Mozilla Firebird 0.8 jau tuvojas

Pēc Mozilla 1.6 iznākšanas ļoti daudzi nepacietīgi gaidīja arī Mozilla Firebird 0.8, bet diemžēl tā arī nesagaidīja. Dažādu iemeslu dēļ jaunās versijas iznākšana tika atlikta uz vēlāku laiku.

Pēc informācijas, kas ir atrodama internetā Mozilla Firebird 0.8 versija iznāks pirmdien 9.februārī.

The target release date is Monday February 9th. This according to Ben Goodger, Chief Executive Software Engineer Guru and CEO of the Mozilla Firebird Corporation.

The reason for the delay has not been related to code issues. More on that after the 0.8 release. Stay tuned.

Jesse Ruderman blogā ir atrodams Mozilla Firebird 0.8 versijas būtiskāko izlaboto kļūdu un jaunumu sarakstiņš. Tagad tikai atliek sagaidīt pašu programmu. Atļāvos nocitēt dažus jaunumus.

6% faster page loading (comparing December to September on a Tp (pageloader time) graph)
IPv6 support on Windows 2000/XP/2003
Windows installer
New download manager
Work Offline

25 thoughts on “Mozilla Firebird 0.8 jau tuvojas

 1. Kikko

  Jēēēēēē, beidzot!!!
  To – : Bez tā installer grūti iztikt, es nezinu kā citiem bet javu es zip versijai nu nekādi nevarēju dabūt klāt

  Atbildēt
 2. rootx

  man jau tagad staav taa saucamaa nightly reliize. saucas Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.6) Gecko/20040128 Firebird/0.7+.
  IR OK!!!
  Windows installers nemaz nau tik saapiigs un man iet gan visi flashi gan javas.
  viss rullee!

  Atbildēt
 3. she`ka

  nu tas ir patīkami, ka beidzot būs arī jēdzīga downloadēšana. Varbūt pat ne tikai darbā lietošu Mozillu, bet arī mājās likšu Operas vietā…

  Atbildēt
 4. kalnietis

  man ar to 0.7+ bija taa ka ik peec kaada laikam jamais man saaka pamatigi slogot kompi.. cpu uz kaadiem 90% un operatiivo kaadus 300mb.. izsviedu aaraa.. uzliku atpakalj 0.7 … visss ok

  Atbildēt
 5. Pow

  nezinu kaa citiem, bet maneejam iet gruuti ar acrobat dokumentiem. uzspiezjot uz pdf vinsh ielaadee, bet, piemeeram, nospiezjot back uzkaraas (cpu tuvu 100% un nekas nenotiek). es gan lietoju acrobat, nevis acrobat reader..

  Atbildēt
 6. Pecis

  Installeris ir labi – tas ka tā ir Windows fiska, neko nemaina, jo Windowsos nāv paardomāta packaging sistēma. Tā ka nav papildus jākrāmējas ar registru un jauztraucas, ka flaš neatradīs Firebirdu.
  Nu ko kačājam tik uz priekšu. 🙂

  Atbildēt
 7. Pow

  Pecis, ko noziimee “flaš neatradīs Firebirdu”. flash jau nemeklee firebirdu, bet firebirds flashu. Liidz ar to manaa gadiijumaa flash installs izpauzjas iekopeet npswf32.dll firebirda plugins direktorijaa. Vai tad var veel kautkaa savaadaak?

  Atbildēt
 8. Yoda

  Abet man nafig tas installeris nav vajadzīgs. Visu līdz šim ir izdevies piešķilt bez installera. Ceru, ka būs versija bez tās drazas. Jo mazāk cūcību reģistrā, jo laimīgāks jūtos….

  Atbildēt
 9. kaspers

  Labprāt lietotu tikai 0.7 un IE izmestu ārā. Bet dažās lapās ir bijis aplauziens -JavaScripts nerulz. Reāls piemērs tvnet.lv meils. Atveru kasti, bet aizvert lodziņu par pēdējo logošanos nevaru. Sliktākais tas, ka nevar uzrakstīt jaunu meilu, neatverot kādu esošu. Ko saka Firebird lietotāji? Tas ir browsera gļuks vai fīča?
  Jāsaka ka šis nav vienīgais piemērs.

  Atbildēt
 10. Darkz

  /dev/null: 1) pilniigs idiots es neesmu, un saprotu, ka *varbuut mazliet jaapagaida* 2) ar IE vinjsh vinju speej sagremot tiiri labi.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *