Total Commander 6.02 Final

Total CommanderPirms pāris dienām tīklā parādījās ķīniešu warez versija – Total Commander 6.02 beta 3, kas bija apkrāmēta ar visādiem pribambasiem tā ka maz neliekās. Vismaz kenny13 tā teica. Man pašam rokas bija par īsām, lai to pārbaudītu.

Šodien lasu e-pastu no LongT, kur šis informē, ka ir iznākusi Total Commander 6.02 Final 1 452KiB versija, ko es ieteiktu visiem 6.x versiju lietotājiem, jo tā satur labojumus dažādām kļūdām un nepilnībām, kas parādījās līdz ar jaunajām iespējām.

Gandrīz visur, kur tiek piedāvāta lejupielādei šī versija, tiek rakstīts, ka ir minimāli labojumi, bet man kā lietotājam šāds formulējums galīgi neiet pie sirds un tāpēc nācās pameklēt, kur būtu jaunās iespējas aprakstītas

No pāris jaunumiem, kas ir nākuši klāt, gribētu pieminēt šo te parametru (wincmd.ini): RenameSelOnlyName=1 – pārsaucot failu tiks iezīmēts faila nosaukums līdz paplašinājumam nevis kā tas bija iepriekš, kad viss tika iezīmēts.

24.02.04 Added: Cursor right in inplace rename will put cursor directly after selection
18.02.04 Added: wincmd.ini [configuration] RenameSelOnlyName=1 selects only name (not ext) on inplace rename

Un otra lieta, kas parasti rada lielas galvassāpes ir unrar.dll biblioteka, kas šajā versijā ir atjaunota. Nevajadzēs izmantot ārējo WinRAR. WinRARs mast dai ar savām versiju nesavietojamībām…

46 thoughts on “Total Commander 6.02 Final

 1. bubu

  Neciešu šitos grafiskos failu meedžerus. Tie tikai parodē FAR, DN, u.c. vecos labos `file commanders` 🙂 Lietoju FAR un jūtos laimīgs 🙂

  Atbildēt
 2. njam

  Nu jā. NC, protams, rullz.
  zipot var ar arj.exe palīdzību 🙂
  bet pat total commander neko sliktu pateikt nevar, izņemot to, ka viņs pagaidam man nau vaidzigs.

  Atbildēt
 3. arteck

  Manuprāt, pat ļoti jauks FTP klients. Vismaz man 😀 Nekādas advancētākas nodarbes pagaidām neveicu. Varbūt variet pastāstīt, kā jūs izmantojat TC dažādās fīčas.

  Atbildēt
 4. orfejs

  no system shell’iem manuprāt rullz tikai 3… – NC, VC un FAR atkarībā no vides un pielietojuma. Viegli, ātri un vienkārši ar visām nepieciešamākajām fīčām… 🙂

  Atbildēt
 5. rajah

  Pēc manam domām Windows Explorer vispār varētu nebūt, tas stulbais, lēnais ārprāts nav domāts tiek kas kaut ko dara ar datoriem nopietni, kā man teica viens labs paziņā – tas ir tikai IESĀCĒJIEM!
  Tāpēc par Total Commander stāvu un krītu, tāpat kā Internet Explorer var iet bekās – Opera ir tomēr labāka, sorry, offtopic.
  P.S. Vai kāds nezina kā ar to tulkotāju latviešu valodā var sazināties, drusku gribētu pajautāt, kad viņš tās pareizrakstības kļūdas savā tulkojumā beidzot izlabos?

  Atbildēt
 6. NormaalsCilveeks

  kāda xsa pēc tauta noliek standarta windozes eksploreri ?
  arī es savā laikā strādāju ar veco NC (oj cik sen tas bija … 91-94gads)
  bet kops win95 ienākšanas (līdz ar to garajiem faila vārdiem) strādāju principiāli tikai ar winexp …
  un kops windoze iekļāva zipa uzturēšanu izmantoju tikai to arhivēšanai
  ja padomā tas viss ir fufelis – mērīšanās ar gailīšiem – cilvēkiem ir jāstrādā nevis jābraukā pa direktorijām un jāpriecājas 🙂

  Atbildēt
 7. Juris to rajah

  rajah raxti uz dpllv_at_.gmx.net un saki attiecīgos kļūdainos vārdus, kā arī kurus vajadzētu aizvietot uz labskanīgākiem. Citi, ja lieto latvisko arī varētu sūtīt savus ieteikumus.

  Atbildēt
 8. Anonīmais

  hmm 🙂 Istenībā šim te jaunajam man patīk ariī tas ka taga arī pie ftp jams smuki māk kartot folderus pēc datumiem.

  Atbildēt
 9. karuuzo

  2 bubu: Sēžu mucā un jūtos laimīgs :))
  Bet par tēmu, kāda vaina WinRARam? Es it kā ne pārāk regulāri to atjauninu, un izmantoju to arī tikai arhīviem, nevis datu pārnešanai (tādiem gadījumiem taisu ZIPu ar WinRARu). Kas man patīk WinRAR pretstatā kaut vai WinZIP, tam atveras mazs atpakošanas lodziņš, kas lietojot TC, pat liekas piederīgs tam, nevis kādai ārējai progai. Jebkurā gadījumā, TC + WinRAR rullē. Tiem ir labākā iespēju un lietotāja saskarnes sabalansētība (t.i. pie vienkāršanas, ērtas un galvenais – ātras saskarnes piedāvā maksimāli daudz un profesionālu fīču.)
  Bet FAR ir un paliek DOS agonija un to, ka tas ir labāks par TC cilvēki saka līdz brīdim, kamēr ir nedaudz iepazinušies ar TC fīčām. Tālāk jau atkarībā no cilvēka, vai nu paliek uzticīgi savam FAR vai sāk domār par pāreju uz TC. Vienīgais, kur FAR sit pušu TC, tā ir komandrinda, vai vienkārši DOS ekrāns. Piem., pieslēdzoties attālināti kādam kompim ar RClient (nezinu kā viņš reāli saucas), TC darbināt ir bezjēga, bet strādāt ar Windows izmantojot FAR, tas līdzinās uguns kurināšanai elektriskajā plītī. Windows priekš tam jau ir Windows, lai viņā varētu lietot Windows kontroļus un comandrinda jau ir specifisks gadījums.
  m
  PS. Piekdien izlasīju NAVLEMTS un arī nolēmu laboties, turpmāk rakstīšu pareizi latviski.

  Atbildēt
 10. Krotow

  2 karuuzo: Izskatās, ka tu neko neesi sapratis vai arī tik tālu pārguiskojies, ka man sāk palikt kauns, ka ar tevi sēžu kopā vienā istabā. Tikai neapvainojies, nothin’ personal 🙂 Zinu TC fīčas, pats esmu jamo lietojis vēl tad, kad tas bija 2.x, bet tomēr man jamais “nepielipa”. Un ne jau tāpēc, ka es būtu DOS cienītājs, nebūt ne. Vienkārši TC un FAR ir dažādi tendēti – man piemēram dažādu iemeslu dēļ ir labāk strādāt konsolē, tur FAR ir daudz ērtāks. bet TC pašlaik izmantoju kā FTP klientu – tur jamais tiešām rullē 🙂

  Atbildēt
 11. karuuzo

  2 Krotow: Varēji jau pateikt tieši acīs, nevis caur šejieni :)). Bet jēdziens “labāk patīk” ir ļoti stiepjams. Un es jau tieši piemiņēju tevi kategorijā “Paliek uzticīgs”, bet tā jau ir pieraduma vaina vai nevēlēšanās neko mainīt, nevis TC necpēja veikt kādas funkcijas, ko veic FAR. Ja būtu kāds, kurš ļoti labi orientētos vismaz vienā no šiem failu pārlūkiem (tā laikam pareizi latviski) un viņam būtu kādas pāris stundas lieka laika, kuru nebūtu citur kur likt, varētu veikt vismaz biežāk lietoto funkciju salīdzinājumu.
  Nedaudz par fīčām, kas palīdz ikdienā ātrāk strādāt ar TC:
  * Failu atzīmēšana: “+” – atzīmēt pēc maskas, “-” – noņemt atzīmi pēc maskas, “*” – invertēt atzīmētos failus (ja nav neviens atzīmēts, tiek atzīmēti visi). Varbūt sīkums, bet, kā esmu pārliecinājies, daži to nezin. (+ ja grib, lai tiek atzīmētas arī direktorijas, jāuzstāta konfigurācijā “Operations” -> “Selections (…)” -> “Also select directories”);
  * TC ļoti labi prot izsaukt Windows context menu, lai to izdarītu, vajag uzstādīt opciju “Operations” -> “Mouse selection mode” -> “Left mouse button (Windows standart)”. Tāpat TC atbalsta Drag&Drop un Copy/Paste un ne tikai sev iekšienē, bet arī sadarbojoties ar citām programmām, ieskaitot to pašu Windows Explorer. By default, TC Drag&Drop veic kopēšanu. Varbūt var pamainīt, nezinu. Man nav vajadzējis. Pirms operācijas, tiek prasīts operācijas apstiprinājums (neattiecas uz Copy/Paste), ļoti noder, ja “rociņas trīc”. Paziņojumus kaut kādā mētā var atslēgt, skatīt konfigurāciju “Misc”;
  * Ar “Alt” + bultiņas var pārvietoties pa izvēlētajām direktorijām, tipa browserim “Back” / “Forward”. Ja vienā pusē ir dirs, kuru grib dabūt arī otrā pusē, tad jāuziet uz otras puses (Tab) un jāuzraksta attiecīgā diska simbols, piem “C:”. (PS. Dažos režīmos uz komandrindu jāpāriet ar kādu taustiņa kombināciju, bet tā kā man stāv visu laiku komandrinda aktīva, man nav bijusi vajadzība meklēt). Tāpat ļoti labi strādā komanda “cd” (change directory), it sevišķi labi tas ir izmantojams, ja vajag atvērt tīkla kompi. TC šeit liek pušu FAR un māk atvērt kompja šāres pa tiešo, t.i. cd \kompis. (PS. TC arī “māk” izdot autorizēšanas logu, ja šāre nav pieejama by default, ko diemžēl neprot FAR)
  * Ļoti laba fīča, kas parādījās pēdējās versijās, ir Tabi (latviski “zīmnes”, ja nekas nav mainījies). Atvēršana “Ctrl”+”T”, aizvēršana “Ctrl”+”W”, staigāšana attiecībi “Ctrl”+”Tab”/”Ctrl”+”Shift”+”Tab”, kā parasti iekšējos logos. (PS. Ja ir uzlikta Tildes vārdnīca, tā apēd “Ctrl”+”T”, pagaidām neesmu pētījis vai TC šo taustiņu var nomainīt, bet, tā kā tas tiek izmantots arī citur, piemētam, Firefox, labāk nomainīt vārdnīcai);
  * Ja TC viewerim (Lister) pieslēdz klāt IrfanView, kas ir arī bezmaksas, tas kļūst par īstu zvēru, t.i., var aplūkot gandrīz jebkura faila saturu, ieskaitot mūzikas un video. (PS. Šis ir tikai vieweris un nav salīdzināms ar video/audio spēlētājiem). Lai uzstādīt IrfanView, atveram TC vieweri (F3 uz jebkura faila), izvēlamies “Options” -> “Configure…” -> “Multimedia display” -> “Uzstādam “Use Irfanview/Xnview to load graphics other than BMP”, tad izvēlamies ceļu uz Irfanview un OK. To izdarot, pēc noklusējuma fails tiks atvērts grafiskā vidē, bet, ja vajag, viegli un ātri var pārslēgties starp formātiem ar ciparu palīdzību (skatīt “Options” izvēlnes, šobrīd, pirmos astoņus punktus). Tāpat ir laba fīča “ASCII (DOS charset)”, kas uzslēdzas ar “S” taustiņu. Vislabāk to var izbaudīt, atverot parasti zālēm klāt pieliktos *.nfo” failiņus, tikai tad kļūst skaidrs, kāpēc cilvēki tā centušies šos failiņus piebāzt ar kaut kādiem nesakarīgirm simboliem. (PS. DOS vides lietotāji to jau zin).
  Pagaidām viss, bet, ja vēl kaut ko atcerēšos, varbūt uzrakstīšu.
  m

  Atbildēt
 12. fart

  Es, pagaidām esmu starā par Konqueror. Vismaz vienu progu zem *nix var nosaukt par killer-app. Sevišķi jauki ir tas, kā organizēta pieeja attālinātām failu sistēmām teiksim caur ftp vai fish(konqueror specific, caur sš). Rezultātā, praktiski nav atšķirības vai lokalā failu sistēma vai attālinātā. Ņemam failiņu, atveram, apskatam, pielabojam, noseivoajam. Visas lietas. Burvīgi!!!

  Atbildēt
 13. rajah

  Normālajam cilvēkam
  cilvēkiem ir jāstrādā nevis jābraukā pa direktorijām un jāpriecājas 🙂
  Un es ar Total Commander arī strādāju, meklēju dubultos failus, bildes skatos, kuras ir jāizlabo, arhivēju failus, apskatu un meklēju Word dokumentus, klausos mp3 u.t.t., galu galā darbojamies mēs visi taču ar failiem, dokumentiem, tā taču nav tukša braukāšana.
  Ar Totalo man jau sākuma mape un galamērķa mape uzreiz ir vaļā, ar vienu klikšķi es varu pārvietoties dziļi dziļi, pašās pēdējās mapēs iekšā, vai ar Explorer
  Tu to vari momentā izdarīt? Šaubos… Vai tu momentā vari salīdzināt veselu kaudzi mapes ar vienādiem un nevienādiem darbiem? Šaubos… Bez citām programmām tad neiztiksi, a Totalais viens pats man aizstāj vairākas programmas vienlaicīgi. Man tāds darbs ir kad jāsalīdzina bieži faili, te TC ir neaizstājams.
  Karūzo
  Kā Lister apskatīšanas programmu es esmu pieslēdzis Imagine, bildes ielādējas daudz ātrāk un animētie Gifi te ir kustīgi, Irfanview nelaiž cauri animāciju.
  http://wincmd.ru/plugring/imagine.html

  Atbildēt
 14. suspends

  par tiem tabiem: tos var dabuut arii nospiezhot cntrl+bultinja uz augshu, tad vienaa tabaa paliek tekoshaa dira un atveras naakamais tabs. Tildee cntrl+T man sen jau atsleegts, jo tas traucee ne tikai TC, bet arii fotoshopaa

  Atbildēt
 15. fi2Zy

  Man šiem Commanderiem ļoti patīk tas, ka ja kopē kautkādus failus no CD uz HDD un kāds ir bojāts, nav jāpārtrauc viss process, bet var izlaist bojātā faila kopēšanu.

  Atbildēt
 16. ui

  2karuuzo: nu gan tu apmeloji FARu. jamais diezgan labi mak partvert cd komandu, un veiksmigi izpilda piem, sho te:
  cd \COMPUTERC$Program Files
  cita lieta, ja vel nav bijis autorizacijas COMPUTERaa, tad vajag vienreiz ievadiit user/pass, ko var izdariit tikai ejot: network, group/domain, computer. jeb ar “net use…”
  FARs lauj mainit ari shadus direktoriju/failu parametrus: Compressed, Encrypted un Creation time…
  FARaa ir tada kombinacija Ctrl+* lidzarto nav vajadzibas pec opcijas “Also select directories” (Select folders)
  FARaa gandriz jebkuru redzamo informaciju var dabuut clipboardaa! piem, nez kaa lai ar WC nokopee brivo diska vietu?
  FAR editoraa var tekstu atzimet vertikalos blokos, kas noder darbojoties ar lieliem teksta blaakjiem. piem, darbojoties ar garu failu sarakstu…
  FAR editors lauj saglabat teksta failu dazhados rindu beigu simbola veidos: Dos/Windows (CR LF), Unix (LF), Mac (CR)
  FARa ProcessList raada procesu/servisu: Current Directory, Environment, full Command Line, un pat File Handles (saakot no winNT) protams, to visu var nokopet clipboardaa 😉
  FARa var atvert/aizvert CD vai citu removable…

  Atbildēt
 17. karuuzo

  2 ui: nevajag tā satraukties, vispirms izlaso ko es rakstu. Es rakstīju, ka FAR neprot attēlot šāres pa tiešo, t.i. izpildot komandas cd \COMPUTER vai atrodoties, piem. \COMPUTERc$, uziet uz iepriekšējo DIRu, t.i. uz kompja šāru sarakstu. Izsarīt to varēja, bet kaut kā līki, ne tik ērti kā TC.
  Ja runā par DOS ekrānu, protams ka var nokopēt visu, ko redzi, piedevām papildus fīčas no DOS editoriem, starp citu, blokveida teksta kopēšana jau bija MultiEdit.
  Bet par to, vai FAR jāskatas procesu saraksts, ja ir kaut vai Process Explorer no Sysinternals, kas starp citu ir bezmaksas. Tā jau ir gaumes lieta. Man galīdi nelauž mēģināt kaut ko saredzēt šaurā DOS ekrāniņā, ja es varu atvērt normālu Windows logu. Protams ja ir tāda iespēja.
  m

  Atbildēt
 18. Sarky

  ui: ja vari atļauties to autorizāciju atstāt stringā, tad jau vēl paliek iespēja uzlikt uz F2 un būs divu pogu spiediena attālumā, labāk gan izmantojot registru ne farmenu.ini.. vai arī EFS uz viņa ar (tikai) savām tiesībām
  Raksta tēma gan vairāk par TC tomēr :). Tādēļ šai sakarā gribu pateikt – TC ir ļoti labs un spēcīgs darbarīks. Bet salīdzināt ar FAR!? Tās tomēr ir dažādas lietas! Nevajag tak salīdzināt DAŽĀDAS lietas! TC ir GUI rīks, FAR – konsoles. TC var salīdzināt ar, piemēram, WinNC vai SP (SpeedCommander) un tad nu citā grupā salīdināmi NC, VC, DN, un klāt, vai visdrīzak – atsevišķi – FAR un MC (jā, MC ir arī win32)
  Nu NEVAJAG salīdzināt dažādas lietas, – būs mums mazāk (pilnīgi nesakarīgu) strīdu.
  lietojot TC, tomēr vajag vēl arī konsoli, ar FAR šī konsole turpat arī ir..
  (nu, ir jau te kas mēģina ieskaidrot, ka pietiek ar WinExplorer – tas ir cits gadījums 😉 kas parādā, ka nosaukt lietas par sliktām tikai tādēļ, ka tev viņas nevjag – ir vēl viena muļķība)
  Iekš TC viss ir acīmredzamāks; konsoles un komandrindas acīs nekrīt. Tādēļ arī rodas greizie apgalvojumi (kādi 95%), ko tik ar FAR nevarot izdarīt….
  TC ir priekš visiem. Kā jau GUI – saakot no iesācēja, un TC lieto arī arī īsti profesionāļi.
  Par FAR – ja es redzu kādu FAR lietotāju (nevis FAR uzinstalēts nekonfigurēts stāv blakus TC), tad uzreiz zinu kādā valodā ar viņu runāt… tas nebūs datoros iesācējs..
  Un vēl – dziļs un kluss smaids slīdzinājumam par FAR (t.i. konsoles) kā DOS palieku :))))))
  Tev būs grūti iekš tiem*n*xiem…

  Atbildēt
 19. Sarky

  karuuzo: vēl viens mīts – par šauro ekrānu, (ja vien tev nav 9x – bet tas ir atsevišķs (aizejošs) gadījums) – liec pa visu ekrānu (nevis ar alt+enter protams:), bet alt+F9) vai arī iestādi kādu platumu vajag, un arī tad paarslēdzies starp iestādīto un pilna ekrāna.

  Atbildēt
 20. karuuzo

  2 Sarky: “šaurs” nav domāts izmēra ziņā, bet attēlojamās darba virsmas ziņā, man pēc noklusējuma FAR ekrānam uzlikti 100×60 simboli, jo es vinju dažreiz izmantoju lai on-line skatītos kā pildās LOG faili. “šaurs” ir domāts ar vielaicīgi attēlojamās informācijas daudzumu un uzskatāmību. Windows logā var uzlikt dažāda izmēra, treknuma, pasvītrotus utt simbolus, tāpat arī atdalošās līnijas neaizņem veselu simbola platumu. DOS ekrānā ir daudz mazākas iespējas un rezultātā, ja neesi pārāk pieradis, liekas viss pārāk šaurs.
  m
  PS. Par salīdzinājumu FAR kā DOS agonija :)) Vajadzēja kaut ko izdomāt, lai pasmīdinātu vienus un pakaitinātu citus :))) Bet reāli DPS es lietoju kā sinonīmu komandrindi, jo man uz Win2k DOS toč nav atrodams.
  PPS. Man tikai nav īsti skaidra FAR lietotāju filozofija, kāpēc. Tikai dēļ komandrindas?!! Ja varētu īsumā pastāstīt, kāpēc jūs lietojat tieši to un negribat citu. Par TC es varu īsumā pateikt, tas ir ļoti ērts, vienkāršs un piedāvā ļoti plašu funkciju klāstu. Kamēr man nevajadzēs bieži izmantot funkciju, ko TC nenodrošina, neredzu jēgas pāriet uz kaut ko citu. Pats galvenais, TC ar katru versiju kļūst tikai labāks.

  Atbildēt
 21. Rajah

  Vispār tādi strīdi ir stulbi – es nu nesaku ka Far būtu slikts, kāds ir pieradis pie viņa un ja iet darbi ar to raiti, lai taču strādā, man tikai krīt uz nerviem Explorer cienītāji :). Man daudzi ir gribējuši iestāstīt ka viņam ar to pietiek. Nu sākumā jau jā, bet kad cilvēks “izaug” datora apgūšanas ziņā, kas nenotiek ne jau spēles spēlējot un vienu programmu dricelējot, piemēram, sekretāre darbojas ar Word un Excel tikai, tad viņam pieaug arī ātruma prasības – jāatrod viss ir ātri, failus jāapstrādā ātri, jākopē ātrāk, tad viņš arī sāk meklēt labāku instrumentu un atrod TC (vai FAR). Un brīnās, kā es bez viņa šos gadus agrāk iztiku.

  Atbildēt
 22. karuuzo

  Ja runā par vēsturi, vai bija tāds laiks, kad TC (agrāk WC) neeksistēja. Cik es atceros Windowsu, tajā ir bijis WC, sāku es ~1992. Vinīgi neatceros, kā bija ar Win3.x, tur laikam nebija. Šā vai tā, bet WC jau ir nopietna vēsture.
  m

  Atbildēt
 23. ui

  karuuzo, un tomer tu to nabaga FARu turpini apmelot 😉
  FARaa var no \COMPUTERc$, uziet uz iepriekšējo DIRu gan ar Ctrl+PgUp, gan vienkarshi uz .. ar [enter], un tur ir redzamas visas shaares (ari hidden$, ja ieliek kjeksi!) starp citu, neatradu, kur var WC ieslegt, lai tas raada hidden shares…
  Sarky, piekritu, ka FAR un WC ir dazhadas lietas. tachu, imho, taas tomer vajag salidzinat! jo to autori pashi censhas ieviest sev visas iespejas no konkurejosha produkta… :))) lai gan, FARs daudzko aizguvis ari no DOS Navogatora, piem taustinjkombinacijas.

  Atbildēt
 24. karuuzo

  2 ui: Nu OK, es jau labu laiku neeesmu FAR lietojis vairāk kā vieweri LOG failiem :)), tāpēc pēdējo pāris gadu laikā ieviestās fīčas nezinu. Bet, ja nemaldos, šāru rādīšana ir kaut kas ļoti jauns, jo man te kolēģiem, kuri lieto tikai FAR ar to ir problēma.
  m
  PS. Kur atrodas tas ķeksis, lai varētu ieslēgt slēpto šāru skatīšanos?

  Atbildēt
 25. ui

  tas plugins ietilpst standarta FARa instalacijaa, un atsevishkji nekas nav jaaliek. mozh vinji lieto baigi vecu versiju, jo jau 1.70 beta4 (13.03.2002) maceja to lietu, par 1.65 neatceros
  “Show hidden shares” iesledz nospiezhot Alt+F1, 3, Shift+Alt+F9

  Atbildēt
 26. LM

  Izskataas, ka TotalCmd piekrishana ir liela. Bet jautaajums vai ar TotalCmd var uztaisiit arhiivu uzliekot arhiivam paroli un extrakteeshanaas iespeeju (tb veido paplashinaajumu *.exe)? Shiis divas probleemas man tomeer prasa paraleeli lietot WinRAR.

  Atbildēt
 27. rajah

  2 LM
  tādas iespējas ir, viņš tikai uztaisa zip arhīvu, bet ja gribi arhivēt ar paroli ir jāpērk atsevišķs papildmodulis, bet to jau var diezgan labi atrast tāpat ja māk meklēt.

  Atbildēt
 28. neko

  2 NormaalsCilveeks: jaa tieshaam drag&drop ir super puper fiicha darbam ar failiem 🙂 nekas nav patiikamaak kaa pa celjam uz kaadu folderi vai disketi atlaist peles pogu vai notebook gadiijumaa touchpadam pogu virs atveerta c: tree…… neaizmirstami momenti 🙂 tieshaam nesaprotu kapee es staavu un kriitu par TC… laikam tapee ka tas ir patieshaam iists riiks darbam ar failiem?

  Atbildēt
 29. Vienalga

  Nost ar crackiem 😉
  ===
  begin 644 Wincmd.key
  M6WE#[$HD6/6;,’]+*LB@67$’:E’R
  M[F/VL@M]UG^.4Q=-]5IC[V^&8 [?JH?-%$$@440V%^(N6A.R0(->=Y`”-^#K/
  M’17I;`(K@6D^43P`3VF3R#4KQE’K_TAA 3(*K!)05.T.?S’=/7?W.3LK“RXFA'”DD4HDBJXD`!Q
  MQ,.]NXXY?7.:B+”;]GA)0$ ($4$6S”,1J]S$TU[Y76B/Z:1^=Z!NZI5F7.S]7^&UP-LJG*5)V;VDF70@3.OOJ7
  MK ^O”Z2/T’52QTFZ8ZHR(OX]=F=GP2K7IF_4T6Q9″1Z5U4V(PEV8KS^[“ML
  M^/$5LC#; [)2(C3*6(Q_CY5-^!D^%MJG++1QVB&#Z7S7)X708#/’4G#F1:)TE
  MD8Q(.VC(4)”8HXM 1-6Y;KK]QQ?67Z”C=)”NZ#NIY”L-/F4I9NC/R;5)L&”+/QF09^V%A4Z0T53&2#JTZ1M$9 ‘D&8B.]@YPL;*5L>CS9
  M:OFV/;*”BF2)80V(R]F’VUUPN(P]P>3/*+`/D^24AVFK(_= OGRDO@.5>(5=
  M)_O[R2)FR*7WY/0)'”Z=/N&;Q”VYW>_,*AJ%39PR@G^4S1S^?”PT5W. -2’3Z
  MDFUDUS2M88D=D6ROVZN’T7*@GWC,0M0S[H)DX;#6>M7(5’=,W9I(O>(6
  M%JW()]N#%&D’M580)A20W#[L$PDT6%*^M4HA&@A3.73;]5+UD_))AR@6G_XN7R*+^M,$A #;W!Y
  M6EN9R!P

  Atbildēt
 30. skadriP

  Nost ar crackiem 😉
  ===
  begin 644 Wincmd.key
  M6WE#[$HD6/6;,’]+*LB@67$’:E’R
  M[F/VL@M]UG^.4Q=-]5IC[V^&8 [?JH?-%$$@440V%^(N6A.R0(->=Y`”-^#K/
  M’17I;`(K@6D^43P`3VF3R#4KQE’K_TAA 3(*K!)05.T.?S’=/7?W.3LK“RXFA'”DD4HDBJXD`!Q
  MQ,.]NXXY?7.:B+”;]GA)0$ ($4$6S”,1J]S$TU[Y76B/Z:1^=Z!NZI5F7.S]7^&UP-LJG*5)V;VDF70@3.OOJ7
  MK ^O”Z2/T’52QTFZ8ZHR(OX]=F=GP2K7IF_4T6Q9″1Z5U4V(PEV8KS^[“ML
  M^/$5LC#; [)2(C3*6(Q_CY5-^!D^%MJG++1QVBTotalComander(ToCom)neapshaubaami ir eertaaks un aatraaks nekaa WIN luogi,un ir arii daudz citas priekshruociibas saliidzinnaajienaa ar darbu WIN luoguos.Pruotams ir arii truukumi un pac nepatiikamaakais ir tas,ka dzeeshuot failus (delete)ik pa briidim kaadu nevar nuodzeest.Delete direktuoriju vai vairaakas DIR uzreiz ,kaa likums,process vienmeer apstaajas pie kaadiem failiem ,kurus,luuk,kautkaadu iemeslu delj nvajaguot dzeest.Citreiz taas ir lielas muokas un laika pateerinjsh,lai nuo tiem failiem tiktu valjaa.DOSaa ,VolkovComander un FAR parasti taadas probleemas neir.ToCom vajadzeetu ieviest komandu "total delete"peec kuras dzeesh absoluuti visus ieziimeetuos failus un direktuorijas bez jebkaadas aizkjershanaas,-confirm.FAR tai zinjaa ir daudz labaaks,aber nedarbuojaas ieksh WIN2000.

  Atbildēt
 31. Spameris

  TotalComander(ToCom)neapshaubaami ir eertaaks un aatraaks nekaa WIN luogi,un ir arii daudz citas priekshruociibas saliidzinnaajienaa ar darbu WIN luoguos.Pruotams ir arii truukumi un pac nepatiikamaakais ir tas,ka dzeeshuot failus (delete)ik pa briidim kaadu nevar nuodzeest.Delete direktuoriju vai vairaakas DIR uzreiz ,kaa likums,process vienmeer apstaajas pie kaadiem failiem ,kurus,luuk,kautkaadu iemeslu delj nvajaguot dzeest.Citreiz taas ir lielas muokas un laika pateerinjsh,lai nuo tiem failiem tiktu valjaa.DOSaa ,VolkovComander un FAR parasti taadas probleemas neir.ToCom vajadzeetu ieviest komandu "total delete"peec kuras dzeesh absoluuti visus ieziimeetuos failus un direktuorijas bez jebkaadas aizkjershanaas,-confirm.FAR tai zinjaa ir daudz labaaks,aber nedarbuojaas ieksh WIN2000.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *