atbildēt
 3. "Skolotājs"

  Ē, diez vai ‘finanšu lietas’ ir pareizais; ‘finansu lietas’ gan ir pareizi – tā vismaz līdz šim latviski bija jāraksta.

  Atbildēt
 4. hmm

  Offtopic – coolynx: paklau, izliec, luudzu publiskai apskatei veco poda dzineeju, kas pirms nobrukshanas straadaaja! Interesee tachu!

  Atbildēt
 5. coolynx

  hmm: vecais joprojām griežās. Pareizāk sakot pati sirds joprojām ir tā pati. Ir izmainīta tikai tā daļa, kas atbild par publisko daļu – atrādīt, savākt datus…
  Kods ir pietiekami līks, lai to negribētos rādīt.

  Atbildēt
 6. daysleeper

  vislielaakais marasms tajaa domes portalaa ir registracijas nepiecieshamiba, dari jebko un jaaregistreejas, tur par nobalsot nevar – uzreiz registracija , debiilisms. pats stradaju vienubriid ar iepirkumu proceduram valsts struktuuraa, vajpraac kaa tie darijumie tiek krujiiti. nebriinos ka tur caur mistisku informacijas sabiedribu izsvilpti ir daudzi miljoni privatmajaam un citiem censonjiem. 🙂 tautas kalpiem.

  Atbildēt
 7. MZM

  CLX tu neesi sapratis lietas būtību – reālais scenārijs ir, ka atnāk marsieši un visu saved kārtībā, bet tas, ka paši tiekam galā, ir fantastiskais 😉
  Un vai nevarētu atcerēties manu vārdu, emailu un webu? Slinkums raxtīt 🙂
  Ak, jā. Īsti vīri backupus netaisa. Tie uzmet tos uz FTP un pārliecinās, ka visi pārējie tos nomirrorē. ~ 😉

  Atbildēt
 8. she`ka

  "kur pakalpojumu cena atstāta otrajā plānā." – hmm.. nu parasti jau ir tā, ka skatās, kur ir lētākā cena un kvalitāte ir pēdējā lietā.. vismaz valsts iestādēm tas ir raksturīgi

  Atbildēt
 9. Spameris

  Tiešām, tagad palicis tikai zilais portāls. Pirms tam bija gan zilais gan brūnais. Kautkādas atliekas var apskatīt googles saglabātajās kopijās. Mans pieņēmums ir, ka bija tā: uzrāva vienu portālu, ierāva piķi. Izdomāja, ka gribās vēl, tad nolēma, ka šitas nepatīk, rāva tādu pašu tikai citādāku pa jaunu. Vienu brīdi darbojās abas versijas. Varbūt, kāds domei tuvāk stāvošs var paskaidrot kapēc tā bija jādara un kā bija īstenībā?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *